Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Святкування Нового Року

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка, у мене в компанії виділили грошики на коператив, тепер питання, як мені його оформити щоб не утримувався ПДФО? (якщо я прийду з чеком і там буде зазначено що я в боулінг грав, з мене ж податок однозначно утримають).
виділили грошики на коператив - це мається на увазі корпоратив?smiling smiley

ну да, соррі, щось про коперативи задумався а насправді корпоратив.


Може наказ який зварганити? Я взагалі думаю це все зробити як представницькі витрати, але як їх оформити?
Напишите в приказе что водили представителей налоговой в боулинг клуб. Можно указать и фамилии представителей.
Я про боулінг просто так написав, як приклад, не знаю що буде насправді, можливо підемо в ресторан. Якщо заплатити налом то процендів так 99,99 % ПДФО платити треба (оскільки там скорше всього акоголь по чеку проходити буде і т.д.). Якого роду має бути наказ?
Наказ керівника "про створення сприятливих умов праці для співробітників підприємства за рахунок прибутку".В самому наказі вже самі мудруйте, яку суму, на що (продукти, послуги) і коли. Тільки нагадую, що "Згідно з п.п.14.1.54 п.14.1 ст.14 розділу ІV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) Оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку. Таким чином, вода, кава, чай, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу не може розглядатися як об'єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб."smileys with beer
О, мы на старой фирме всегда ходили в один ресторанчик, хозяин которого имел еще и строительный магазин, т.е. платили за Праздник, а накладные давали нам на краски - кисти)))
Також дуже хороша стаття тут [dt-kt.blogspot.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048899999999996