Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уцінка основних засобів

Відправлено користувачем Людмильчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! склалася така ситуація - на підприємстві на балансі з 2005 року стоїть 2 квартири, до цього часу нараховувалась амортизація. Півтора року назад було здійснено ремонт, відповідно було здійснено дооцінку квартир. В березні вирішили провести реальну оцінку майна, для чого звернулися до відповідного підприємства,яке її провело. В результаті вартість кожної з квартир зменшился в 5 разів - з 2 000 000 до 250 000 - 300 000 грн. кожна. Я не знаю як правильно це показати в 1С. Проводки тут прості - Д 975 К 10 ( відображається зменшення первісної вартості), Д 13 К10 ( тут відображається знос). і ось основна проблема в мене виникає зі зносом, так як вартість я розумію як зменшити ,а ось як бути зі зносом - не знаю, адже за всі часи перебування на балансі вже було нараховано більш як по 150 000 зносу на кожну із квартир. Відповідно до ПСБО потрібно знайти коефіцієнт зменшення, я його знайшла і вирахувала що знос має становити 35 та 43 000 відповідно. Підкажіть, може у когось були такі ситуації,як правильно рахувати та відображати вартість та знос в бухгалтерії. Дякую!
первоначальная стоимость 300
износ 100
остаточная 200
справедливая 150
индекс 0,75

переоцененная первоначальная 225
переоцененный износ 75
остаточная 150

уценка по первоначальной 75
ученка по износу 25
уценка по остаточной 50

проводки
Дт 975 Кт 10 сумма 50
Дт 131 Кт 10 сумма 25

итого первоначальная уменьшается на 75 - в сумме весь Кт 10
а износ уменьшается на 25


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028300000000001