Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Валютний рахунок

Відправлено користувачем Mamochka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Валютний рахунок
Доброго вечора!
Розкажіть, будь-ласка, про відкриття валютного рахунку на приватне підприємство.
Чи можна його відкривати, якщо розрахунки по ньому проводитись не будуть, лише конвертація.
Заздалегідь дякую!
Re: Валютний рахунок
Я думаю, о этом в банке лучше узнать. Или позвоните в него. В интернете любой банк сайт имеет.
Re: Валютний рахунок
конвертация это как?



Re: Валютний рахунок
вроде как обмен одной валюты на другую, что ли

так ,а как это будет выглядеть "лише конвертація"? а дальше что?
Re: Валютний рахунок
директор хоче відкрити рахунок лише для того, щоб з основного гривневого конвертували у валюту певну суму коштів...........це щось на зразок "грати на валютному ринку".......зараз купуємо по одній вартості долар, а потім продаємо по іншій............лише б не програти smiling smiley
Re: Валютний рахунок
Разве юр.лицам можно такое делать? Банк покупает валюту только под конкретные контракты. Это физлицо может хранить сбережения в чем хочет, а предприятие может только не продавать валютную выручку.
Re: Валютний рахунок
"грати на валютному ринку".......
=================
можна только банкам и фин. установам, которые имеют лиценизию

а так просто предприятию заниматься куплей продажей, нельзя, что вы банку будете объяснять, ведь заявку на куплю-проодажу валюты никто не отменял, как ровно и на межбанк вас никто не пустит
Re: Валютний рахунок
Таку відповідь мені дали в банку: "Обов'язковими умовами купівлі валюти є наявність поточного рахунку у Банку
у гривні та у іноземній валюті.
Відкриття кожного поточного рахунку коштує 35 гривень.
Сума РКО залежить від пакету, у якому Ви відкриєте поточний рахунок. Зараз
Райффайзен Банк Аваль пропонує 5 пакетів. Зняття готівки з рахунку Ви можете в національній валюті або в іноземній,
якщо будуть пред'явлені документи щодо операцій у валюті.
Ви можете бачити операції які проводяться по Вашому раунку через систему
"Інтернет-банкінг" ("Клієнт-банк") або через виписку на Вашу електронну
адресу."
Якщо кому потрібно, можу сникути пропозиції щодо тих 5-ти пакетів.
Re: Валютний рахунок
Это все само сабой разумеется, валютный счет все открывать могут. А мы Вам говорим о том, что обычное предприятие не может заниматься торговлей валютой. По любой валютной операции несется пакет документов в банк, по которым разрешают ее покупать и снимать наличными. Подается заявка на покупку, в которой нужно указать, зачем покупаем, просто так купить, чтобы потом продать дороже, нельзя. Если ВЭД не ведется, то зачем Вам валютный счет нужен?
Re: Валютний рахунок
brick Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Если ВЭД не ведется, то зачем Вам валютный
> счет нужен?

а я думаєте хочу його відкривати!.........це директору заманулось.
зараз простому народу купити долар досить-таки не просто, от вирішив і закупити собі ........правда при такій ціні!!!! не знаю-не знаю!!!!
Re: Валютний рахунок
Ну в безнале как раз доллар дешевле и в наличии наверное есть. Однако объяснять дирику нужно, что закон не разрешает так наличный доллар получать, иначе все бы так сделали и доллар кругом бы закончился winking smiley
Re: Валютний рахунок
Почитайте або ще краще дайте директору почитати Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою (ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Правління Національного банку України від 10 серпня 2005 р. N 281 ) і все зразу стане на свої місця.

Re: Валютний рахунок
та йому ніхто і не дасть так знімати ті долари - воно мені надо!!!!
хай шукає як їх звідти витягнути без шкоди для всіх, раз така ідея прийшла в голову smiling smiley
Re: Валютний рахунок
Ні він просто їх не купить, бо це так само йому ніхто не дасть зробити smiling smiley. А навіть якщо купить - дасте якийсь лівий контракт, але за 10 днів не перерахуєте цю валюту за призначенням - банк продасть її без вашого відома winking smiley

Re: Валютний рахунок
почитала, і відправила для директора smiling smiley
не бачити йому тих доларів, як мені від нього високої зарплати grinning smiley, grinning smiley, grinning smiley
не знаю, що скаже, буду чекати реакції smiling smiley
Re: Валютний рахунок
там навіть і заяві написано "Якщо придбана на міжбанківському валютному ринку України іноземна валюта згідно з цією заявою не буде перерахована нами за призначенням у визначений законодавством України строк після зарахування на наш поточний рахунок, то доручаємо уповноваженому банку продати цю іноземину валюту на міжбанківському валютному ринку України." smiling smiley
Хай грає на Форексі та й не мороче людям голову

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Валютний рахунок
І я про те ж...................
Він думає, що хитріший за інших! smiling smiley
А ті згори теж не пальцем роблені grinning smiley
Re: Валютний рахунок
Да, директора всегда о-очень удивляются, почему их "гениальная" идея не совпадает с нормой какого-то закона

обычно следует фраза "И кто этот учет выдумал, и эти законы, и бухгалтерия эта никому не нужна" правда такое мнение до первой проверки
Re: Валютний рахунок
Можливо не по-темі, але щоб не створювати зайвих тем. Хто працює з ОТП банком, допоможіть з валютною платіжкою..

я набираю валютну платіжку і там де поле 50 Назва платника а потім одразу рахунок і для всього цього 1 поле я ввожу номер рахунку а клієнт-банк видає помилку...

ввести в це поле ще щось не можна...не розумію в чому проблема...

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039