Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Что слышно по Номеру и дате тамож декларации в НН с01.07.?

Відправлено користувачем радуга71 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Скоро, с 01.07.2013. наступает срок,
когда необходимо будет понимать,
как, кому и куда вписывать номер и дату таможенной декларации в НН по поставке импотных товаров.

Мы - не импортеры, имеем на руках два вида входящих НН:
с указанием номера и даты таможенной декларации (поставщики-импортеры) и нет (все прочие поставщики).
Сами выписывали, конечно же без № и даты Таможенной декларации

Назревает вопрос по теме.
Для справки:
(Письмо налоговой про 1.07.2013
від 16.01.2013 р. N 718/6/15-3115)

Про розгляд звернення
Державна податкова служба України розглянула лист щодо деяких питань заповнення податкової накладної та повідомляє.
Законом України від 05.07.2012 р. N 5083-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні" (далі - Закон), що набув чинності 12.08.2012 р., внесено зміни до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України, відповідно до яких перелік обов'язкових реквізитів податкової накладної доповнено новим обов'язковим реквізитом "номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України".
Разом з цим пунктом 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону доручено Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.
Державною податковою службою України листом від 21.08.2012 р. N 1272/0/71-12/15-3117 було надано роз'яснення, відповідно до якого реквізити "номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України" підлягатимуть зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.
Одночасно повідомляємо, що у зв'язку з численними зверненнями органів державної податкової служби, платників податків та їх об'єднань стосовно проблемних питань, пов'язаних із необхідністю заповнення вказаного реквізиту податкової накладної, а також з метою спрощення ведення податкового обліку платниками податків Верховною Радою України прийнятий Закон України від 20.11.2012 р. N 5503-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів", відповідно до якого тимчасово, до 1 липня 2013 року, призупиняється дія підпункту "ї" пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України.
Интересно, а как быть, если мы занимаемся импортом, и иногда завозим товар только после предоплаты, как по их мнению, я должна вписать № ТД и дату, на еще не ввезенный товар?
я правильно поняла, если продаем товар со склада - то номер и дату не указываем, указываем только на том, который получаем после 1-го июля, соответственно у поставщиков в НН уже будет дата и номер вмд? (теоретически)

а я вообще с 1 июля собралась в отпуск confused smiley прийдется вложиться, чтоб вернуться, успеть все НН переделать и порегить confused smiley


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434


Да, но смотрите, к примеру, я получила предоплату 1.07.13 на импортный товар, который еще не заехал на таможенныю територию Украины, как я должна заполнить налоговую на предоплату? Я могу знать только УКТЗЕД, а № и дату- нет.
Quote
ditya
Да, но смотрите, к примеру, я получила предоплату 1.07.13 на импортный товар, который еще не заехал на таможенныю територию Украины, как я должна заполнить налоговую на предоплату? Я могу знать только УКТЗЕД, а № и дату- нет.

Этот вопрос риторическийgrinning smiley
Те, кто пишут законы - теоретики и с практикой никогда не имели дела, вот и выдают перлы.
Думаю, что или отменят (перенесут) это бредовое требование или им придется вводить нечто типа корректировки к НН при изменении № и даты ГТД.

Я в самом начале говорила и сейчас говорю, что эту норму не внесут, потому что она невыполнима. Не трудновыполнима, а вообще не выполнима именно по той причине, которую озвучивает Дитя. Какой смысл в ней, если большая часть импорта ввозится именно по предоплате от покупателя. А в этом случае в поле для даты и номера ГТД писать просто нечего.
а старый товар на складе не у прямых импортеров, кто и когда даст эти данные нам?
Quote
Цветик
Я в самом начале говорила и сейчас говорю, что эту норму не внесут, потому что она невыполнима. Не трудновыполнима, а вообще не выполнима именно по той причине, которую озвучивает Дитя. Какой смысл в ней, если большая часть импорта ввозится именно по предоплате от покупателя. А в этом случае в поле для даты и номера ГТД писать просто нечего.


С Вами согласна, вот только, как выписывать НН клиентам с 1 пока не знаю?


Вопрос в автоматизации всего этого счастья
Если до первого числа в законодательстве ничего не поменяется, то налоговикам придется рассматривать много приложений 8 к декларации по НДС, потому что если клиент не хочет потерять право на НК из-за "неверного" заполнения НН, ему придется на нас писать жалобу, а уже мы будет переписывать с налоговиками или ждать их на проверку.
Так хіба тільки на вас додаток 8?!?!?! Майже 70%
товару в Україні імпортного...... Захлєбнуться
вони в тих 8-их додатках...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000302