Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ допущено помилку!!!

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Виявлено помилку в 1ДФ за попередні періоди.Зміст помилки: в графі"сума виплаченого доходу" вказана сума за мінусом ЄСВ і ПДФО.
Як виправити таку помилку?Якісь штрафні санкції передбачені?дана помилка не вплинула ні на оподатковуваний дохід ні на суму податку.



Редаговано разів: 1. Востаннє 20/01/2014 16:45 користувачем Монна Нонна.
штраф 510 грн за неверное поданные данные
так что сидите и не дергайтесь если уже найдут все равно оштрафуют , а так может и пронесет
Quote
valeribuh
штраф 510 грн за неверное поданные данные
так что сидите и не дергайтесь если уже найдут все равно оштрафуют , а так может и пронесет

согласна на все 100%


Дівчатка, а вже когось штрафували за уточнення по 1ДФ? Хтось реально вже платив чи перевірки проходив?
по уточненке сразу выписали штраф, поэтому лучше не нарываться, слишком легкие для них деньги.
я посилала вже 3 уточнення, з різними помилками, які не стосуються самого податку, і ні одного штрафу не впаяли, також читала судову практику, в якій за уточнення по 1ДФ не штрафують, і суд вигравали.
а они могут и не мгновенно отреагировать )))), знакомую спустя полгода оштрафовали. Спрашивала почему не после подачи уточненки, сказали что у них много работы )))))
А якщо вони помітять штраф більшим не буде?
Може все таки краще самому виправитись...?
Подаєш уточньонку а потім чекає доки вони штраф випишуть?самому не можна заплатити???
Ще скажіть, будь-ласка, чому в мене в 1 ДФ (в 1С 7.7) попадає ФОП єдинщик???
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
Lia21
Подаєш уточньонку а потім чекає доки вони штраф випишуть?самому не можна заплатити???

А якщо ви заплатите, а вони штраф не випишуть? smiling smiley
Краще дитинці на канхвети витратіть ці гроші smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
Lia21
Ще скажіть, будь-ласка, чому в мене в 1 ДФ (в 1С 7.7) попадає ФОП єдинщик???

Вроді як треба туди їх писати, але багато фахівців вважають, що не треба.
Це питання не врегульоване, а 1С дотримується думки, що треба.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Lia21
Ще скажіть, будь-ласка, чому в мене в 1 ДФ (в 1С 7.7) попадає ФОП єдинщик???

Вроді як треба туди їх писати, але багато фахівців вважають, що не треба.
Це питання не врегульоване, а 1С дотримується думки, що треба.

Я такого не чула,що їх треба туди заносити от і здивувалась коли це побачила...а що їм там робити,коли ПДФО ми ж за них не платимо????
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
Lia21
Quote
Монна Нонна
Quote
Lia21
Ще скажіть, будь-ласка, чому в мене в 1 ДФ (в 1С 7.7) попадає ФОП єдинщик???

Вроді як треба туди їх писати, але багато фахівців вважають, що не треба.
Це питання не врегульоване, а 1С дотримується думки, що треба.

Я такого не чула,що їх треба туди заносити от і здивувалась коли це побачила...а що їм там робити,коли ПДФО ми ж за них не платимо????

є такий код 157 - от з нього можна зрбити висновок, що таки треба показувать.
Дохід, виплачений самозайнятій особі (пп. 165.1.36 п. 165.1 ст. 165, ст.177, ст. 178 Кодексу)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Lia21
Quote
Монна Нонна
Quote
Lia21
Ще скажіть, будь-ласка, чому в мене в 1 ДФ (в 1С 7.7) попадає ФОП єдинщик???

Вроді як треба туди їх писати, але багато фахівців вважають, що не треба.
Це питання не врегульоване, а 1С дотримується думки, що треба.

Я такого не чула,що їх треба туди заносити от і здивувалась коли це побачила...а що їм там робити,коли ПДФО ми ж за них не платимо????

є такий код 157 - от з нього можна зрбити висновок, що таки треба показувать.
Дохід, виплачений самозайнятій особі (пп. 165.1.36 п. 165.1 ст. 165, ст.177, ст. 178 Кодексу)

Жах...ще тільки їх там не вистачало...
за кожне непоказання в 1дф з кодом 157 та відсутність документів від фоп - штраф.
Я дивуюсь з таких запитань, бо ще коли був 8ДР потрібно біло підприємціва на ЄП вказувати, просто штрафів не було передбачено. З тих пір багато чого помінялося, але не це.
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
rs_2012
Я дивуюсь з таких запитань, бо ще коли був 8ДР потрібно біло підприємціва на ЄП вказувати, просто штрафів не було передбачено. З тих пір багато чого помінялося, але не це.
Ну, не всі запитуючі працюють ще з тих пір smiling smiley Є й молодь smiling smiley
Але саме на це запитання зараз є дві відповіді: одна "так", друга "ні". Особисто я досі не можу визначитися, яка відповідь правильна.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ось знайшла таку відповідь в ЄБПЗ

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

Чи потрібно податковому агенту в податковому розрахунку за ф. 1-ДФ відображати виплату доходу на користь самозайнятих осіб (ФОП та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність)?

Відповідь:

Відповідно до пп. "б" п. 176.2 ст. 176 розділу IV та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку, до органу державної податкової служби за місцем свого розташування.

Тобто, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).

 

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби
Тобто, якщо у ФОП єдинщика ЮО купила якийсь товар,то це полтрібно відобразити в 1ДФ?
Всі групи єдинщиків потрібно відображати?
Які графи 1ДФ в такому випадку заповнюються?Сума нарах.дох. і сума виплаченого доходу? ПДФО ж з нього не утримується....
А ФОПи на загальній системі хоч не відображаються в 1ДФ???
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
Lia21
А ФОПи на загальній системі хоч не відображаються в 1ДФ???
Судячи з тієї відповіді, відображаються ВСІ.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Сума нарах.дох. і сума виплаченого доходу?
так

ПДФО ж з нього не утримується....

ні
Quote
Lia21
А ФОПи на загальній системі хоч не відображаються в 1ДФ???

відображаються
Quote
Klubnika
Quote
Lia21
А ФОПи на загальній системі хоч не відображаються в 1ДФ???

відображаються


І що б я робила без Вас!!!Дякую!!!!
На лінії консультації ДПС відповіли що відображаться всі ФОПи не залежно від оподаткування за ознакою 157, і якщо ФОП платник ПДВ, то відображ.сума вкл. ПДВ і в гр.3а і в гр.3....
по первому посту топикстартера, я бы не подавал корректировку по неправильности выплаченной. смысл? если штраф одинаково будет и одинаковый, сам ли подашь или они потом найдут.
так шо нету смысла. тем более шо могут это и не проверить
Quote
O.O.
по первому посту топикстартера, я бы не подавал корректировку по неправильности выплаченной. смысл? если штраф одинаково будет и одинаковый, сам ли подашь или они потом найдут.
так шо нету смысла. тем более шо могут это и не проверить
Так само вважаю
А як вчинити в такому випадку: не відображення ФОП....На вашу думку потрібно подавати уточнюючу???
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Quote
Lia21
А як вчинити в такому випадку: не відображення ФОП....На вашу думку потрібно подавати уточнюючу???

На мою думку, краще сидіти тихо.
Або показати ці виплати у поточній формі 1ДФ, якщо вони були зроблені в 2013 р. та не уточнювати перший квартал. Так радила Т. Мойсеєнко на семінарі. Мотивація - це те, що ми виплачуємо річний дохід самозайнятій особі, а відтак можна показати його у будь-якому кварталі року.

А якщо не уточните - то під час перевірки все одно отримаєте гарантовано ті самі 510. Так навіщо платити більше?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068100000000004