Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ! Допожіть????

Відправлено користувачем djdfdjdf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ! Допожіть????
Cамостійно виявили помилку не включили в липні місяці податкову накладну(зобов"язання),підкажіть як вірно подати уточнючий вереснем,подаємо уточнюючий розрахунок(самостйний),дод.5...і дод.1 чи реестр з порцією 2.????Доможіть в даній ситуації вперше
Re: ПДВ! Допожіть????
подаете уточненку и дод 5. Реестр не подаете, когда будете формировать за сентябрь, то добавите строку с этой НН, укажите "уточнююча".
В уточненку переносите все цифры с декларации в столбец 4, а в столбце 5 пишете правильные цифры.
В додатке 5 показываете только эту не "забытую" НН
Re: ПДВ! Допожіть????
не "забытую" - наоборот хотела сказать, что "забытую" НН


Re: ПДВ! Допожіть????
Делаю уточненку за июнь, как самост. док., добавляю две НН в обязат-ва и одну в НК....Подскажите, пожалуйста:
1) Отчетный период Уточненки и Дод. 5 я ставлю сентябрь?
2) В додатке 5 я показываю только забытые НН или все кот. были + пропущенные?
Спасибо
Re: ПДВ! Допожіть????
1. Так.Період самаого документу вересень, а період уточнення червень.
2. Тільки пропущені.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДВ! Допожіть????
самаого=самого



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПДВ! Допожіть????
Спасибо, Шустрик !
Re: ПДВ! Допожіть????
Еще один вопрос.... у меня по уточненке получился такой результат стр.18 и 25, 25.1: 4графа = 209 5графа=242 и разница 6графа=33, а в строке 26 будет 33*3%=0,99(1грн).Правильно? и мне нужно заплатить в бюджет по уточненке 34грн.вместе с суммой НДС за август или еще + пеню?
платите 3% штрафа+недоплаченный НДС+ пеня и все это в один день с подачей уточненки.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: ПДВ! Допожіть????
Да, спасибо! я знаю, что все надо вместе заплатить..просто хочу уточнить правильно ли я посчитала...а пеню я не знаю как рассчитать(((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033999999999995