Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вторые квитанции по ЕСВ - все новости

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 10    Сторінки: Попередні12345678910
Quote
Irina_2208
Хотите еще прикол? Вчера отправила 1ДФ старую - принялось. Сегодня в ОПЗ появилась новая и я ручками набрала и отправила снова, так не приняли новую форму! - Форма не подається в цьому звітному періоді!!!!!!!!!!!!
А я вчера отправила уже на новой форме и тоже не принялись отчеты по 1ДФ...И что теперь с ними делать?
Думаю лучше не делать пока резких движений и ждать)
Те отчеты ЕСВ, что отправляла сегодня- кв.2 пришли сразу, на вчерашние - до сих пор нет


Я тоже отправила сегодня заново - нет 2 квитанций!
и мне нет вторых квитанций по ЕСВ, отправила вчера отчеты...
Сегодня отправила ЕСВ. Всё пришло как надо.
я уже переотправляла - глухо. Киев, Святошинский район
вот буквально только что по одной фирме квитанция пришла
но я заново отправляла отчет
Отправляйте заново - все работает, получила 2кв по трем фирмам
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Попередження Таблиця 1 рядок 5.1 У рядку "р.4.1.1 х 3,6% " зазанечено суму відмінну від множення рядка 4.1.1 на 3,6%.

Підкажіть, будь ласка, відправила звіт,
прийшла друга з квитанція з Попередженням Таблиця 1 рядок 5.1 У рядку "р.4.1.1 х 3,6% " зазанечено суму відмінну від множення рядка 4.1.1 на 3,6% - там різниця на 1 коп.

Номер реєстрації звіту в Реєстрі застрахованих осіб - присвоєно

Перездавати нічого не треба????confused smiley
не партесь, это мелочь 0,01 коп, у многих так бывает ....
Приходит вторая квитанция по ЕСВ с ошибкой пишет :Некоректне значення дати та часу в імені файлу. У кого-то такое было? Название файла верное . Формат случайно не менялся?
Я вже вам відповіла в іншій темці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Время на компе проверте и правильно выставите ... отправляйте опять и будет вам счастье, а то у вас на компе часы спешат и получаеться, что отчет в налоговую приходит из будущего )))) spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 10    Сторінки: Попередні12345678910
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034399999999998