Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новый порядок заполнения бюджетных платежек с 26.11.2013

Відправлено користувачем Linna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 6    Сторінки: Попередні123456
все кредиты и [реклама удалена]банки Украины[/url]



Редаговано разів: 1. Востаннє 03/01/2014 19:23 користувачем Монна Нонна.
напоминают ещё раз, тем кто сомневаетсяsmiling smiley
- код ЄДРПОУ платника податку (повинен мати 8 цифр, якщо цифр менше 8, то зліва доповнюється нулями до 8 цифр). У разі здійснення юридичною особою сплати за відокремлений підрозділ друкується код за ЄДРПОУ відокремленого підрозділу, за який здійснюється така сплата;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України (у разі відмови платника податків від одержання реєстраційного номера);
- реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється Міндоходів (завжди має 9 цифр).
[news.dtkt.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2014 09:59 користувачем DK-admin.
Який код у призначенні платежу потрібно вказувати, згідно нового порядку, при сплаті самостійно нарахованого
податку ( виявлення помилки у попередній декларації);
штрафу;
пені?
Допоможіть будь-ласка!


просто податку 101...
по штрафу і пені не підкажу...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А часом не 054 (Погашення суми податкового боргу юридичних осіб)? Чи це не з цієї опери?
Я думаю то коли вони вам виставлять борг...
А ви ж самі знайшли і виправили, то на мою
думку тут 101...
Але сперш сплатіть суму боргу, а потім подавайте
уточнюючу - шоб на момент узгодження (подання
уточньонки)у вас ця сума була на карточці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А может кто-то платил 10% за несвоевременную оплату НДС .как это оформить в платежке .уплатитьвсе вместе НДС+штраф или как то разделить и писать.штрафные санкции .скасимтогдакодом отправлять?
Кто знает подскажите, пожалуйста. Предприниматель платит единий налог, как правилно укажать реквизиты в платежке? Я дума, что так *;101;ИНН; оплата ЕН за такой-то месяц
Quote
natulia
Кто знает подскажите, пожалуйста. Предприниматель платит единий налог, как правилно укажать реквизиты в платежке? Я дума, что так *;101;ИНН; оплата ЕН за такой-то месяц

Смотрите по ссылке, приведенной выше, там есть примеры заполнения. Из того, что я помню, по новым правилам заполнения, у вас здесь: *;101;ИНН; оплата ЕН за такой-то месяц не хватает трех знаков ;;; без пробелов и еще они писали, что между знаком ";" и содержанием полей (назначением платежа, например) не должно быть пробелов.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 6    Сторінки: Попередні123456
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068599999999996