Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

номер податкової

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
номер податкової
підскажіть,будь ласка,мені зараз треба зробити п/н 25.03, але є ймовірність того,що будуть акти ще попереднвми датами, толі нумерація не буде послідовною і зіб'ється,це буде помилкою???
Re: номер податкової
это будет нарушением, но не смертельным....
когда будете сдавать реестр за март, то выстройте его не по датам, а по номерам
номера НН совпадут с номерами строк в реестре и будет всем счастьеsmiling smiley



Re: номер податкової
Така ситуація- я виписала податкову під № 5,але,насправді № повинен бути 4.Як мені це виправити??? Але нам кожен день в касу вносять гроші і я роблю в кінці місяця податкову.А я можу зробити податкову використавши внесену суму, н-д, 3 -го березня,а в кінці місяця зробити п/н за суми з 1-го,виключаючи 3 березня,по 31???
Re: номер податкової
Да что Вы так зацикливаетесь на тех номерах, не такое уж это и нарушение. ИМХО, намного большее нарушение здесь: Але нам кожен день в касу вносять гроші і я роблю в кінці місяця податкову. НН нужно выписывать каждый день.
Re: номер податкової
А чому це порушення,скажіть, будь ласка!Якщо це неплатники ПДВ,наші працівники вносять кожен день за одне і теж саме.
Порядок №10

Вот по налоговой по ежедневным итогам:
12. Податкова накладна складається за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:

здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);

виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, за винятком тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

И вот по сводной налоговой - раз в месяц:
17. У разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках з покупцем, продавцем може бути складена зведена податкова накладна.

Періодичність складання таких накладних встановлюється відповідно до визначеної у договорі періодичності оплати фактично поставлених товарів/послуг (один раз на п'ять днів; один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. Така дата складання проставляється у графі 2 зведеної податкової накладної.

При цьому відсутність факту оплати поставлених товарів/послуг не звільняє продавця від складання зведеної податкової накладної.

Зведені податкові накладні не складаються на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). У такому випадку складається податкова накладна, як визначено пунктом 16 цього Порядку.

До зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.

Re: номер податкової
Тобто я можу робити такі податкові,просто це мені сказала попередній бухгалтер,вона завжди так робила,мені здають кожен день касові чеки.
Re: номер податкової
Если продаете конечному потребителю, НН нужно выписывать каждый день.
Сводная раз в месяц - это немного другое. Например, магазину хлебозавод поставляет хлеб каждый день, мясокомбинат поставляет колбасу раз в 3-4 дня. Если в договоре предусмотрена выписка сводной НН, то НН не выписывается на каждую поставку, а выписывается раз в месяц по всем позициям, отгруженным за месяц.
Re: номер податкової
На нашому п-ві є декілька торгівельних лотків,кожен день мені приносять касові чеки,це реалізація морозива та послуги атракціону,це що я повинна на кожний чек виписувати податкову???
Re: номер податкової
А РРО у Вас есть? На реализацию мороженого должен быть РРО. На каждый чек НН не надо. НН итоговая за день, на всю сумму выручки за день.
Re: номер податкової
РРО є!!! А як тоді бути з атракціоном???
Re: номер податкової
А в чем проблема с аттракционом? Собираете за день z-отчеты по всем РРО, суммируете и на общую сумму выписываете НН.
Re: номер податкової
Атракціони,реалізація квітів,послуги автотоянки без РРО?Просто вноситься сума в касу.
Re: номер податкової
А на бюджетне фінансування в гр.5.6 що ставити?
Re: номер податкової
ИМХО, так нельзя. Если есть РРО, через него нужно проводить все операции. Мы через РРО даже проводили оплату наличкой за аренду от ФОПа.
Re: номер податкової
ой,я помилилася,атракціони через РРО.А послуги автостоянки ні,якщо мені в день десь приносять 10 людей за послуги,до мене теж робили одну накладну в кінці місяця.
Re: номер податкової
Підскажіть,будь ласка, де можна прочитати про порядок заповнення п/н за щоденними підсумками операцій?Мене цікавлять реквізити покупця,як потрібно їх заповняти.
[minrd.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: номер податкової
Дякую.А підскажіть ще, якщо це реалізація населенню, то в графі покупець,що я повинна написати?Бухгалтер раніше писав Послуги надані населенню?Інд.под.№ я ставлю 4000....Вид договору,дата й № що потрібно ставити?Більше нічого з реквізитів не потрібно заповняти?
В графі покупець - неплатник податку, здаєцця так...
договір і дата - пусто...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: номер податкової
Підскажіть, будь ласка,якщо в касу п-ва вносять фізичні особи гроші за автостоянку,я на кожну суму повинна робити податкову чи можна ці суми додати і за день виписати одну податкову?
А ви чеки РРО пробиваєте, чи виписуєте ПКО на кожного
власника машини окремо?!?!?! На мою думку, якшо оплата
неідинтифікована, то можна загальну по підсумках дня. Коли
ж ідентифікована - то кожному, але це виключно моє імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: номер податкової
Виписуємо ПКО.
А там прізвище ж ставите?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
То, на мою думку, коректніше буде на кожного виписувати...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: номер податкової
А в графі покупець все одно пишу Неплатник ПДВ?
Тоді прізвище і ІНН 400000000000...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: номер податкової
А по чеках РРО,якщо наші працівники вносять гроші,то Неплатник податку чи прізвище?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000511