Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Квартальный баланс

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
малыши сдают? Позвонила в статистику- они говорят сами решайте. Не сдать проще, потом просто вызванивать будут, а я не смогу прибежать и сдать
Вот сама никак не определюсь, а статистика тоже посылает в ГКУ. Я думаю, проще сдать. Даже если не нужен, за лишний отчет санкций не будет.


А як можна на сайті статистики по коду знайти інформацію по звітнеості яку потрібно подавати?
Якшо ви в Києві чи області - то нажаль такого сервісу нема...sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
жаль....в Києві...
мы -маленькие и сдаем в статистику,просто без указания налога на прибыль строка 140. Лучше сдать.В 2013 год выдавали (Печерский район) каждой организации памятку,что надо сдавать и там было указано,что фин.отчетность необходимо.для маленьких.
На нашем сайте статистики напротив финотчетности написано:
Суб’єкти малого підприємництва, які відповідають критеріям п.154.6 ПКУ (так звані «нульовики»), та юридичні особи, які відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів мікропідприємництва, подають фінансову звітність органам державної статистики раз на рік.
Я так понимаю, мы - микро, т.к. 3 работника и оборот до 300тыс.грн. Значит можно не сдавать. Вот только что-то я запуталась. Мы должны были подавать за 2013 год формы 1-мс и 2-мс? Или эти формы для единщиков? Подавала 1-м и 2-м. Что за это будет?
звонила сегодня в свою статистику (Донецк), микро раз в год, малые полугодие и год. Тем у кого финзвит пустой - писать письмо об отсутствии хоздеятельности и работников, баланс не подавать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001