Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова неплатнику ПДВ і реєстр

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Quote
meg
Quote
angie
а у меня с 4000000....не попали в инши, поменяла в реестре на 0- тогда всё получилось

((Гм,ну не знаю.Еще раз проверила в Медке-попали.

осталось узнать, что напишут в первой квитанции. Есть ли такой плательщик smiling smiley

milena_var [ Ответить лично ]
Re: Податкова неплатнику ПДВ і реєстр 	15 апреля, 2014 16:24

сдала реестр с ИНН 40000000: пришла 1 квитанция - "Документ прийнято на центр.рівні з зауваженнями -ИНН 4000000000 не був платником у березні. Через певний час подбайте про прийом кв.№2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого ел.звіту на районному рівні." А в квитанции № 2 написано ПРИЙНЯТО. Я так понимаю что все принято и пересдавать не нужно?
Quote
Сюзанна
Quote
meg
Quote
angie
а у меня с 4000000....не попали в инши, поменяла в реестре на 0- тогда всё получилось

((Гм,ну не знаю.Еще раз проверила в Медке-попали.

осталось узнать, что напишут в первой квитанции. Есть ли такой плательщик smiling smiley

milena_var [ Ответить лично ]
Re: Податкова неплатнику ПДВ і реєстр 	15 апреля, 2014 16:24

сдала реестр с ИНН 40000000: пришла 1 квитанция - "Документ прийнято на центр.рівні з зауваженнями -ИНН 4000000000 не був платником у березні. Через певний час подбайте про прийом кв.№2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого ел.звіту на районному рівні." А в квитанции № 2 написано ПРИЙНЯТО. Я так понимаю что все принято и пересдавать не нужно?
Вот, коллеги, отписываюсь : Деку по ПДВ только что сдала.
Заполняла в реестре- 400000000000, в 5-м додатке - в Інші.
Реестр : в 1-квитанции написали
Виявлені помилки:
Помилка - роздiл 1, гр.5, стр.2, №з/п 2: ІПН '400000000000' не був платником ПДВ в березні 2014 (податкова накладна: від 01.03.2014, № 2)
Помилка - роздiл 1, гр.5, стр.3, №з/п 3: ІПН '400000000000' не був платником ПДВ в березні 2014 (податкова накладна: від 01.03.2014, № 3).

...................................................
И через пару минут прилетела вторая квитанция : все принято, есть регистрационный номер, а там внизу квитанции № 2 есть графа "Виявлені помилки" - то там прочерк !!!
короче, их помойная яма сервер принимает всё подрядgrinning smiley



Главное-следовать указанияи ГосНИ. Им же проверять.
А правильно-не правильно,то такое...)
ИМХО.Сделаю,как они хотят.
Саме цікаво, що в Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних ніде не вказано як заповняти графу 6 Індивідуальний податковий номер при продажу неплатнику ПДВ.
Quote
YuraKo
Саме цікаво, що в Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних ніде не вказано як заповняти графу 6 Індивідуальний податковий номер при продажу неплатнику ПДВ.



У графі 6 вказується індивідуальний податковий номер (далі – ІПН) покупця – платника податку на додану вартість.
У разі якщо платник податку виписує податкову накладну, де у рядках „Індивідуальний податковий номер покупця” та „Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)” проставляється нуль, то при заповненні графи 6 також проставляється нуль.

спрашивали, что в порядке не сказано как заполнить гр.6
сказано
но, на лицо нестыковка двух Порядковsmiling smiley

Quote
tax_agent
спрашивали, что в порядке не сказано как заполнить гр.6
сказано
но, на лицо нестыковка двух Порядковsmiling smiley

Саме так.
В Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних ніде не вказано як заповняти графу 6 І"ндивідуальний податковий номер" при продажу неплатнику ПДВ, а в Порядку заповнення податкової накладної - У разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, включаючи постачання на експорт, здійснення операцій у рахунок оплати праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку „Індивідуальний податковий номер покупця” відображається умовний ІПН “400000000000”.
От тепер і думаю, що відображати в реєстрі. А то у випадку відображення з номером “400000000000” пише в квитанції, що платник з таким номером не зареєстрований.
Уважаемые коллеги, я наверно очень отстала от жизни, но для меня новость в реестре графы 3а и 4а. Что это? Что там писать? И ещё я не понимаю как записать номер налоговой накладной в реестре. Например номер 3/ / ,т.е. без спецрежим и филиала. Я его пишу в реестре просто как 3. Следующая от Укртелекома 51087/ /510. Т.е. 510 филиал. Я его в реестре записываю 51087/ /510. Т.е. между двумя дробями ставлю пробел. Т.к. в порядке пишется просто перенести номер. Значит если после дробей стоят числа - я переношу с дробями, если нет чисел после дробей - я вообще дроби не указываю. Правильно? А для чего тогда эти новые графы? Они для фармацефтов что-ли? Или как раз для этих дробей? Нигде не могу найти разъяснений!
Ну, в принципе уже ответ сама нашла
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.00.220
У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ
1. Нагадуємо, що в останній редакції ПН (JF1201005) та Дод.2 (JF1201205) було змінено відображення полів «Номер», «Код виду діяльності», «Номер філії».

У зв'язку з цим в програмному комплексі доопрацьовано наступне:
1.1. В Реєстрі первинних документів в колонках «Найменування» та «Номер» документу змінено відображення номеру відповідно до нового формату N/K/F, де N – номер ПН/Дод2, K код виду діяльності, F номер філії
1.2. В Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних в колонці «Номер» змінено відображення номеру документу відповідно до нового формату.
1.3. При заповненні РПН вручну в колонці «Номер» необхідно вводити номер відповідно до нового формату:
• якщо код виду діяльності та номер філії відсутні, вводиться просто номер, наприклад: «123»;
• якщо є код виду діяльності, а номер філії відсутній, після коду обов'язково встановлюється знак «/», наприклад: «123/2/»;
• якщо є номер філії, а код виду діяльності відсутній, обов'язково встановлюється подвійний знак «/», наприклад: «123//2».
Зверніть увагу, між знаками «/» допускається наявність пробілу.
Правильність заповнення номеру власноруч таким способом гарантує коректне формування Запиту щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних на підставі записів Реєстру.
1.4. В Запиті щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних та у Витязі з Єдиного реєстру податкових накладних в полі «Номер документа» змінено відображення номеру відповідно до нового формату.
Уважаемые коллеги, я наверно очень отстала от жизни, но для меня новость в реестре графы 3а и 4а. Что это? Что там писать?

Ткните, пожалуйста носом - что эт такое
Спасибо большое,долго искала инфу,вы переубедили окончательно
ОКС в медке зайдите в закладка Довидка щодо заповнення полив, там написано что позначка 7 вказує що ПН/РК складена по операциях що оподатковуються за ставкою 7%
В налоговой указываем 400000000000, в реестр переносим "0", а в додаток 5 "Інші".
я уже сдала реестр и в реестре указывала 4000000000, пришли зауваження, но есть кв. 2 принято.
не буду переделывать, задолбали
у меня также, плюс еще у одного безндсника попал его старый ИНН, надо было 40000000000 поставить.
Но второй квитанции написано что принято.
только что пришло две квитанции
в реестре ставила 4***
в 1й помилка 4*** не був платником ПДВ
во 2й все принято
позвонила инспектору говорит оставьте так, если что потом исправим новый не отправлять
уважаемые бухгалтера, так и нету официальных разъяснений что ставить в реестре 0 или 40000000,,,???
А как квитанции ? В этом месяце не ругаются на 400000.... в реестре ?
реєстр посилаю з 400000... все нормально проходить.
Quote
rainy_days
реєстр посилаю з 400000... все нормально проходить.
И первая квитанция тоже без замечаний?
так, навіть сьогодні здала декларацію і реєстр, все пройшло успішно, все здано, без зауважень, так само і минулого місяця проблем не було.
в постачальниках ставите з 4000...???
мы про покупателей неплательщиков 40000 ...confused smiley
Quote
natha_lia
в постачальниках ставите з 4000...???

я про покупців говорю smiling smiley
постачальників неплатників в декларації взагалі не показую, так само як і послуги банку і т.д. smiling smiley
пришли квитанции на реестр - обе без скандала smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037699999999996