Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1-пп

Відправлено користувачем лельчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1-пп
Добрий день,підскажіть,будь-ласка, за результатами 2013р. у нас вийшов від'ємний результат оподаткування -112000грн, дека з податку на прибуток подається раз в рік. Коли цю суму мені потрібно показать в 1-пп:за 2013р. чи 1кв2014р.?Код пільги 11020255.Дякую.
Re: 1-пп
А что від'ємний результат оподаткування - это льгота???
Re: 1-пп
И я хочу спросить, если в декларации по НДС в графе 2,1 за февраль и март 2014 года были ошибки (из за курса) и будет подаваться уточнека то в 1ПП показывать уже правильные суммы, или те суммы которые совпадают с НДСкой , а потом за полгода показать правильно, так как и уточнека к НДСке уже будет подана?


Re: 1-пп
Я думаю що за рік 2014.
Re: 1-пп
а почему за год? Это где то как то прописано?Спасибо
Re: 1-пп
Про год - это был ответ на первый вопрос по прибыли, я так поняла. Если льгота по НДС, поквартально нужно сдавать. Я бы сдала 1-пп сразу с правильными суммами, так проще. Они эти отчеты не стыкуют и штрафов за 1-пп нет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998