Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Пластикова паливна картка - на 112?

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Заплатили за пластикову паливну картку. В договорі на її виготовлення термін використання не вказано, але явно більше одного року, хочу взяти на 112 рахунок,.
Проблема в списанні амортизації, оскільки цією карткою користується і водій і заступник директора, тому не можу визначитись на 93 чи на 92 рахунок списувати витрати. Згідно наказу про облікову політику МНМА списуємо 100% при їх передачі в експлуатацію.
МНМА при передаче в экспл-ю не "списываем" 100 %, а начисляем амортизацию 100 %, поэтому на балансе МНМА продолжает висеть (в отличие от МБП).
А что, эта карточка как-то серьезно стоит? Если в приказе об уч.политике установлен порог существенности, например, 100 грн., а карточка стОит меньше, то ИМХО я бы сразу на расходы отнесла сумму по ее изготовлению...
170 стоимость, и стоит до 100 грн. порог, поэтому и приходится брать на МНМА, амортизацию и имела ввиду
и вопрос от этого не меняется - на какой счет списать smiling smiley


а причем тут порог существенности? если больше года, то это необоротные активы. но я сомневаюсь, что у карты срок больше года. поэтому сразу на затраты, и не морочьте себе голову smiling smiley карта - это инструмент доступа к счету в литрах, а не актив smiling smiley

спасибо!
еще хотела спросить, с этим бензином на карточке присылают еще комиссионное вознаграждение за месяц, на какой затратный счет его брать?
бензин списываем на 91 счет, т.к. возят на стройку материалы за счет этого бензина.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039900000000001