Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

розрахунки коригування виписані від березня та травня, включені в декларації по червня, що робити!

Відправлено користувачем cezaryulia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не включала РК, думала як і ПН - на 365 днів можу протягнути, а виявилось ні! зараз за червень включаю до декларації через Додаток 1.
В реєстрі відображаю, що отримала в червні - 01.06.2014 р. , в додатку 1 - є колонка, дата отримання РК, але немає дати виписки. Я написала, дату виписки.
Як я розумію якщо я поставлю дату отримання згідно реєстру, то у мене будуть розбіжності з контрагентами. Чи ні?
Quote
tax_agent
эти РК увеличивают или уменьшают ваш НК?
Зменшують податковий кредит


Quote
cezaryulia
Quote
tax_agent
эти РК увеличивают или уменьшают ваш НК?
Зменшують податковий кредит


В таком случае, Вы обязаны были отразить их в тех периодах, когда фактически произошло уменьшение НК, даже если этих РК у вас тогда не было на руках.
Есть два варианта:
1. поставить дату получения РК - июнь и включить их в текущую деку. Но это чревато тем, что при проверке их могут найти и доначислить обязательство, штрафные (25-50%) и пеню.
2. подать уточненки за те периоды, когда вы должны были отразить уменьшение НК. Тогда вы самостоятельно доплатите обязательство и самоштраф (3%).

Quote
tax_agent
Quote
cezaryulia
Quote
tax_agent
эти РК увеличивают или уменьшают ваш НК?
Зменшують податковий кредит


В таком случае, Вы обязаны были отразить их в тех периодах, когда фактически произошло уменьшение НК, даже если этих РК у вас тогда не было на руках.
Есть два варианта:
1. поставить дату получения РК - июнь и включить их в текущую деку. Но это чревато тем, что при проверке их могут найти и доначислить обязательство, штрафные (25-50%) и пеню.
2. подать уточненки за те периоды, когда вы должны были отразить уменьшение НК. Тогда вы самостоятельно доплатите обязательство и самоштраф (3%).

я розумію, що 2-ий варіант правильний, це моя помилка. зроблю уже по першому варіанту. в надії що перевірки не буде.(
дякую вам за допомогу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000303