Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Военный налог -таки приняли!

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
я читала, что отчет по ВС буде не персонифицированным, а всего по предприятию за квартал
Quote
laneta
я читала, что отчет по ВС буде не персонифицированным, а всего по предприятию за квартал
Я тоже такое читала, но только изменения в 1ДФ уже внесли и военный сбор туда добавили.
Quote
laneta
я читала, что отчет по ВС буде не персонифицированным, а всего по предприятию за квартал
это есть как бы в порядке заполнения

3.13. У рядку "Військовий збір" загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.


хочу подавать 1-дф юр.лицо. бланк в медоке старые... подавать по ним или будут новые?
Quote
tinusik
хочу подавать 1-дф юр.лицо. бланк в медоке старые... подавать по ним или будут новые?
Вы читали последние новости? Возможно до конца сдачи 1-ДФ утвердят новые бланки, это неизвестно, поэтому сдавать или нет решать вам.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Quote
tinusik
хочу подавать 1-дф юр.лицо. бланк в медоке старые... подавать по ним или будут новые?
Вы читали последние новости? Возможно до конца сдачи 1-ДФ утвердят новые бланки, это неизвестно, поэтому сдавать или нет решать вам.
+1
Куда спешить ? Чтобы потом переделывать ?
[sfs.gov.ua]
Там внизу Додаткові матеріали, можете скачать проект новой Формы розрахунку и посмотреть...
Доброго дня! Хтось знає точно який звіт по військовому збору? щось читала що потрібно вписувати в 1 дф, але в мене в ifi нема нової форми....можливо хтось знає про більше напишіть!
Так то покищо тільки проект...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Сегодня налоговая на "Пульсе" подтвердила,что 1ДФ можно сдавать,отчетности по военному сбору пока нет.
Quote
Natka
Сегодня налоговая на "Пульсе" подтвердила,что 1ДФ можно сдавать,отчетности по военному сбору пока нет.
Подтвердила по телефону или письменно? Мне тоже по телефону говорили, что ВС нужно платить за подразделение в бюджет подразделения, а позже вышло разъяснение, что ВС платится по месту регистрации головного предприятия. И слово к делу не пришьешь.
на сегодня утвержденной формы нет это можно проверить и без Пульса
по телефону...и даже не намекнули,что форма на утверждении...
— А эти ягоды можно есть?
— Можно, только отравишься.(с)
Звонила в налоговую, сказали старая форма действительная только по ней можно сдавать. Хотя что завтра скажут вопрос(.
Додаткове благо не оподатковується військовим збором
09.10.2014 1097 1

В цілях оподаткування військовим збором поняття додаткового блага не використовується, - ДФСУ

У ГФСУ спросили, облагаются ли военным сбором доходы в виде дополнительного блага, определенного пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 НКУ?

Налоговики в разьяснении от 06.10.2014 г. ответили: в целях налогообложения военным сбором понятие дополнительного блага не используется.

Следовательно, доходы, полученные в виде дополнительного блага, определенного пп. 164.2.17 НКУ, не облагаются военным сбором.
[news.dtkt.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
[news.dtkt.ua]

"після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ), податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку."
Уважаемые коллеги, так что сдаем пока так 1ДФ а потом, когда примут новую форму включая ВС, сдадим уточненку?
Можно сдавать пока так, можно пока не сдавать, сдать потом, когда будет новая форма.
краще здати по старій формі, ніж не здати взагалі.
А чого так спішитись? Часу ж іще достатньо.
Так а что Вы этой ссылкой хотели сказать, мы решаем вопрос сдачи 1ДФ, а Вы нам даете ссылу не на то
Quote
ducati
Так а что Вы этой ссылкой хотели сказать, мы решаем вопрос сдачи 1ДФ, а Вы нам даете ссылу не на то
а что тут решать - сдавать по старой форме, а там видно будет... лично я сомневаюсь, что новая форма до конца отчетного периода успеет пройти все круги и будет зарегистр. в Минюсте...
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
thumbs up спасибо!
Quote
Шустрик
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...
thumbs up спасибо!
Quote
Шустрик
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...
хотела поделиться инфой winking smiley
Quote
Marina D.
thumbs up спасибо!
Quote
Шустрик
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...
хотела поделиться инфой winking smiley
Спасибо.Делитесь и дальше...есть таки благодарные слушатели...tongue sticking out smiley
Quote
Marina D.
thumbs up спасибо!
Quote
Шустрик
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...
хотела поделиться инфой winking smiley

Сенксік - нужна інфа thumbs up smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Marina D.
thumbs up спасибо!
Quote
Шустрик
А чого це ви вирішили шо зсилка про 1-ДФ тільки має бути?!?!?!confused smiley
Темка ж по війсковий податок... і лінк відповідний...
хотела поделиться инфой winking smiley

спасибо!!!
кому не нужно. пусть не читает
Спасибо конечно за инфо, но сильно актоально было по военному и 1ДФ. Извените, если обидела своим вопросом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00086399999999998