Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Податкова СОС
Прочитайте це цікаво!!!!!!!!!!!!В мене сьогодні така неприємна ситуація стала...подзвонили з податкової і запросили на співбесіду (чи запрошували ще когось???) нібито прийшов наказ з києва перевірити платників пдв в кого статутний капітал менше 300 000 грн в працівників менше 5 осіб. І вже на співбесіді говорили щоб збільшили розмір СК, набрали працівників, щоб дохід за рік був більше 300 000 грн (при тому, що ми зареєстровані лише в березні а платники ПДВ з липня-добровільна реєстрація ЄП 4 група)...якщо ні то можуть анулювати реєстрацію платника пдв...В законодавстві немає таких підстав. Підкажіть що робити в такій ситуації? І яка причина того що вони таке роблять? (можливо це повязано зі змінами з нового року)
Re: Податкова СОС
Бухгалтера напишіть будь ласка свою думку!!!!
Re: Податкова СОС
Як на мене, Вам взагалі нема за що переживати. Я так зрозуміла, що вони обмежились тільки співбесідою, Ви ж нічого там не писали (пояснень, протоколів не підписували). Хоча навіть і так - ну то й що?! Законних підстав для змушування Вас до будь-чого у них немає. Письмового запиту - також (бо ці всі "наїзди" протизаконні). Наступного разу кажіть - будь ласка, письмовий запит і письмові же пропозиції хай надають з усіх питань, які їх непокоять. Побачите результат.
Тримайтесь! І не переживайте так.


Re: Податкова СОС
Нема чого переживати. Діють вони незаконно і скоріш за все за власною місцевою ініціативою (видно за щось вислуговуються). От побачите, якщо ви їх попросите надати офіційнмй запит, вони тут же ретуруються.
Re: Податкова СОС
Аналогічна ситуація. Новостворене ТОВ і такі ж вимоги. При чому коли подавали заяву на ПДВ ніхто і словом не обмовився, і співбесід ніяких не було. А зараз ось таке... Ну як новостворене підприємство відразу може мати великі обороти та хоча б таку кількість працівників?
Re: Податкова СОС
Я теж, як обережний головбух, певний час "прогиналась" під ці їх "виховні заходи". А потім - остогидло й набридло. Ще й керівник "проробив" щодо того, що треба працювати своїми мізками (тобто читати законодавство і знати напевне, чого слід боятися, а де просто треба посилати їх якнайдалі). Після того на всі телефонні пропозиції прийти поспілкуватись прошу письмове запрошення надіслати. 2-3 рази так - і як бабця пошепотіла. Бо ж не находишся туди! Ніде в чинному законодавстві не передбачено втручання будь-яке будь-якого контролюючого органу у фінансово-господарську діяльність господарюючого суб'єкта. В жодному аспекті: ані у к-ті працівників. ані у розмірі СК, ані у видах діяльнсоті. Так що всіх - до біса посилати, й спокійно працювати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027600000000005