Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

С Нового года нельзя принимать на работу без уведомления налоговой

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 18    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Quote
Котег :-)
Сделайте приказ от 31 на прием с 1го, да и все. Или уже ничо не делайте. Никто вас не оштрафует, раз методики нету. Там инспекция по труду будет штрафовать, а не налоговая. Она об этом даже не узнает

Повністю згідний до відповідальності за порушення встановленого порядку прийняття на роботу в частині повідомлення у спосіб визначений КМУ буде притягувати Держінспекція з питань праці (в подальшому Державна служба з питань праці). А ще точніше протокол про адмінвідповідальність ч.1 ст.41 КУпАП розглядається місцевим судом. До визначення КМУ порядку повідомлення відповідальність не настане... Тим більш що на період січень-червень 2015р інспекція перевірки не здійснює і дозволу на такі перевірки КМУ не надавав. Згадана інспекція на сьогодні продовжує перебувати у відпустці без збереження заробітної плати. Тому можна спокійно очікувати порядок від КМУ і в установленому порядку повідомляти в т.ч. про прийнятих на роботу 5 січня.
А теперь прикол! Сдали 14-го числа письмо в ГНИ о смене директора с 16-го. Сегодня позвонил инспектор: ЗАЧЕМ ВЫ СДАЛИ ПИСЬМО НА ДИРЕКТОРА, А В ПАЛАТЕ ЕЩЁ НЕ БЫЛИ И 1-ОПП НА ДИРЕКТОРА НЕ СДАЕТСЯ. Я что-то пропустила?


Quote
Mir
А теперь прикол! Сдали 14-го числа письмо в ГНИ о смене директора с 16-го. Сегодня позвонил инспектор: ЗАЧЕМ ВЫ СДАЛИ ПИСЬМО НА ДИРЕКТОРА, А В ПАЛАТЕ ЕЩЁ НЕ БЫЛИ И 1-ОПП НА ДИРЕКТОРА НЕ СДАЕТСЯ. Я что-то пропустила?
не, ну оно так и есть - когда меняется директор, то в налоговую ничего носить не надо, так как данные в налоговую попадают от госрега. а вот о принятии согласно КЗоТу надо таки отнести было письмо smiling smiley и сроки такого уведомления не указаны, хоть за месяц до принятия, я так думаю. так что пусть катятся...
Собираюсь принять наемного к ФОПу.
Если я правильно поняла, в налоговую несу уведомление в свободной форме.
В занятость ничего не несу.
А в трудовой запись как теперь сделать, раньше она в занятости заверялась...
В занятости запись заверялась при увольнении и пока этого не отменяли
Quote
Mir
В занятости запись заверялась при увольнении и пока этого не отменяли
спасибо за ответ!
и все-таки, как правильно сделать записи при приеме (а потом и увольнении) наемного у ФОПа? и еще - письменный договор таки нужен?
у ФОПа письменный трудовой договор с работником обязателен
спрошу здесь. приказ на прием по форме № П-1 это же рекомендованная форма, предприятием может применяться другая форма приказа о приеме.
а то отнесли письмо о приеме сотрудника, позвонили из налоговой тащите приказ о приеме и трудовой договор. А мы применяем не типовую форму приказа о приеме, а самостоятельно разработанная форма приказа о приеме.
Котег, вопрос в форме приказа, можем же применять приказ не по форме П-1 от Держкомтата от 2008 года?
Били сегодня на консультации в налоговой - это касается только физ.лиц, по юрид. никого уведомлять не нужно, можете расслабиться)))
Quote
voobrajaemaya
Били сегодня на консультации в налоговой - это касается только физ.лиц, по юрид. никого уведомлять не нужно, можете расслабиться)))
Бугага smiling smiley они ошибаются
Quote
voobrajaemaya
Били сегодня на консультации в налоговой - это касается только физ.лиц, по юрид. никого уведомлять не нужно, можете расслабиться)))
Ага, пусть вам дадут письменное разрешение, что сдавать не нужно. В наших налоговых часто можно услышать "Я такого не говорила!"
Только что звонила на горячую линию, спросила про механизм принятия наемного работника к ФОП. Ответили, что письма-это неофициально, т,е, пока КАБМИН не утвердит, это все "филькина грамота". Как-то так...confused smiley
Quote
voobrajaemaya
Били сегодня на консультации в налоговой - это касается только физ.лиц, по юрид. никого уведомлять не нужно, можете расслабиться)))
Со слов кадровика, наша налоговая тоже такое сказала.
Это бред. Приведу статью 24 КзОТ. Нету там и намёка на то, что это касается только физлиц.

Стаття 24. Укладення трудового договору

Трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим:

1) при організованому наборі працівників;

2) при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;

3) при укладенні контракту;

4) у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі;

5) при укладенні трудового договору з неповнолітнім (стаття 187 цього Кодексу);

6) при укладенні трудового договору з фізичною особою;

7) в інших випадках, передбачених законодавством України.

При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

{Частину четверту статті 24 виключено на підставі Закону № 77-VIII від 28.12.2014}

Особі, запрошеній на роботу в порядку переведення з іншого підприємства, установи, організації за погодженням між керівниками підприємств, установ, організацій, не може бути відмовлено в укладенні трудового договору.

Забороняється укладення трудового договору з громадянином, якому за медичним висновком запропонована робота протипоказана за станом здоров'я.

{Стаття 24 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 7543-11 від 19.05.89; Законами № 3694-12 від 15.12.93, № 374/97-ВР від 19.06.97, № 1356-XIV від 24.12.99, № 77-VIII від 28.12.2014}
ох я и не удивлюсь уже, если они вывернут это как старый порядок регистрации наемников ФОПа....

Вета, это ж уведомление а не регистрация. а всех не заставят регить, оно им и нафик не надо
Котег, я тоже с ними не согласна, просто добавила, к слову, что такое мнение у налоговой есть)
Пропоную обговорити такий вихід: скористатись звітом ЄСВ - там є табл. 5 "Відомості про трудові відносини" - не чекаючи дати звіту у день прийняття робітника цю табличку здавати окремо від основного звіту
Пропоную обговорити такий вихід: скористатись звітом ЄСВ - там є табл. 5 "Відомості про трудові відносини" - не чекаючи дати звіту у день прийняття робітника цю табличку здавати окремо від основного звіту - це і буде повідомлення за затвердженою формою.
Ще ось таке:
Допущений до роботи і прийнятий на роботу:
Прийняли 20.01.2015 - потім за наказами пройдено інструктажі з ОП, різні стажування і т.п.
Допустили до роботи 22.01.2015 за результатами стажування з наказом про допуск (з обов"язковим сповіщенням ДФС шляхом надання "відомостей " за ф.Таб.5 звітності ЄСВ)

То яка думка бух.товариства???
для чого щось шукати якщо не має порядку.затвердять порядок тоді й повідомите. можна подумати що завтра уже з'явиться інспектор праці і складе протокол.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 18    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056100000000001