Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрация НН!!!Кто-то уже регистрировал в этом году НН, как работает схема с новыми введениями?

Відправлено користувачем Aleksey2993 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 9    Сторінки: Попередні123456789Наступна
Quote
filipina
Наверное, вы в любом случае должны либо принять либо не принять. Если вы не принимаете, то ваш поставщик уже не сможет исправить ту же НН, а будет составлять новую с новыми данными. А вот новый РК, может и не нужно "не принимать", если в нем ничего не изменится. Просто подождите новую исправленную НН и тогда все вместе примите. Вчера так меняла в НН номер телефона, Медок в старой НН не дал ничего поменять, составляла новую и снова ее отправляла покупателю.

Якщо в нас буде проведено:
"неправильна" ПН,
коригування,
"правильна" ПН

при перевірці можуть зняти неправильну ПН, адже вона виписана з порушеннями (ареса не вірна, чи підписи не співпадають)?
Кто подскажет как правильно поступить в рознице: первые 15 дней прозевали(не регили продажу на кон. потреб.), а можна переложить эти обороты на след. 15дней и зарегить всетаки январь.а или вообще нерегить в январе непонятно как оно повлияет на составл. деки за январь.
1. Касательно выписки РК по причине неверно указанного адреса, кода и проч - Закон Украины № 71-VII от 28.12.14 (п. 192.1) - причина может быть - Виправлення помилок (была на семинаре - обсуждали)
2. Касательно штрафов за несвоевременно зарегистрированные НН - Лист ДФС України № 1403/7/99-99-19-03-01-17 від 19.01.15


Штрафов за незарегистрированные НН неплательщикам НДС не предусмотрены. Вот така фигня.


вибачте якщо вже була відповідь на моє питання, та все таки:
за січень застовуються штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних?
Quote
Karmen
вибачте якщо вже була відповідь на моє питання, та все таки:
за січень застовуються штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних?

Если НН выписана на плательщика НДС то есть штраф, если на неплательщика - нет
подскажите пож! с 01.02.15 должны получать нн и квитанции из госреестра.нужно какой-то документ отослать в гни для регистрации?
витяги з листа ДФС України № 1403/7/99-99-19-03-01-17 від 19.01.15
що не діють? де тут вказано що це лише для накладних виписаних для неплатників ПДВ?

Штраф, передбачений п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу (у розмірі 10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, за порушення терміну реєстрації податкових накладних/розрахунках коригування в ЄРПН до 15 днів), не застосовуватиметься у період з 1 січня по 30 червня 2015 р.
......

Враховуючи те, що з 1 січня до 1 лютого 2015 р. не всі податкові накладні/розрахунки коригування підлягають обов’язковій реєстрації в ЄРПН, а також те, що відповідно до пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Кодексу однією із засад податкового законодавства України є презумпція правомірності рішень платника податку в разі, якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або якщо норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов’язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, штрафи, визначені п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу, в цей період не застосовуються.
отослала контрикам уже зарегистрированную нн
мне пришел ответ
Не вдалося відправити наступні документи:
•Помилка! Документ Податкова накладна №16 від 28.01.2015, неможливо завантажити сертифікат для контрагента

позвонила контрикам-ответ - мы теперь получаем все из гос.базы.чего я недопоняла?
Quote
Karmen
витяги з листа ДФС України № 1403/7/99-99-19-03-01-17 від 19.01.15
що не діють? де тут вказано що це лише для накладних виписаних для неплатників ПДВ?

Штраф, передбачений п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу (у розмірі 10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, за порушення терміну реєстрації податкових накладних/розрахунках коригування в ЄРПН до 15 днів), не застосовуватиметься у період з 1 січня по 30 червня 2015 р.
......

Враховуючи те, що з 1 січня до 1 лютого 2015 р. не всі податкові накладні/розрахунки коригування підлягають обов’язковій реєстрації в ЄРПН, а також те, що відповідно до пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Кодексу однією із засад податкового законодавства України є презумпція правомірності рішень платника податку в разі, якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або якщо норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов’язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, штрафи, визначені п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу, в цей період не застосовуються.


Почитайте как называется ст.120 "..наданню покупцям-платникам пдв.."

И не действует в период с 01.01. по 30.06 - только 10% штраф...читайте внимательно.
Доброго дня!
Шановні, допомодіть , будь ласка.
У ПН за 15.01 помилка у назві покупця (замість неплатник набрала ФОП .... зі старої бази), ну і звісно ІПН замість 100.. набрався 4000... . Згідно останнього наказу,

5) Розрахунок коригування тепер складатиметься у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.

У разі складання розрахунку коригування з метою виправлення помилок при складанні ПН, не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, в розрахунку коригування зазначаються виправлені дані. Не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.

6) Розрахунки коригування, що складаються до усіх податкових накладних, які були складені до 01 лютого 2015 року, а також розрахунки коригування до ПН, які не видаються отримувачу (покупцю) - платнику податку (за наявності законодавчих підстав для їх складання), підлягають реєстрації в ЄРПН постачальником (продавцем)



Тобто які мої наступні дії? Допоможіть у відповіді на декілька питань:
1. Якою датою я повинна створити РК (фактично виявила сьогодні)
2. Ярозумію, що назву покупця у РК я пишу вірну, причину коригування - помилки заповнення,а далі?
Кількість , номенклатура та вартість не змінюються, що я мушу далі робити.
Допоможіть, будь ласка!!!
Почитайте как называется ст.120 "..наданню покупцям-платникам пдв.."

И не действует в период с 01.01. по 30.06 - только 10% штраф...читайте внимательно.
[/quote]


в листі йде мова про ст. Стаття 120 1. Порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

"враховуючи те, що з 1 січня до 1 лютого 2015 р. не всі податкові накладні/розрахунки коригування підлягають обов’язковій реєстрації в ЄРПН, а також те, що відповідно до пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Кодексу однією із засад податкового законодавства України є презумпція правомірності рішень платника податку в разі, якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або якщо норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов’язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу, штрафи, визначені п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу, в цей період не застосовуються."
Мова іде не про штрафи, а проте як виправити помилку у зареєстрованій ПН.
Quote
TatianaK
Мова іде не про штрафи, а проте як виправити помилку у зареєстрованій ПН.
это ПН неплатнику? плюньте
Quote
RAT
Quote
TatianaK
Мова іде не про штрафи, а проте як виправити помилку у зареєстрованій ПН.
это ПН неплатнику? плюньте[/q

Просто хочу зрозуміти, як цей РК треба робити
Quote
toriS
подскажите пож! с 01.02.15 должны получать нн и квитанции из госреестра.нужно какой-то документ отослать в гни для регистрации?
Шановні бухгалтера порадьте: п/н виписана 15.01.15р., відправлена в ДПС через Сонату. На наступний день мені поставили Медок і я протупила і не подивилась квитанцію по Сонаті. Вчора лише побачила що накладна не зареєстрована. Я її відправила вчора знову відповідно це вже 18 день після виписки і мені прийшло повідомлення що для того щоб прийнято документ потрібно надати розрахунок коригування. Як мені його заповнити і саме головне питання чи буде мій покупець мати податковий кредит?
Підскажіть будь-ласка - причина коригування "виправлення помилок" при цьому, я так розумію, ми не міняємо кількісні та вартісні показники, а тільки в "шапці" документа робимо виправлення. МЕДок матюкається ) каже треба виправити кількість чи вартість. Може треба ще оновлення дочекатись?
Дякую.
І ще питання - строк реєстрації ПН 15 діб, десь читала на форумі що ПН, які виписані в одному періоді а зареєстровані в іншому ( наприклад 30.01 зареєстровано 05.02) можуть бути використанні покупцем для формування Пк тільки в місяці реєстрації? так це чи просто вже паніка в людей? Розумом розумію, що не так ) але душа потребує бухгалтерського майдану - знущання над людьми просто
Скажите пожалуйста, кто пользуется Медком.
1.Отправила нн для согласования.Клиент принял.
2.Зарегистрировала в ДПИ.
3.Надо ли снова посылать нн клиенту(уже зарегисрированную) или он сам может вытянуть "Запитом"?
Спасибо.
Quote
toriS
Quote
toriS
подскажите пож! с 01.02.15 должны получать нн и квитанции из госреестра.нужно какой-то документ отослать в гни для регистрации?
для регистрации чего?
для получения информации и документов из ЕРНН, нужно сделать запрос в эл. виде
В январе неплательщикам НН выписывали, но не регили. А реестр будет или нет за январь? НН попадут в отчетность?
Quote
Oxi
Quote
toriS
Quote
toriS
подскажите пож! с 01.02.15 должны получать нн и квитанции из госреестра.нужно какой-то документ отослать в гни для регистрации?
для регистрации чего?
для получения информации и документов из ЕРНН, нужно сделать запрос в эл. виде

отослала контрикам уже зарегистрированную нн
мне пришел ответ
Не вдалося відправити наступні документи:
•Помилка! Документ Податкова накладна №16 від 28.01.2015, неможливо завантажити сертифікат для контрагента

позвонила контрикам-ответ - мы теперь получаем все из гос.базы.чего я недопоняла?
підкажіть як зареєструвати накладну якщо пройшло 15 днів? можливо хтось мав подібну ситуацію?
Quote
filipina
В январе неплательщикам НН выписывали, но не регили. А реестр будет или нет за январь? НН попадут в отчетность?

У меня такая же ситуация и такой же вопрос,что то узнаете, напишите,пожалуйста.
Quote
Klubnika
Quote
filipina
В январе неплательщикам НН выписывали, но не регили. А реестр будет или нет за январь? НН попадут в отчетность?

У меня такая же ситуация и такой же вопрос,что то узнаете, напишите,пожалуйста.
В соседней теме предположили, что реестр за январь составляется, данные из него подтягиваются, но он не отправляется вместе с отчетностью. Правда, уверенности никакой.))
Quote
filipina
Quote
Klubnika
Quote
filipina
В январе неплательщикам НН выписывали, но не регили. А реестр будет или нет за январь? НН попадут в отчетность?

У меня такая же ситуация и такой же вопрос,что то узнаете, напишите,пожалуйста.
В соседней теме предположили, что реестр за январь составляется, данные из него подтягиваются, но он не отправляется вместе с отчетностью. Правда, уверенности никакой.))

За январь отчет сдаем вместе с реестром, как и за декабрь.
Нашла интересное разъяснение от ГФС, поплнять счет нужно будет после 01.07.2015г.

[kievbusinesscentre.com.ua]

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
это из цитируемого...

Уплата налога на добавленную стоимость в бюджет за отчетный период декабрь 2014 года, январь 2015 года / IV квартал 2014 года будет осуществляться плательщиком налога со своего текущего счета непосредственно на бюджетные счета, а за отчетные налоговые периоды, начиная с февраля 2015года / I квартал 2015 года - со счета в системе электронного администрирования НДС в порядке, определенном пунктом 200.2 статьи 200 Кодекса.
Quote
toriS
Quote
Oxi
Quote
toriS
Quote
toriS
подскажите пож! с 01.02.15 должны получать нн и квитанции из госреестра.нужно какой-то документ отослать в гни для регистрации?
для регистрации чего?
для получения информации и документов из ЕРНН, нужно сделать запрос в эл. виде

отослала контрикам уже зарегистрированную нн
мне пришел ответ
Не вдалося відправити наступні документи:
•Помилка! Документ Податкова накладна №16 від 28.01.2015, неможливо завантажити сертифікат для контрагента

позвонила контрикам-ответ - мы теперь получаем все из гос.базы.чего я недопоняла?

я тоже не прошу от поставщиков присылать мне НН, потому что отправив запрос в единый реестр, я могу получить НН из реестра, мне это удобнее и надежнее, потому как полученная НН из реестра точно уже зарегистрирована. Отправить НН покупателю это не обязательная процедура, а дополнительная услуга.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 9    Сторінки: Попередні123456789Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045500000000001