Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрация корректировок к НН

Відправлено користувачем Ляля - Оля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Доброго дня! Наш постачальник скинув мені на електронку розрахунок коригування, який я маю зареєструвати, але справа в тому що в клієнта соната а в нас медок, і зареєструвати мені її не получається. Як її зареєструвати?
Вони можуть вам її надіслати через Медок-онлайн...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо вони в себе підписали, вигрузили і скинули мені на електронку як мені її імпортувати в медок, бо з"являється повідомлення "під час завантаження файлу виникла помилка"


От цього я вже не знаю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Gala-O
А якщо вони в себе підписали, вигрузили і скинули мені на електронку як мені її імпортувати в медок, бо з"являється повідомлення "під час завантаження файлу виникла помилка"
никак. Или они регятся в медок-онлайн, либо вы регитесь в аналогичном сервисе Сонаты.
Но у меня в демо-сонате не получилось все-равно подписать РК. Все-равно их подписей не видно....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
У меня замена номенклатуры по вине продавца: в счете выписали одно, а когда получили доки - увидела, что другие цифры в наименовании.
Но я к этому моменту уже зарегистрировала НН покупателя.
Мой покупатель неплательщик НДС.
Получается, я регистрирую корректировку с -, причина "изменение номенклатуры"
Потом выписываю и регистрирую новую НН с правильной номенклатурой.

Или нужно как в этом примере:
Quote
19821982
а как исправить наименование товара?
зарегистрировали налоговую - в товаре очень длинное название и при выгрузке из 1с последние буквы не влезли.
прил.2
строки с -
и строки с +
сумма будет равна 0

кто нибудь так делал?
Я би робила саме так як в прикладі, тим більш ПН на неплатника...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день, коллеги! Подскажите такой момент. Если выявили занижение НО за март 2015г. Сегодня уже 16.04.15. 15 дней прошло. Как лучше исправить эту ошибку?
Вариант 1
Сдать с ошибкой деку за март и потом сдать уточненку к ней
Вариант 2
выписать РК на плюс и зарегить его и, невзирая на дату регистрации отразить все в мартовской деке
Вариант 3
Зарегить РК и учесть его в апрельской деке
Мне больше нравится вариант 2. Это по НК невовремя зарегистрированные можно включать только в месяце регистрации, а у Вас НО.
Подскажите как быть
заплатили предоплату в марте, выписала НН зарегистрировала, в апреле вернули предоплату, не подошел товар, выписала РК отправила покупателю, они зарегистрировать не могут, заблокированы налоговой.
Что делать? могу сама зарегистрировать? как уменьшить свое обязательство в апреле законно?
Quote
homyak86
Подскажите как быть
заплатили предоплату в марте, выписала НН зарегистрировала, в апреле вернули предоплату, не подошел товар, выписала РК отправила покупателю, они зарегистрировать не могут, заблокированы налоговой.
Что делать? могу сама зарегистрировать? как уменьшить свое обязательство в апреле законно?
без покупателя никак.. ждать

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Добрый день!

Поставщик вернул деньги (давнишние), соответственно выписал в мае РК к своей налоговой накладной, которая была выписана в 2013, НН в 2013 г. не подлежала регистрации. Прислал мне бумажный вариант РК, регистрировать в ЕДР отказывается - ссылается на письмо налоговой 5292.... от 17.02.15., где написано:
"Якщо платник податку після 1 січня 2015 року складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, складеної до 1 січня 2015 року, на суму податку на додану вартість, що не перевищувала 10 тис.грн. та не підлягала реєстрації в ЄРПН, і сума податку після проведення коригування не досягає обсягу 10 тис.грн., то такі розрахунок коригування та податкова накладна реєстрації в ЄРПН не підлягають. При цьому такий розрахунок коригування може бути складено платником податку у паперовій формі та включено до податкової декларації з податку на додану вартість за звітний період, на який припадає дата складання розрахунку коригування. Такий розрахунок коригування, складений у паперовій формі, може бути включений покупцем до складу податкового кредиту відповідного звітного періоду."

Поставщик прав? брать бумажный вариант розрахунка? как-то уже непрывычно)))))
С ув.
прикольно... письмо-то письмом... но разве с 01.01.2015 есть бумажная форма РК??? В том же письме
==
Починаючи з 1 січня 2015 року, всі податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, та розрахунки коригування до них складаються платниками податку виключно в електронному вигляді, у тому числі ті, які складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, не видаються покупцю, складені за щоденними підсумками операцій тощо.
==
по тексту, вроде, получается, что РК к старым НН - формы нет вовсе, старая-то отменена
Однако,
ПОРЯДОК
ведення Єдиного реєстру податкових накладних


4. Розрахунок коригування до податкової накладної, складеної до 1 лютого 2015 р. та відомості якої не підлягали внесенню до Реєстру у зв'язку з недосягненням суми, визначеної пунктом 11 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, підлягає реєстрації після реєстрації такої накладної.

Для цього постачальник (продавець) товарів (послуг) повинен протягом доби зареєструвати податкову накладну (незалежно від дати її складення з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 зазначеного Кодексу) та розрахунок коригування до неї.
=

а вот про то, что в письме написано ссылок нигде в нормативке не нашла

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Спасибочки!!!!

буду пытаться убедить зарегистрировать, порядок ж главнее письма))) я так думаю))

С ув.
Підкажіть будь ласка вихід з такої ситуації. 20.05.2015 зареєструвала покупцю ПН як неплатнику ПДВ, зараз вияснилось що він платник ПДВ. Як зробити правильно коригування? Зняти коригуючою всю суму і зареєструвати по новому чи коригуванням просто виплавити шапку ПН?
РК на неплательщика и новая НН на плательщика
А яким числом бажано не підкажете?
ну бажано датою виписки, хоча скрізь пишуть - датою виявлення помилки
але ПК за травень покупець уже втратив
Я виправляю все травнем, але покупець включає ПК вже у червні
Виписали РК на виправлення виду договору у ПН, таблична частине не заповнювалась. Чи потрібно включати РК де зміни тільки в шапці до додатку 1 декларації ПДВ?
Quote
svite
Виписали РК на виправлення виду договору у ПН, таблична частине не заповнювалась. Чи потрібно включати РК де зміни тільки в шапці до додатку 1 декларації ПДВ?
я включаю
а что будет, если РК на уменьшение обязательств не зарегистрирован покупателем, возврат был 15.06.2015, сумма НДС -500,00
включать эту корректировку только тогда когда все-таки будет регистрация?
я уже в нескольких темах спрашиваю
Угу - причом і покупець і продавець - тільки в місяці реєстрації
можить включить... то обізатєльства, дає незареєстровані, по
даті виписки макУмєнта...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Помогите, пожалуйста, разобраться как зарегить корректировку к нн.
Ситуация следующая:
1)в августе 2014 г. покупатель-плательщик НДС сделал предоплату. Была выписана и зарег. нн.
2)в июне 2015 покупателя лишают св-ва НДС
3)в июле 2015 делаем возврат денег.
Корректировка на не плательщика не регистрируется, минсдох пишет что в августе 2014 г. нн с ИНН 10000000 не существует. Корректировка с указание анулированого ИНН тоже,естественно, не регистрируется.
И что теперь делать?
Виходить ви отримали кошти від ПДВешника,
а повертаєте вже неПДВешнику...

[kyiv.sfs.gov.ua]

Чи складається розрахунок коригування до податкової накладної у разі повернення покупцем-неплатником ПДВ неоплаченого товару, якщо на дату виписки податкової накладної такий покупець був платником ПДВ?

Відповідь: Якщо продавцем – платником податку на додану вартість на дату відвантаження товару були визначені податкові зобов’язання з ПДВ та надалі сталися обставини, внаслідок яких неможливо виконати умови договору, в результаті якої товар повернуто, то продавець – платник ПДВ має право виписати розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити нараховану суму податкових зобов’язань з ПДВ, незалежно від того, що на дату відвантаження товару покупець був платником ПДВ, а на дату повернення даного товару – вже не є зареєстрованим платником ПДВ. Обидва примірники розрахунку коригування залишаються у продавця без підпису покупця – неплатника ПДВ.

Правда дати цієї консультації не бачу...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Прошу вибачення, у вас питання просто в технічній
проблемі - а я тут з своїми постами...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Угу - причом і покупець і продавець - тільки в місяці реєстрації
можить включить... то обізатєльства, дає незареєстровані, по
даті виписки макУмєнта...eye rolling smiley

ну хоть так, а то я вже думала, шо зовсім все погано
Добрый день! Не может зарегистрировать РК покупатель, потому что ему не приходит документ, а у нас пишет-видправлено,чекайте повидомлення про доставку. Кто сталкивался? Уже 4 день.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046600000000008