Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штраф за невчасну здачу звіту ЄСВ

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Була впевнена,що здала звіт, а сьогодні глянула, а там ні квитанції ні повідомлення...відправила ще раз сьогодні...
Скажіть, які штрафи за несвоєчасну подачу?На практиці як це приміняється (маю на увазі як швидко податкова повідомляє про нього)?
Оболонський р-н
Коли здавали в ПФУ, штраф був 170 грн. Можливо , так і залишилось.
З 1 січня 2015 року Законом України від 28.12.2014 року № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування» частину 11 статті 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» доповнено пунктом 7, згідно з яким органи фіскальної служби застосовують такі штрафні санкції:

- за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності з ЄСВ - у розмірі 10 НМДГ (170 грн.) за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою;

- за ті самі дії, учинені платником єдиного внеску, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, — штраф у розмірі 60 НМДГ (1020 грн.) за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності, передбаченою Законом про ЄСВ.

Також збільшено розмір штрафів, зазначених у п.п. 2 і 3 ч. 11 ст. 25 Закону про ЄСВ:

- за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску до 20% (замість 10%) своєчасно не сплачених сум;

- за донарахування органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого ЄСВ до 10% (замість 5%) зазначеної суми за кожен повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50% суми донарахованого єдиного внеску.


Але ж Закон зворотньої дії в гіршу сторону немає...тому можна сподіватись,що не застосують 170 грн)
Там і до того було 170, і адмінштраф. Якщо поморозитися, адмінштрафу не буде, а 170 буде полюбому
но новому закону давности нет но он действует с 1 января , а по КоАПу все с давностью в обшем порядке
Quote
Михаил
но новому закону давности нет но он действует с 1 января , а по КоАПу все с давностью в обшем порядке
Подавала звіт за грудень 2014...Давність це скільки? 3 місяці?
Quote
Михаил
38 статья

Значить якщо за 2 місяці нічого не повідомлять,то вже все?
Quote
Котег :-)
да не было 340
Было. И у меня ЧПешник платил. Там штрафы отличались от штрафов ха налоговые отчеты.
Відповідно до частини 1 статті 26 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Згідно зі статтею 165 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340—510 грн.)

Повторне за рік вчинення таких дій особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510—680 грн.).
Я забыла сдать отчет за октябрь 2014г. Очнулась в декабре. В налоговой дали реквизиты для уплаты штрафа 340грн. После уплаты штрафа приняли отчет. Причем, там, где выписывали штраф - сказали сдавать в бумажном варианте, а там, где принимали отчет - сказали сдать в электронном (или на флешке). Сдала в декабре за октябрь в МЕДке. Отчет прошел. Предупредили, что за повторную не сдачу будет штраф 510 грн.
Мы говорим о финсанкции, она и была, и есть 170. Плюс админштраф.
Здали звіт по ЄСВ 22 березня за лютий. У травні хочуть стягнути штраф у 510 грн. Помилилися вперше.
Чи мають вони право брати штраф у такій сумі, якщо протокол вже на руках керівника? Чому не 170 грн?
Quote
Little_Bes
Здали звіт по ЄСВ 22 березня за лютий. У травні хочуть стягнути штраф у 510 грн. Помилилися вперше.
Чи мають вони право брати штраф у такій сумі, якщо протокол вже на руках керівника? Чому не 170 грн?

я попала в подібну ситуацію.
510грн. - і точка!
як написати оскарження?

Quote
Little_Bes
Здали звіт по ЄСВ 22 березня за лютий. У травні хочуть стягнути штраф у 510 грн. Помилилися вперше.
Чи мають вони право брати штраф у такій сумі, якщо протокол вже на руках керівника? Чому не 170 грн?

потому что им не выгодно
170 - это по закону о ЕСВ, а 510 - по админкодексу
от су ки!
я розумію, що бюджет поповнювати треба.

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як я зрозуміла, якщо ви не подали звітність і вам ніхто не позвонив і не виписав штрафу через два місяці, вони вже не зможуть його виписати??? я про адмін?Дякую
За несвоєчасне подання звіту з ЄСВ за червень податкова Ірпеня оштрафувала підприємсвто на 170 грн., а директора - на 680 (510 у цього інспектора для фіз осіб підприємців). Це вони так вирішують: 30 чи 40 мінімумів!!!
Quote
DaRinka1071989
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як я зрозуміла, якщо ви не подали звітність і вам ніхто не позвонив і не виписав штрафу через два місяці, вони вже не зможуть його виписати??? я про адмін?Дякую
. Да
Quote
Котег :-)
Quote
DaRinka1071989
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як я зрозуміла, якщо ви не подали звітність і вам ніхто не позвонив і не виписав штрафу через два місяці, вони вже не зможуть його виписати??? я про адмін?Дякую
. Да
штраф виписує податкова сама чи потрібно самостійно сплачувати?
Всі штрафи виписує податкова або навчть через суд, крім самоштрафу при виправленні по податках
Quote
Котег :-)
Всі штрафи виписує податкова або навчть через суд, крім самоштрафу при виправленні по податках
дякую) а самоштраф це якщо я подала звіт, а потім побачила, що подала його з помилкою, а час для подання звіту пройшов, то я повинна подавати новий і заплатити штраф, це воно?
Quote
Котег :-)
Не
а що тоді? напишіть будь ласка
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Не
а що тоді? напишіть будь ласка

ничего, если оштрафуют получите НУР и заплатите
Quote
Lin@
Quote
sashka111
Quote
Котег :-)
Не
а що тоді? напишіть будь ласка

ничего, если оштрафуют получите НУР и заплатите
нур виписує податкова і присилає на юридичну адресу?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041599999999997