Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Со вчерашнего дня не приходят квитанции о принятии!!!

Відправлено користувачем Oksana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
а подскажите пожалуйста как зайти в свой личный кабинет ?

[sfs.gov.ua] - это вот по этой ссылки идти ? загружать эти програмки ?
правильно понимаю?

извиняюсь, я помню здесь была тема с личным кабинетом упустила ((
Quote
buh-psf
а подскажите пожалуйста как зайти в свой личный кабинет ?

[sfs.gov.ua] - это вот по этой ссылки идти ? загружать эти програмки ?
правильно понимаю?

извиняюсь, я помню здесь была тема с личным кабинетом упустила ((

Ви зможете зайти в електронний кабінет (http://kpp.minrd.gov.ua/Publish/PublishedApp.aspx) за допомогою безкоштовних ключів з податкової. В правому верхньому кутку "Вхід у кабінет платника", клікаєте, закачує файл exe (внизу), натискаєте на нього, переходите на вхід до кабінету, спочатку імпортуєте свої сертифікати, потім вказуєте шлях до Вашого ключ-підпис та пароль, заходите в кабінет. Пробуйте


Прийшло повідомлення про доставку реєстра, відправленого через Єдине вікно подання..., по деклараціїї нічого. В кабінеті в мене вже два реєстри під різними реєстраційними номерами. Цікаво
спасибо девочки, через это Окно уже повидомлення получила и рег.номер, правда программа все равно кривая.
Если такой цирк будет каждый месяц, то даже не знаю, что нам надо давать за вредность, потому молока не хватит.
lira-k - подскажите пожалуйста а это нормально что оно мне виндовс устанвливает?
отклонила, боюсь что что то полет в пк ((
сейчас и ребят нет
Quote
buh-psf
lira-k - подскажите пожалуйста а это нормально что оно мне виндовс устанвливает?
отклонила, боюсь что что то полет в пк ((
сейчас и ребят нет
Воно Вам встановлює не Вінду, а Microsoft .NET версії 4.0 або вище (у разі відсутності, Вам буде запропоновано встановити її автоматично). Це допоміжна програмка. Коли прийдуть Ваші хлопці хай проконтролюють, щоб ця прога не задвоїлась. Поганого нічого не станеться. У мене їх було аж три , різної весії.
Quote
lira-k
Quote
buh-psf
lira-k - подскажите пожалуйста а это нормально что оно мне виндовс устанвливает?
отклонила, боюсь что что то полет в пк ((
сейчас и ребят нет
Воно Вам встановлює не Вінду, а Microsoft .NET версії 4.0 або вище (у разі відсутності, Вам буде запропоновано встановити її автоматично). Це допоміжна програмка. Коли прийдуть Ваші хлопці хай проконтролюють, щоб ця прога не задвоїлась. Поганого нічого не станеться. У мене їх було аж три , різної весії.

buh-psf. Будуть питання задавайте! Знаю як йти на вихідні без другої квитанціїїsmiling smiley
Предельный срок подачи налоговых деклараций продлен до 24 февраля
Сегодня 17:30 30

0 / 0

Учитывая отсутствие возможности подать в предельный срок налоговые декларации в связи с техническими проблемами, предельный срок для подачи продлен до 24 февраля 2015 включительно

ДФСУ на офіційному сайті повідомила, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.

Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.

При цьому звіти, які подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року.

Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно.

URL=http://ru.smiley4you.com/anime/22/][/URL]Всем удачи
Треба було довести бухгалтерів до нервового зриву, щоб потім видати лист про подовження термінів. Я вже стільки раз відправила ДЕКИ що боюсь вони як задвоять(чи затроять) , що потім ще будемо доводити невідомо куму і за наші зобовязання .
Спасибо и за это, конечно, а что с регистрацией налоговых, которые сегодня не зарегистрировались, и был последний день?
Quote
2013svetap
Треба було довести бухгалтерів до нервового зриву, щоб потім видати лист про подовження термінів. Я вже стільки раз відправила ДЕКИ що боюсь вони як задвоять(чи затроять) , що потім ще будемо доводити невідомо куму і за наші зобовязання .

Не переживайте я теж вчора по три рази відправляла - квитанцій
прийшло теж три, але з одним реєстраційним номером і шо цікаво
на одній лишень при роздрукуванні стоїть нормальний період,
січень 2015, в інших двох просто 2015 рік...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Називається "доробились".На звіті написано не прийнятий,а в квитанціїї "пакет прийнято".confused smiley


І це вже після того,як відправила новий звітний. Дурдом відпочиває.

Мабуть подумаю про це завтра....
Не приходит квитанция № 2 по ЕСВ. Отчеты отправила по 5-ти предприятиям. У всех так?
Quote
Mir
Не приходит квитанция № 2 по ЕСВ. Отчеты отправила по 5-ти предприятиям. У всех так?

У всех. Звонила в ПФ, сказали это какие-то проблемы в налоговой. Они им не пересылают отчеты для подтверждения. Говорят ждите - проблема решается.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043099999999996