Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НН неплательщику без кода "02"

Відправлено користувачем Олена 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
выписали НН неплательщику без указания кода "02", подскажите что теперь делать??? корректировку или просто закрыть глаза?) Я так понимаю, что ее могут признать как неправильно заполненную и начислить штраф? Хотя в нормативке я такого не нашла.
оставьте все, как есть

Думаю как повезет, могут заметить, а могут и нет. Обязательства то начислены, налоговая у вас остается.Я бы,наверное,оставила как есть.


КАК сделать корректировку , если неправильно наименование покупателя.
Зарегистрировали как неплательщику, а он вспомнил, что с нового года уже платник ПДВ. Какая причина в табличной части, где товар?
И и еще вопрос! Покупатель оплатил 1000 грн. на 200 грн. взял товар, а остальные деньги просит вернуть. Корректировку делаем датой возврата денег? Спасибо
Людино добра а не пробували перш почитать
подібні темки - вже стопіісять раз писано...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо. Буду надеяться, что не прицепятся) Накопала нормативку, если что буду махать, как флагом))
Quote
Олена
Спасибо. Буду надеяться, что не прицепятся) Накопала нормативку, если что буду махать, как флагом))
можете поделиться найденной нормативкой...пожалуйста...
Згідно з п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів:
- у паперовому вигляді;
- в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов’язковим.
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити:
а) порядковий номер податкової накладної;
б) дата виписування податкової накладної;
в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);
ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;
д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;
е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;
є) ціна постачання без урахування податку;
ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;
з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;
и) вид цивільно-правового договору;
і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).
Здравствуйте! Мы поставщики, зарегистрировали НН с ошибкой: покупатель плательщик НДС, а мы указали "02" как неплательщик((( Я сделала РК всё с "-" и отправила контрагенту. Теперь хочу зарегистрировать новую НН (благо время еще есть) той же датой, но с новым номером. Всё верно?.... Вопрос: как указать в 1с? Как возврат от покупателя и сразу в тот же день "продать", но уже под новым номером НН?
Quote
Irchick
Здравствуйте! Мы поставщики, зарегистрировали НН с ошибкой: покупатель плательщик НДС, а мы указали "02" как неплательщик((( Я сделала РК всё с "-" и отправила контрагенту. Теперь хочу зарегистрировать новую НН (благо время еще есть) той же датой, но с новым номером. Всё верно?.... Вопрос: как указать в 1с? Как возврат от покупателя и сразу в тот же день "продать", но уже под новым номером НН?
Думаю контрагенту РК отсылать не нужно, если там указан неплательщик. РК нужно зарегистрировать в реестре. А клиенту выписать правильную НН с другим номером той же датой. В 1с я бы РК сделала кнопкой ввести на основании неправильной накладной. Правильную НН скопировала бы с неправильной и исправила. Где то так
Спасибо! Так и сделала)
подскажите, пж. в декабре выписали НН с НДС нерезиденту (неплательщику) на предоплату, в феврале оказалось,что часть услуг не объект (услуги ТЭО нерезиденту). Можно ли сейчас сделать и зарегистрировать РК ( убрать часть НДС)? Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000366