Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Знову зміни ЄСВ

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
MariaK
А якщо на підприємстві працює інвалід.
Чи враховується зарплата інваліда при розрахунку середньомісячної бази нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу за 2014 р і бази нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу за місяць, за який нараховується заробітна плата?
Чи враховувати інваліда при розрахунку середньомісячної кількості застрахованих осіб?

Вот и мне интересно. Звонила в консультацию, сказали, что у них нет ещё разъяснений на эту тему
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
Kuzya
Quote
ira_478
Cпасибо Михаил! Как все таки быть со средним количеством работников? У меня 4 работающих, один из них совместитель. Фонд оплаты труда нужно делить на 3 или на 4. Зарплату совместителя учитывать при расчете?

По новому порядку совместители учитываются в расчете среднего.
Спасибо!
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
как быть с б/л?
б/л расчитан и заявка подана 10.03.15, б/л за период 20.01. по 06.03.15 г.
Входит ли в базу начисленный б/л для расчета коэф(или только, то что припадает на март) и имеем ли право на применение коэф к начисленному б/л хоть и начислен до 13.03.15.

Повторюсь с вопросом. и еще вопрос.
Принесли б/л за период с 25.02.по 30.03.15, в феврале за тот период была начислена з/п, теперь в марте идет за минусом з/п с плюсом б/л за февраль, как с этим коэффициентом?


Re: Знову зміни ЄСВ
Хто вже скористався коефіцієнтом, дайте пораду, будь-ласка. В 2014р. були місяці коли люди працювали по скороченому робочому часі, тобто місяць повний, але кількість годин в день тільки 4год. Згідно закону, про понижуючий коефіцієнт нічого не пише як рахувати такі місяці, а просто беру цифри зі звіту по ЄСВ, правильно я розумію? Тобто значення не має повний робочий день чи ні все одно місяць рахується? Чи може якось потрібно враховувати скорочений час? Поможіть з цим розібратись, бо сьогодні останній день виплати зарплати, а я не наважусь застосувати той коефіцієнт..., але і не хочеться втратити таку можливість.
Дякую.
в мене також були два місяці зі скороченим роб тижнем, такі місяці брала згідно звіту, ніяких коригувань не робила.
Знову питання щодо розрахунку бази: в січні 2014 р нараховувались лікарняні за грудень 13 р, ці суми брати в розрахунок бази?

Хто знає принцип розрахунку коеф в 1 С 7-ка, як не рахую не виходить коеф по їхньому. навіть поточний місяць якось рахує не зрозуміло.
Re: Знову зміни ЄСВ
Оперативність роз'яснень просто вражаєeye popping smiley
Re: Знову зміни ЄСВ
Оскільки понижуючий коефіцієнт не застосовується до ставки єдиного внеску для підприємств, установ, організацій за працюючих інвалідів (8,41 відс.) та до всіх ставок єдиного внеску у вигляді утримання (3,6 відс., 6,1 відс., 2,6 відс, 2 відс, 2,85 відс.), то при розрахунку всіх показників кількість працюючих інвалідів та нарахована їм заробітна плата (дохід) не враховуються. В законі такого не знайшла,тільки в цьому роз'ясненні. Хто допоможе?
так в законі такого немає.
Re: Знову зміни ЄСВ
Ну вот и дождалисьsmiling smiley
Какой статус этого письма?
Если пересчитать без инвалидов, то и нас по марту коэф-т будет ниже, еще успеваю подать новый отчет до 20-го.
Как быть?
Re: Знову зміни ЄСВ
якщо без інвалідів, то у нас не буде коеф.взагалі,недоплата ЄСВ і звіт не вірнийangry smiley Потрібно знайти в законі чи де вони взяли що мінус інвалідів
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
Z-olya12
Оскільки понижуючий коефіцієнт не застосовується до ставки єдиного внеску для підприємств, установ, організацій за працюючих інвалідів (8,41 відс.) та до всіх ставок єдиного внеску у вигляді утримання (3,6 відс., 6,1 відс., 2,6 відс, 2 відс, 2,85 відс.), то при розрахунку всіх показників кількість працюючих інвалідів та нарахована їм заробітна плата (дохід) не враховуються. В законі такого не знайшла,тільки в цьому роз'ясненні. Хто допоможе?


в законе четко присано: [zakon2.rada.gov.ua]

середньомісячна база нарахування єдиного внеску для платника у 2014 році в розрахунку на одну застраховану особу - це сума нарахованої заробітної плати, винагород за виконану роботу (надані послуги) за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, на яку нараховується єдиний внесок/кількість звітних місяців платника в 2014 році/СмК(зо)2014;


на зарплату инвалидов насчитывается ЕСВ - значит их тоже включать в рассчет.
Re: Знову зміни ЄСВ
дозвонилась на гарячу лінію .. ссилались на закон на абзаци, я не перша хто їм це питання ставлю. Короче доплатила ЄСВ, зробила ще один звіт, бо без ЗП інваліда умови не виконуються))))))
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
Kalinovka
Quote
Z-olya12
Оскільки понижуючий коефіцієнт не застосовується до ставки єдиного внеску для підприємств, установ, організацій за працюючих інвалідів (8,41 відс.) та до всіх ставок єдиного внеску у вигляді утримання (3,6 відс., 6,1 відс., 2,6 відс, 2 відс, 2,85 відс.), то при розрахунку всіх показників кількість працюючих інвалідів та нарахована їм заробітна плата (дохід) не враховуються. В законі такого не знайшла,тільки в цьому роз'ясненні. Хто допоможе?


в законе четко присано: [zakon2.rada.gov.ua]

середньомісячна база нарахування єдиного внеску для платника у 2014 році в розрахунку на одну застраховану особу - це сума нарахованої заробітної плати, винагород за виконану роботу (надані послуги) за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, на яку нараховується єдиний внесок/кількість звітних місяців платника в 2014 році/СмК(зо)2014;
на зарплату инвалидов насчитывается ЕСВ - значит их тоже включать в рассчет.

В Законе перечислены категории лиц для которых применяется ПК

По 31 грудня 2015 року при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам та/або при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску, встановлений частиною п’ятою та абзацом другим частини шостої статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" для платників єдиного внеску, визначених в абзацах другому, третьому, четвертому та сьомому пункту 1 частини першої статті 4 цього Закону, застосовується з понижуючим коефіцієнтом (далі - коефіцієнт), якщо платником виконуються одночасно такі умови:

Инвалидов там нет, поэтому логично, что и в расчет их брать не следует.
Re: Знову зміни ЄСВ
А что делать с з/пл мобилизованного при расчете коэфициента? Думаю, её не стоит включать.
Re: Знову зміни ЄСВ
села и посчитала этот коэффициент, оказалось, что в марте и феврале можно было применить, а не применила Теперь сижу и думаю, а исправить как-то можно?
Re: Знову зміни ЄСВ
У кого-то есть шпаргалка как это посчитать.Посчитала,теперь думаю больничные надо как-то выделять или берем з/плата+больничные и считаем от класса риска?Так размер ЕСВ усредняется..
Re: Знову зміни ЄСВ
Подскажите как вы поступаете с больничными?
Re: Знову зміни ЄСВ
Хтось читав останнє роз"яснення на [docs.dtkt.ua] ?,Там є в кінці такий абзац:
Друга обов'язкова умова для застосування понижуючого коефіцієнта: після застосування понижуючого коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік. Як бачимо, друга умова недотримана, адже середньомісячний платіж за 2014 рік складає 668,63 грн., а місячний платіж у 2015 році - 668,37 грн. Виникає необхідність розрахунку понижуючого коефіцієнта зворотним способом, тобто необхідно середньомісячний платіж за 2014 рік (668,63 грн.) поділити на базу нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу у звітному місяці (2676,15 грн.) та помножити на 100 - отримаємо 24,985 % - розмір єдиного внеску. Хтось так рахує від зворотного?Бо всі умови в мене виконуються,а от на платіж минулого року то на копійки,то на 1грн.ніяк не можу вийти.
Re: Знову зміни ЄСВ
До скольки знаков все-таки среднюю численность округлять? Как раз за счет округления можно получить в 2015 на копейки меньше ЕСВ sad smiley
Re: Знову зміни ЄСВ
В зсилці,що я дала є що кількість працюючих заокругл.до цілого числа
Re: Знову зміни ЄСВ
программист звонил - сказал есть обновения по расчету ЗП с 01 апреля 2015 г. А я что-то не пойму - что там такого поменялось, что прям уже и обновления есть
Re: Знову зміни ЄСВ
Виходить спочатку треба нарахувати з/плату і утримання з старим %,потім порівняти і перерахувати з врахуванням коеф.В 1С8 можна якось одним документом?
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
wabaw111
Виходить спочатку треба нарахувати з/плату і утримання з старим %,потім порівняти і перерахувати з врахуванням коеф.В 1С8 можна якось одним документом?
Зачем? Посчитайте Ср. ЗП за месяц и за 2014 г. В 1С 8, если было последнее обновление, то заходите в Зарплата - Учет НДФЛ и Взносов - Коэффициенты ставки взносов ФОТ. Там это дело заполняете и Вам считается коэф., а также проверяется выполнение условий, и при начислении ЗП новый процент.
Re: Знову зміни ЄСВ
Ребята с Одессы (Приморский) подскажите:
при оплате ЕСВ получателем кого указываете и какой код получателя ставите?
(просто заметила,что вроде поменялось название "ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У ПРИМОРСЬКОМУ РАЙОНІ М.ОДЕСИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ" код 39565511, хотя в банк-клиенте этот код не пробивается)
Re: Знову зміни ЄСВ
38723378 ДПІ у Приморському р-ні м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській обл.- это старые данные?
Re: Знову зміни ЄСВ
Quote
alesy
38723378 ДПІ у Приморському р-ні м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській обл.- это старые данные?
Я вот в этом и пытаюсь разобраться, по крайней мере платила 30 апреля ЕСВ по старым реквизитам получателя и ничего не вернулось.
А вообще в ОПЗ в справочниках ДПИ по коду 1553 написано новое название и новый код ОКПО.
Re: Знову зміни ЄСВ
и я платила 30 апреля получается по старым. Банк-клиент не дал исправить. Сегодня буду проходить на Старопортофранковской возьму у них распечатку, напишу вам.
Re: Знову зміни ЄСВ
Я просто была уверена, что поменяла на новые (с сайта брала), а глянула в выписку - старые, ничего не пойму. Деньги не вернулись.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040599999999996