Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнення по ПДВ в березні для дек.лютого

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Якщо я сьогодні зробив уточнення грудня (добавив пропущену податкову в кредит) звітний податковий період дає провести тільки березнем. То чи можу дані коригування врахувати в декларації за лютий яку ще не здав?


Олег, почитайте письмо 7796/7/99-99-19-03-02-17, - если Ваш УР, подан в марте как САМОСТОЯТЕЛЬНЫЙ документ, - минус перенесется в 29 стр. декларации за МАРТ. А если УР подан как ПРИЛОЖЕНИЕ к Декларации за февраль- тогда в 29 строке декл за февраль. Я так поняла.
если УР подан как ПРИЛОЖЕНИЕ к Декларации за февраль- тогда в 29 строке декл за февраль.
Не подадите. Приложение (уточненка за январь) к декларации за февраль нельзя подать в одном док-те. Только как сам док-т , но в февраль тогда не включите , все пойдет в марте.
Вот что дает медок это на саму уточненку в составе деки:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ
- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.15

А это на саму деку:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Помилка - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.16



--------------------------------------------------------------------
вчера была даже в налоговой-вот ответ- НЕ ПРЕДУСМОТРЕНО ПОДАЧА У ТОЧНЯЮЩЕГО В СОСТАВЕ ДЕКЛАРАЦИИ. НЕт тех. возможности так сделать. Сдавайте отдешльный док-том.
Я вчера про это уже писалаsad smiley

У меня такая же ситуация
очень сочувствую...

если очень нужно (сумма значительная)- попробуйте сдать на бумаге с сопроводительнім письмом, нет техвозможностей и нет законодательніх оснований єто ж разніе вещи...Вроде ж уточняться в составе деки еще не запретили.. В концето концов, есть же кодексная норма о том, что если плательщик считает, что форма деки ущемляет его права, он может подать произвольній документ, чтото в єтом духе..
и на бумажке тоже не принимают. Сдаю сейчас без уточнений января. А уточнения все пойдут уже мартом в марте. Как они хотят , отдельным док-том
Quote
ФОН

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ
- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.15

А это на саму деку:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Помилка - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.16



--------------------------------------------------------------------


И мне такая же квитанция пришла.
Плюнула, переделала декларацию на нову звитну без этого приложения, отправила.
Сдам уточненку позже, сумма небольшая
Де почитати, що не можна враховувати коригування в березні за січень у декларації за лютий, якщо лютнева дек. ще не здана?

Що буде, якщо все-таки здати?
Я в березні перед подачею деки зробила уточнення грудня і січня,
не хотять приймати в січні грудневі ПН, то мені інспектор сказала,
що в додатку два (в мене мінус безкінечний - ми імпортери) я повинна
поставити цей січневий мінус в колонку 11 деки за лютий, бо в березні
цього вже зробити буде зась... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вот идея пришла.Не захотели ДПИ принять в составе декл за февраль уточненку за январь. Ладно.
Сдала декл за февр как уже получается без учета января- 20/03/15
Теперь я корректирую отдельнім док-том декларацию за январь-віхожу на "минус" (убрала декабрьские и поставила январские НН не включенніе)- сдала сегодня 23/03. у меня в итоге оказівается заполенная строка 24.
Следующий шаг (завтра 24/03) :
сдаю уточненку за сданній февраль.
После заполненной строки 18 (НДС к уплате=75) , ставлю строку 20.1 (из уточненки за январь строка 24)=63
В итоге получается строка 25 (сумма, которая начислена с учетом отриц остатка предідущего период)=12
В итоге за март получается к уплате уже не 75, а всего 12.
Как такой вариант??
Quote
ФОН
Как такой вариант??
все правильно. Не забудьте перестрахуватись і роздрукувати роз'яснення з ЗІР (для ДПІ) поки його ще "не убрали" (про те що, якщо подане уточнення до граничного терміну сплати по деці, то платити потрібно з врахуванням уточнених показників), тому що деякі інспектора про це ніколи не чули і пишуть акти. Та й позиція податкової по цьому питанню дуже часто міняється
нет, я думаю заплатить заставят 75, а результаты всех уточненок пройдут в деке за тот месяц, в котором сдали уточненку.
в ЗІр уже не могу найти.
Т.е. если бі я увеличила ПЗ, то заплатила бі по уточняющим, а если я уменьшаю ПЗ , то по декларации за 02. А все уточненки уже мартом. И что тогда с єтими переплатами -за январь и за февраль? Их судьба непонятна.Особенно за январь, т.к. она пошла на обічній счет, а за февраль -уже пойдет на є/счет
Quote
ксенья
нет, я думаю заплатить заставят 75, а результаты всех уточненок пройдут в деке за тот месяц, в котором сдали уточненку.
тут є нюанс - міняється 25-ий рядок, а не 20.2
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Яка сума податкових зобов'язань підлягає сплаті до бюджету при поданні платником ПДВ уточнюючого розрахунку, яким зменшено податкові зобов'язання з ПДВ, задекларовані в податковій декларації за звітний (податковий) період, якщо такий уточнюючий розрахунок подавався платником податку після граничного терміну подання податкової звітності, але до граничного терміну сплати податкових зобов'язань?
Відповідь:
Відповідно до п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначенихстаттею 102 цього ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
Відповідно до п. 4.3 р. 4 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.2005 N 276, нарахування платежів до бюджету в особових рахунках платників податків здійснюються відповідно до порядків адміністрування відповідних податків, розроблених на підставі чинного законодавства.
Нарахування узгоджених податкових зобов'язань у картках особових рахунків платників здійснюється датою граничного терміну сплати зазначених зобов'язань.
При поданні уточнюючого розрахунку, що збільшує або зменшує податкові зобов'язання минулих податкових періодів платника, нарахування в особовому рахунку платника проводиться датою його подання.
Таким чином, оскільки нарахування за уточнюючим розрахунком у картці особового рахунка платника податків провадяться за датою фактичного його подання до податкового органу, то якщо уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість, яким зменшено податкові зобов'язання з ПДВ, задекларовані в податковій декларації з ПДВ за звітний (податковий) період, подається після граничного терміну подання податкової звітності, але до граничного терміну сплати податкових зобов'язань, платник податку має право перерахувати до бюджету податкові зобов'язання з урахуванням показників поданого уточнюючого розрахунку.

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби
Quote
ФОН
в ЗІр уже не могу найти.
Т.е. если бі я увеличила ПЗ, то заплатила бі по уточняющим, а если я уменьшаю ПЗ , то по декларации за 02. А все уточненки уже мартом. И что тогда с єтими переплатами -за январь и за февраль? Их судьба непонятна.Особенно за январь, т.к. она пошла на обічній счет, а за февраль -уже пойдет на є/счет

Ще є))) Я собі скрін зробила.

Категорія 135.04.
Яку суму необхідно сплатити СГ до бюджету у разі подання до граничного терміну сплати податкового зобов’язання уточнюючої звітності, яка зменшує податкове зобовязання звітної декларації (розрахунку).

Коротка:
У разі подання суб’єктом господарювання до закінчення граничного терміну сплати податкового зобов’язання уточнюючого розрахунку, яким зменшується податкове зобов’язання звітної декларації (розрахунку), такий суб’єкт господарювання має право перерахувати суму податкового зобов’язання до бюджету з урахуванням показників поданого уточнюючого розрахунку.
Я уточнив в березні листопад, грудень і січень. Як треба було заповнювати в додатку2 там де "а" і "б", щоб зараз уточнити ще лютий?
В мене в листопаді був малий "+", уточнив пропущену податкову в кредит, виник "-", який треба "дотягнути" до лютого....

Коли мінус в тал.1 додатка2 уточнень заповняти в графи 3, 6, 14, а коли в 11, 14 ???
Quote
ФОН
вот идея пришла.Не захотели ДПИ принять в составе декл за февраль уточненку за январь. Ладно.
Сдала декл за февр как уже получается без учета января- 20/03/15
Теперь я корректирую отдельнім док-том декларацию за январь-віхожу на "минус" (убрала декабрьские и поставила январские НН не включенніе)- сдала сегодня 23/03. у меня в итоге оказівается заполенная строка 24.
Следующий шаг (завтра 24/03) :
сдаю уточненку за сданній февраль.
После заполненной строки 18 (НДС к уплате=75) , ставлю строку 20.1 (из уточненки за январь строка 24)=63
В итоге получается строка 25 (сумма, которая начислена с учетом отриц остатка предідущего период)=12
В итоге за март получается к уплате уже не 75, а всего 12.
Как такой вариант??

Я имела ввиду, что результаты "минус" уточн. деки за январь, сданной 23.03, можно по мнению налоговой учесть только в деке за 03.2015
а я поняла этот пункт : "4. УТОЧНЕННЯ ВІД’ЄМНОГО ЗАЛИШКУ ЗА ЗВІТНІ ПЕРІОДИ ДО 01.02.2015 Р.
Сума, на яку збільшено/зменшено залишок від’ємного значення за результатами подання уточнюючого розрахунку, вказується в рядку 29 р. ІV декларації того звітного періоду:
в якому подано такий уточнюючий розрахунок як самостійний документ;
за який подається декларація, якщо уточнюючий розрахунок подано як додаток до декларації.
До цього рядка включається лише уточнення показників звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року. Ця сама сума вказується й у графі 11 додатка 2 (Д2) до такої декларації."

Немного не так:
Это , если я уточняю "минус" декларации за январь, то его я отображу уже в декларации за март. У меня же декларация за январь была с плюсом. Налог заплачен. Теперь я корректирую январь на "минус". И вылазит у меня строка 24 (корректировка января в марте), которая соответственно становится строкой 20.1 за февраль и далее строка 25 (просто уменьшается)-корректировка февраля в марте.
Все вроде как логично.
Quote
ФОН
а я поняла этот пункт : "4. УТОЧНЕННЯ ВІД’ЄМНОГО ЗАЛИШКУ ЗА ЗВІТНІ ПЕРІОДИ ДО 01.02.2015 Р.
Сума, на яку збільшено/зменшено залишок від’ємного значення за результатами подання уточнюючого розрахунку, вказується в рядку 29 р. ІV декларації того звітного періоду:
в якому подано такий уточнюючий розрахунок як самостійний документ;
за який подається декларація, якщо уточнюючий розрахунок подано як додаток до декларації.
До цього рядка включається лише уточнення показників звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року. Ця сама сума вказується й у графі 11 додатка 2 (Д2) до такої декларації."

Немного не так:
Это , если я уточняю "минус" декларации за январь, то его я отображу уже в декларации за март. У меня же декларация за январь была с плюсом. Налог заплачен. Теперь я корректирую январь на "минус". И вылазит у меня строка 24 (корректировка января в марте), которая соответственно становится строкой 20.1 за февраль и далее строка 25 (просто уменьшается)-корректировка февраля в марте.
Все вроде как логично.
согласна, что логично. Но не в нашей стране... С инспектором не пробовали проконсультироваться? Ну так, для ясности.
Все, кто уточнял деку за декабрь в феврале 2015г. до сдачи декл. за январь 2015, все равно не смогли минус декабря учесть в декл. января 2015, платили НДС. У меня много знакомых бухов с такой ситуацией.
пока нет еще. Отпишусь , что скажут.
Quote
ксенья
Все, кто уточнял деку за декабрь в феврале 2015г. до сдачи декл. за январь 2015, все равно не смогли минус декабря учесть в декл. января 2015, платили НДС. У меня много знакомых бухов с такой ситуацией.
У ФОН не така ситуація, в неї все відповідно до Порядку:
.1 за рез січня 2015 в неї міняється р.24. Читаємо Порядок [www.profiwins.com.ua]:
Quote

6. У разі виправлення значення рядка 24 декларації, яке у майбутніх звітних періодах впливало на значення рядка 25 чи рядка 23, уточнюючий розрахунок подається за кожний звітний період, у якому значення рядка 24 декларації впливало на значення рядка 25 чи рядка 23. ...
В ФОН в січні 2015 змінився р.24 і ця зміна впливає на р.25 лютого - все вірно, все згідно чинного законодавства.
2. Уточнення лютого має бути до закінчення граничного терміну сплати по деці - тоді платити потрібно вже з врахуванням уточнення.
А те, про що Ви, ксенья, пишете пр тих хто не зміг - то в них однозначно не такі випадки були, подивіться уважно Порядок заповнення деки.
Quote
Oleg_s
Я уточнив в березні листопад, грудень і січень. Як треба було заповнювати в додатку2 там де "а" і "б", щоб зараз уточнити ще лютий?
В мене в листопаді був малий "+", уточнив пропущену податкову в кредит, виник "-", який треба "дотягнути" до лютого....

Коли мінус в тал.1 додатка2 уточнень заповняти в графи 3, 6, 14, а коли в 11, 14 ???
У Вас взагалі не схоже ні з ким іншим. По-перше потрібно розуміти що у Вас було в деках за 11-12.2014 і 01.2015.
По листопаду відразу кажу - був + Ви ж його заплатили 30.12.2014? - тоді у Вас переплата на особовому (якщо переплата на особовому - вона не протягується в деці).
Quote
natalka_l
Quote
Oleg_s
Я уточнив в березні листопад, грудень і січень. Як треба було заповнювати в додатку2 там де "а" і "б", щоб зараз уточнити ще лютий?
В мене в листопаді був малий "+", уточнив пропущену податкову в кредит, виник "-", який треба "дотягнути" до лютого....

Коли мінус в тал.1 додатка2 уточнень заповняти в графи 3, 6, 14, а коли в 11, 14 ???
У Вас взагалі не схоже ні з ким іншим. По-перше потрібно розуміти що у Вас було в деках за 11-12.2014 і 01.2015.
По листопаду відразу кажу - був + Ви ж його заплатили 30.12.2014? - тоді у Вас переплата на особовому (якщо переплата на особовому - вона не протягується в деці).

В листопаді у нас в плюсі було 200грн. ми готові їх подарувати податковій, а в іншому, можна в березні відкоригувати листопад, грудень, січень і нарешті змінити лютневу і за лютий платити з врахуванням всіх коригувань? Чи це стосується тільки одного коригування лютого?
Oleg_s ,
я ж вам написала:
Quote

По-перше потрібно розуміти що у Вас було в деках за 11-12.2014 і 01.2015.
Без цифр Вам ніхто не скаже.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045799999999996