Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть з/п мобілізованому порахувати

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
16 березня 2015р. працівник мобілізований

з 01 по 15 березня 9 роб.днів по 100грн. за день = 900грн. (ЗП)
з 16 по 31 березня 12роб.дні по 100грн. =1200грн. (компенсація середнього заробітку)

1. ЄСВ 3,6% з 1200 не утримуємо?
2. ЄСВ 3,6% з 900 рахуємо чи з 1218?
3. ПДФО з 1200 не утримується?
4. ПДФО з 900 рахуємо чи з 1218?
5. війсковий збір з якої суми рахувати?
6. Нарахування ЄСВ(38,66%) з 1200 не робимо?
7. Нарахування ЄСВ(38,66%) з 900 рахуємо чи з 1218?
1. не утримуємо
2. з 900
3. не утримуємо
4. з 900
5. 900
6. не нараховуємо
7. з 1218
ну у человека вопрос, а Вы шлете рекламу... как не стыдно спамить, платите за рекламу и выставляйте где положено.


Quote
vitach
1. не утримуємо
2. з 900
3. не утримуємо
4. з 900
5. 900
6. не нараховуємо
7. з 1218

перепробував всі варіанти, медок пропускає, якщо 3,6% рахувати з 1218. (хоче, щоб р.2 дод.1 дорівнював р.18 дод.6)
Відповідь на друге питання точно 900?
Доброго дня! Не до кінгця розумію процес виплати з/п працівнику ікомпенсації середнього заробітку. В травні мобілізували нашого працівника, я нараховую з/п, аванс вже виплатила. Яку саме суму я маю йому виплатити, загальну нараховану суму чи за мінусом утриманого ЄСВ (3,6%), ПДФО і військового збору? І яку суму подавати на компенсацію?
У меня сотрудника мобилизовали 01.02.15. За февраль и с 01.03 по 16.03.15 я ему удерживада с компенсационных выплат ЕСВ и НДФЛ, с 17.03.15 ЕСВ и НДФЛ не удерживала. Вчера получила компенсацию и что мне теперь делать???? ЕСВ сторнировать? НДФЛ тоже возвращать???? ЕСВ на ФОТ тоже сторнировать за тот период????
Не удерживается оно. В законе четко прописано. Дата принятия постановления ни на что не влияет
з 01.03.2015 не утримується, сторнуйте
суму за лютий ЄСВ, ПДФО повернула працівнику ДТ 482 КТ 661
взагалі за весь період треба повернути
Оскільки Порядок № 105 набув чинності з 17.03.2015, то в цілях звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором компенсаційних виплат з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, та не нарахування і не утримання єдиного внеску на такі компенсаційні виплати, вказаний Порядок підприємствами, установами, організаціями застосовується починаючи з березня місяця.
это домыслы. Порядок тут не при чем. закон был, освобождающий выплаты от налогов. Он не менялся. Этого достаточно.
По такой логике, можно, например, не платить налог на прибыль за период, пока не утверждена форма налоговой декларации.
Quote
Котег :-)
это домыслы. Порядок тут не при чем. закон был, освобождающий выплаты от налогов. Он не менялся. Этого достаточно.
По такой логике, можно, например, не платить налог на прибыль за период, пока не утверждена форма налоговой декларации.

[sfs.gov.ua]
Вот например судебная практика. правда пока апелляционная инстанция только [reyestr.court.gov.ua]
Кассационное производство по этому делу открыто [reyestr.court.gov.ua]
скажите а как бысто приходят деньги на выплату среднего заработка?
Как вы выплачиваете, сначала приходят деньги из бюджета, а потом сотруднику или платите сотруднику, а потом ждете компенсацию?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
скажите а как бысто приходят деньги на выплату среднего заработка?
Как вы выплачиваете, сначала приходят деньги из бюджета, а потом сотруднику или платите сотруднику, а потом ждете компенсацию?
Платим своими, потом ждем. Приходят обычно в течении месяца.
спасибо.
Вчера понесли отчет за июль военкому на подпись, а он глянул и говорит что перепутали номер приказа при выдаче справки о призыве, справку выдали 27.07.15.
отчет не подписал, сегодня выдали новую справку, но уже дата выдачи справки 07.08.15 .
теперь прям не знаю проводить начисления августом месяцем за июль и август.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
спасибо.
Вчера понесли отчет за июль военкому на подпись, а он глянул и говорит что перепутали номер приказа при выдаче справки о призыве, справку выдали 27.07.15.
отчет не подписал, сегодня выдали новую справку, но уже дата выдачи справки 07.08.15 .
теперь прям не знаю проводить начисления августом месяцем за июль и август.
Но дата призыва не изменилась?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
не, даты на месте.
Тогда не вижу причин оставлять на следующий месяц. Оставьте обе справки.
ладно, проведем июлем.
только первую справку он забрал в обмен на подпись на отчете. а то не хотел подписывать с номером приказа неправильным.
по факту первую справку можно выбросить, так как в отчет исправили на новый приказ , а новая справка 07.08.15
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
ладно, проведем июлем.
только первую справку он забрал в обмен на подпись на отчете. а то не хотел подписывать с номером приказа неправильным.
по факту первую справку можно выбросить, так как в отчет исправили на новый приказ , а новая справка 07.08.15
Может для отчета справка нужна, но начисление Вы ж проводите на основании приказа, а приказ на основании повестки и уведомления.
у меня извлечения из приказа нету, только справа что такой-то призван согласно приказа, подпись комиссара и печать, ну конечно и корешок от повестки.
еще что нужно требовать извлечение из приказа?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
у меня извлечения из приказа нету, только справа что такой-то призван согласно приказа, подпись комиссара и печать, ну конечно и корешок от повестки.
еще что нужно требовать извлечение из приказа?
Я имела в виду внутренний приказ, где написано, что Ваш сотрудник призван и за ним сохраняется средний заработок.
да.
этот приказ издан на основании повестки.
Спасибо за участие.
Що вимагає Святошинський с-з. Телефон для справок 273 - 55 - 90( еле узнала) может кому-то пригодится.

1 Додаток 1 2 екз. (звіт )
2 Скрозшивач пап.
3 Виписка чи витяг
4 Номер рах.на фірм. бланку
5 Ксерокопія паспорту
6 Ксерокопія коду
7 Повістка в.к.
8 Повідомлення в.к.
9 Витяг в.к.
10 Наказ про увільнення
как отображаете средний в бух учете?
1.начисление Дт 949 Кт 661 1000
2. Доход отображаете ДТ 377 КТ 718? в ВОБУ пишут что если компенсация, то нужно отображать. Когда? когда пришли или автоматом при начислении ?
3. Выплата Дт 661 Кт 30,31
4. Пришли деньги ДТ 31 Кт 482, взаимозачет Дт 48 Кт 377
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996