Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Расчет корректировки

Відправлено користувачем Pretty_one_girl 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите, пожалуйста: поставщик выписал расчет корректировки на НН из-за неправильно указанного договора, тоесть табличная часть не изменялась. Как в декларации по НДС отображается эта РК, если она нулевка, а реестр теперь не подается? Надо ли где-то показывать эту РК с новым номером? Спасибо
Просто цей РК дає вам право на включення тієї
неправильної ПН - ви ж неправильну не можете
включити. А окремо показувать хіба шо в реєстрі
в себе в програмі, якою ви ведете бух.облік...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо за ответ. Это я понимаю, просто теперь реестр не подается и как налоговая поймет, что был РК. Они то висят зарегистрированные в медке, а я просто переживаю, чтоб потом не было звонков с налоговой(((((


ну так покажите в дод 1 , где сумма - прочерки, зато видно к какой это НН и причина
Добрий день, в мене також є питання по цій ситуації.Підскажіть, а якщо шапка невірна в под.нак.за квітень, а коригування до неї зробили в травні, на підставі якого документа я формую кредит і включаю в декларацію з ПДВ якого періоду?Дякую.
мабуть уже в травні і ПН і РК, але в додатку 5 дату виписки ПН ставите реальну
Откройте секрет как зарегистрировать РК к НН в котором надо отразить изменение в шапке НН и все. Отправила на регистрацию РК пустой с правильной шапкой но налоговая не приняла.
Ну напишіть в табличній частині причину коригування...eye rolling smiley
шо ви там в шапці виправляєте...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну напишіть в табличній частині причину коригування...eye rolling smiley
шо ви там в шапці виправляєте...
спасибо буду пробовать smiling smiley
Quote
Шустрик
Ну напишіть в табличній частині причину коригування...eye rolling smiley
шо ви там в шапці виправляєте...
написала и все равно не принято

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Помилка - строка 1. Не визначено поле "Номенклатура постачання товарів"
Помилка - строка 1. Не визначено поле "Одиниця вимірювання - умовне позначення"
Помилка - строка 1. Умовне позначення одиниці вимірювання () присутнє у довіднику КСПОВО. Поле "Одиниця вимірювання - код" повинно бути заповненим.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.29
Quote
Pretty_one_girl
Помогите, пожалуйста: поставщик выписал расчет корректировки на НН из-за неправильно указанного договора, тоесть табличная часть не изменялась. Как в декларации по НДС отображается эта РК, если она нулевка, а реестр теперь не подается? Надо ли где-то показывать эту РК с новым номером? Спасибо
такие РК в деке не показываются, в ЗИРе есть позиция фискалов по этому поводу
Quote
лельчик
Добрий день, в мене також є питання по цій ситуації.Підскажіть, а якщо шапка невірна в под.нак.за квітень, а коригування до неї зробили в травні, на підставі якого документа я формую кредит і включаю в декларацію з ПДВ якого періоду?Дякую.
это дека за апрель, если вы ее еще не сдали. если РК зарегин во-время, конечно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274