Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

01.07.15 уже близько!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 15    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Давайте писать в фейсбук, твитер, на сайты полит.партий и т.д. Почему она тормозят процес рассмотрения законов? Давайте пробовать качнуть в нужную нам сторону. А вдруг, мы можем что то сделать! Чем больше нас будет, тем сильнее!
Кто знает бух.сообщества куда можно обратиться и которые имеют контакт с представителями власти?
Quote
Iamann
Давайте писать в фейсбук, твитер, на сайты полит.партий и т.д. Почему она тормозят процес рассмотрения законов? Давайте пробовать качнуть в нужную нам сторону. А вдруг, мы можем что то сделать! Чем больше нас будет, тем сильнее!
Кто знает бух.сообщества куда можно обратиться и которые имеют контакт с представителями власти?
Я ЗА! Уже написала сегодня Ляшку сообщение в фейсбук... может и не увидит, а вдруг???
Скиньте пера ссылок куда можно писать smiling smiley


Quote
Valenok
Quote
Iamann
Давайте писать в фейсбук, твитер, на сайты полит.партий и т.д. Почему она тормозят процес рассмотрения законов? Давайте пробовать качнуть в нужную нам сторону. А вдруг, мы можем что то сделать! Чем больше нас будет, тем сильнее!
Кто знает бух.сообщества куда можно обратиться и которые имеют контакт с представителями власти?
Я ЗА! Уже написала сегодня Ляшку сообщение в фейсбук... может и не увидит, а вдруг???

Я тоже ЗА!!! Где можно подписаться?
Хотя бы сюда [www.facebook.com]
пишите сообщения или на стене! как получится!
Quote
buh!
Quote
Olenka_UA
buh, я поняла, спасибо за пояснение. А нашему предприятию необходимо подать УР за 09/2014г. Сумма неучтенных НО и НК примерно одинакова и составляет около 3 000 грн. То есть к уплате в декларации за сентябрь было 820 грн., а при подаче уточненки будет 680 грн. Могут ли быть какие-либо проблемы при подаче УР за указанный период в свете последних изменений законодательства в порядке администрирования НДС? Регистрировать налоговые 2014г. не нужно?

все налоговые за 2014, к которым в 2015 году (январь уже не учитываем, июль на улице) составляются корректировки, подлежат регистрации. И не важно увеличение обязательств или уменьшение, тут только разница, что при уменьшении обязательств коррект. регистр. покупатель, а при увелич. - продавец, но паралельно подается на регистр. вот та налоговая за 2014, иначе РК не зарегистриует

пы.сы. может у кого-то по другому, но я делаю вот так......и это сплошной головняк

Ірчик - здаєцця мені ви неправі - РК на мінус, чи на плюс на ПН,
виписану до 01.02.2015 - реєструє продавець... покупець - тільки
на мінус - які виписані з 01.02.2015...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
[www.facebook.com] - принимает заявки на акцию касательно ндс с 01 июля.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.
немного глупо звучит ((
ну кто будет нам помогать если они сами свои шкурки спасают кто как может. вы же видите неадекватность поведения данного сумасброда при власти?
просто писать здесь не сработает, нужны радикальные меры. Гы гы гы, нахваталась у них словечков
"спасение утопающего в руках самого утопающего" - так что или не тратим силы спускаемся на дно или необходимы действия, потому как они же не боятся наших слов. вот так как то
Quote
Татьяна В.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.

как диру объяснить?! а как учредителям объснить, что их сейчас будут ооочень сильно любить!?
ну я над этим вопросом уже два дня работаю ))) если вы придумаете как это объяснить то поделитесь пожалуйста и со мной
Quote
buh-psf
Quote
Татьяна В.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.

как диру объяснить?! а как учредителям объснить, что их сейчас будут ооочень сильно любить!?
ну я над этим вопросом уже два дня работаю ))) если вы придумаете как это объяснить то поделитесь пожалуйста и со мной


У меня дир и учред - одно лицо.. Я конечно ему с прошлого года помалеху "капаю" про ситуацию, шоб не на смерть сразу.. головой кивает, но видно что не вьезжает.. а щас встал вопрос 22-х тыс. грн.(
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Татьяна В.
Quote
buh-psf
Quote
Татьяна В.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.

как диру объяснить?! а как учредителям объснить, что их сейчас будут ооочень сильно любить!?
ну я над этим вопросом уже два дня работаю ))) если вы придумаете как это объяснить то поделитесь пожалуйста и со мной


У меня дир и учред - одно лицо.. Я конечно ему с прошлого года помалеху "капаю" про ситуацию, шоб не на смерть сразу.. головой кивает, но видно что не вьезжает.. а щас встал вопрос 22-х тыс. грн.(
а як ви пояснювали ситуацію до того, як нам дозволили в лютневій деці р 20.1 заповнити ?
маючи великі мінуси . був ризик не скористатись ними
спільнота - [www.facebook.com] - приєднуємося!
Re: 01.07.15 уже близько!
Я з своїм диром сьогодні вже посварилася...... і помирилась..... Так що і вам удачі, дівчата.
Re: 01.07.15 уже близько!
Давайте темку создадим и сочиним письмо-обращение и все будем доставать по списку депутатов-министров в соц сетях и т.д. Будем репостить инфу во все бух форумы.
Давайте хоть попробуем! Я уже написала ляшку, тимошенко, яценюку. еще пороху напишу на страничку.
Сейчас Насиров рапортует о том что система работает хорошо и 1,7 млн ндс вчера оплачено на спец счета.
Присоединяюсь! И уже сделано тоже самое!
Re: 01.07.15 уже близько!
Думаю, треба з ними як з РРО. Люди стояли біля стін ВРУ, от чогось і домоглись, їх хоть Ляшко почув...
Re: 01.07.15 уже близько!
Цікаво, що вони з нашими кровними грошима роблять??? Іще в кінціі місяця можна ж буде подати заяву на повернення коштів, потім знову через 15 днів заплатить, зареєструвать і знову повернуть - ЖАХ!!! sad smiley
Грабёж средь бела дняsad smiley(((((((((((((
Re: 01.07.15 уже близько!
А со спецсчетов таки можно будет забрать деньги до ликвидации? Писали, что только в одну сторону работает, назад только через ликвидацию - все на счет налоговой, и от туда после всех проверок и т.д. можно будет вернуть себе на р/с. Тоесть никогда.
А вот читаю, что таки можно вернуть.
Раскажите, плиз, подробнее.

Р.С. Мой бух в отпуске, не хочу звонить расстраивать и расказывать про минусы по рег.сумме пока есть возможность ей мозг отключить.
Re: 01.07.15 уже близько!
вони вже прибуток напереднабрали і далі беруть
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
22 червня 2015 року № 22361/7/99-99-19-03-02-17

Головні управління ДФС в областях, м. Києві,
Міжрегіональне головне управління ДФС —
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Про податок на додану вартість

Державна фiскальна служба України повiдомляє порядок автоматичного збiльшення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податковi накладнi/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрi податкових накладних, з 1 липня 2015 року.
Вiдповiдно до пункту 34 пiдроздiлу 2 роздiлу ХХ Податкового кодексу України (далi — Кодекс) сума податку, на яку платник має право зареєструвати податковi накладнi/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрi податкових накладних, визначена пунктом 200-1.3 статтi 200-1 роздiлу V Кодексу, автоматично збiльшується на суми помилково та/або надмiру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартiсть, що облiковуються в iнтегорованих картках платникiв податку станом на 01.07.2015 (абзац третiй пункту 34 пiдроздiлу 2 роздiлу ХХ Кодексу).
Водночас уточненi данi про помилково та/або надмiру сплаченi до бюджету платежi, станом на перше число мiсяця, наступного за звiтним (станом на 01.07.2015), можуть бути сформованi Державною фiскальною службою України пiсля завантаження вiдповiдної iнформацiї до центральної бази даних служби.
Згiдно з Тимчасовим регламентом експлуатацiї iнформацiйної системи «Податковий блок», затвердженим наказом ДПС України вiд 24.12.2012 № 1198, завантаження центральної бази даних ДФС уточненою iнформацiєю про стан розрахункiв платникiв з бюджетом (у тому числi про надмiру сплаченi суми платежiв) здiйснюється на п’ятий (юридичнi особи) та шостий (фiзичнi особи — суб’єкти господарської дiяльностI) робочi днi звiтного мiсяця.
Таким чином, збiльшення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податковi накладнi/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрi податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статтi 200-1 роздiлу V Кодексу, за рахунок сум помилково та/або надмiру сплачених станом на 01.07.2015 грошових зобов’язань з податку на додану вартiсть з урахуванням технологiчного процесу буде здiйснено до 10 липня 2015 року.
Головним управлiнням ДФС в областях, м. Києвi та Мiжрегiональному головному управлiнню ДФС — Центральному офiсу з обслуговування великих платникiв довести зазначений лист до вiдома платникiв податку i пiдпорядкованих пiдроздiлiв.
Голова
Р. М. Насiров
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
up_s
А со спецсчетов таки можно будет забрать деньги до ликвидации? Писали, что только в одну сторону работает, назад только через ликвидацию - все на счет налоговой, и от туда после всех проверок и т.д. можно будет вернуть себе на р/с. Тоесть никогда.
А вот читаю, что таки можно вернуть.
Раскажите, плиз, подробнее.

Р.С. Мой бух в отпуске, не хочу звонить расстраивать и расказывать про минусы по рег.сумме пока есть возможность ей мозг отключить.[/quot
Мені в податковій сказали, що з рахунку списують згідно з сумами вказаними в декларації, а решту можна після 30-х чисел на основі заяви повернути - якось так, буду ще уточняти...
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
konta
Quote
up_s
А со спецсчетов таки можно будет забрать деньги до ликвидации? Писали, что только в одну сторону работает, назад только через ликвидацию - все на счет налоговой, и от туда после всех проверок и т.д. можно будет вернуть себе на р/с. Тоесть никогда.
А вот читаю, что таки можно вернуть.
Раскажите, плиз, подробнее.

Р.С. Мой бух в отпуске, не хочу звонить расстраивать и расказывать про минусы по рег.сумме пока есть возможность ей мозг отключить.[/quot
Мені в податковій сказали, що з рахунку списують згідно з сумами вказаними в декларації, а решту можна після 30-х чисел на основі заяви повернути - якось так, буду ще уточняти...


А ще я так 5 грн. вже повертала - надміру сплачених...
Quote
Oxi
Quote
Татьяна В.
Quote
buh-psf
Quote
Татьяна В.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.

как диру объяснить?! а как учредителям объснить, что их сейчас будут ооочень сильно любить!?
ну я над этим вопросом уже два дня работаю ))) если вы придумаете как это объяснить то поделитесь пожалуйста и со мной


У меня дир и учред - одно лицо.. Я конечно ему с прошлого года помалеху "капаю" про ситуацию, шоб не на смерть сразу.. головой кивает, но видно что не вьезжает.. а щас встал вопрос 22-х тыс. грн.(
а як ви пояснювали ситуацію до того, як нам дозволили в лютневій деці р 20.1 заповнити ?
маючи великі мінуси . був ризик не скористатись ними


В мене цей мінус тягнувся з вересня, так що директора постійно попереджала про можливий ризик. І головне було не завезти нову партію товару до лютого.
Quote
konta
Думаю, треба з ними як з РРО. Люди стояли біля стін ВРУ, от чогось і домоглись, їх хоть Ляшко почув...


+1 где и во сколько сбор?)
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
konta
Quote
konta
Quote
up_s
А со спецсчетов таки можно будет забрать деньги до ликвидации? Писали, что только в одну сторону работает, назад только через ликвидацию - все на счет налоговой, и от туда после всех проверок и т.д. можно будет вернуть себе на р/с. Тоесть никогда.
А вот читаю, что таки можно вернуть.
Раскажите, плиз, подробнее.

Р.С. Мой бух в отпуске, не хочу звонить расстраивать и расказывать про минусы по рег.сумме пока есть возможность ей мозг отключить.[/quot
Мені в податковій сказали, що з рахунку списують згідно з сумами вказаними в декларації, а решту можна після 30-х чисел на основі заяви повернути - якось так, буду ще уточняти...


А ще я так 5 грн. вже повертала - надміру сплачених...

Т.е. это не с бюджетного счета по НДС, а именно с казначейского, верно? А куда писали письмо и какого теста? Опишите процедуру, плиз. И сколько времени возвращали?
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Татьяна В.
Quote
Oxi
Quote
Татьяна В.
Quote
buh-psf
Quote
Татьяна В.
Уф, дочитала..
Та же проблема с февральской суммой по ряд.20.1 (остаток имп. ПДВ). В СЕА она не учтена. Не знаю как обьяснить эту "кашу" дир-ру.

как диру объяснить?! а как учредителям объснить, что их сейчас будут ооочень сильно любить!?
ну я над этим вопросом уже два дня работаю ))) если вы придумаете как это объяснить то поделитесь пожалуйста и со мной


У меня дир и учред - одно лицо.. Я конечно ему с прошлого года помалеху "капаю" про ситуацию, шоб не на смерть сразу.. головой кивает, но видно что не вьезжает.. а щас встал вопрос 22-х тыс. грн.(
а як ви пояснювали ситуацію до того, як нам дозволили в лютневій деці р 20.1 заповнити ?
маючи великі мінуси . був ризик не скористатись ними


В мене цей мінус тягнувся з вересня, так що директора постійно попереджала про можливий ризик. І головне було не завезти нову партію товару до лютого.
ну так скажіть , що ота частина ризику , що залишилась у лютому, зараз наздоганає
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
up_s
Quote
konta
Quote
konta
Quote
up_s
А со спецсчетов таки можно будет забрать деньги до ликвидации? Писали, что только в одну сторону работает, назад только через ликвидацию - все на счет налоговой, и от туда после всех проверок и т.д. можно будет вернуть себе на р/с. Тоесть никогда.
А вот читаю, что таки можно вернуть.
Раскажите, плиз, подробнее.

Р.С. Мой бух в отпуске, не хочу звонить расстраивать и расказывать про минусы по рег.сумме пока есть возможность ей мозг отключить.[/quot
Мені в податковій сказали, що з рахунку списують згідно з сумами вказаними в декларації, а решту можна після 30-х чисел на основі заяви повернути - якось так, буду ще уточняти...


А ще я так 5 грн. вже повертала - надміру сплачених...

Т.е. это не с бюджетного счета по НДС, а именно с казначейского, верно? А куда писали письмо и какого теста? Опишите процедуру, плиз. И сколько времени возвращали?



Дуже вибачаюсь... Передзвонила в податкову, сказали так як це була переплата, то суму повернули, але коли система ще працювала в тестовому режимі...А на даний момент це питання відкрите...Хоча вже тоді у мене було вмінусі 83 тис.грн.
Заяву писала 11 .06.15, кошти прийшли 17.06.15 р. і повернули з - УК у Борз.р-нi/Борзнянськ.р-н/14010100
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 15    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056100000000003