Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Администрирование НДС с 01.07.2015 - все вопросы о нерегистрации НН и другие...

Відправлено користувачем faeton-2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 62    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Сегодня на семинаре в налоговой сказали, что обнуление формулы будет датой: напечатали в Уряд.курьере плюс 3 дня. Позже будет начислена сумма отриц. значения по июньской деке, если таковая имеется
кто подскажет как исправить ситуацию? В мае месяце зарегистрировали налоговую накладную как от неплательщика НДС. Спустя 2 месяца покупатель проснулся и говорит что он плательщик НДС и хочет налоговую накладнуюза май ?
Quote
Туся_М
кто подскажет как исправить ситуацию? В мае месяце зарегистрировали налоговую накладную как от неплательщика НДС. Спустя 2 месяца покупатель проснулся и говорит что он плательщик НДС и хочет налоговую накладнуюза май ?
да уж, позже не могли проснуться...
РК-то Вы зарегите, а вот НН прошлой датой как ...
я бы в сад послала

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Quote
up_s
Сегодня на семинаре в налоговой сказали, что обнуление формулы будет датой: напечатали в Уряд.курьере плюс 3 дня. Позже будет начислена сумма отриц. значения по июньской деке, если таковая имеется

Если так, то срочно надо регистрировать НН и выбирать остаток на спецсчету, у кого сейчас там плюс))
Quote
up_s
Сегодня на семинаре в налоговой сказали, что обнуление формулы будет датой: напечатали в Уряд.курьере плюс 3 дня. Позже будет начислена сумма отриц. значения по июньской деке, если таковая имеется
Вот это еще больше бред чем обнуление на 01.07. А если был входящие НН зарегистрированные + уплаченные суммы на таможне от 01.07 до даты публикации ., то как они в формулу попадут?
Quote
Михаил
...
навіть якщо форма буде не змінена, в кодексі реквізитів цих вже не буде, тобто їх відсутність чи помилка не буде приводом для зняття ПК
Та я за права на ПК в не переживаю. Я в принципі наголошую на тому, що в зв'язку з прийняттям даного нового Закону, потрібно привести у відповідність масу інших нормативно правових актів (наказів, постанов, порядків). І оскільки в редакції проекту закону який подавався на голосування зазначена дата "на 01.07.2015 року", а він ще не підписаний і не оприлюднений - то всі ці дні ми працюємо в повній анархії. Деку з ПДВ напевно також потрібно ж поміняти? (4-ий розділ якби взагалі не актуальний). А для того щоб її поміняти - потрібно розробити під нові норми Кодексу, а вводиться вона на наступний місяць після місяця в якому оприлюднена... То коли це буде?
Я чогось думаю що дата "х" в кінцевому варіанті Закону буде все таки не 1 липня....
Скільки часу ми ще будемо заповнювати звітність згідно листів ДФСУ (трактування норм Кодексу в яких часто є досить "цікавим" ) за які ніхто не несе відповідальності? Зараз на "швидку" руку понаписують знов всяких листів - то ще й нові проблеми і в СЕА, і в декларації повилазять...Все робиться через ж...
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, якщо були РК то потрібно дод 1 заповнювати???
Quote
vitaber66
"ЮЖАНІНА Н.П. Крім тих змін, які напрацьовані в самому уже тілі законопроекту, у нас на комітеті були напрацьовані ще зміни і погоджені з представниками ДПС і Міністерства фінансів, які долучаються і будуть враховані в загальному законі, якщо ми його приймемо."

І що вони напрацювали??? Як здогадатися і як зараз нам працювати???
100% погоджуюсь з vitaber66.
Я до цього часу дивуюсь, як наші депутати можуть за таке голосувати????? "Ми напрацювали зміни - а які, ми скажемо Вам після голосування )))). Пі...ц
Quote
natalka_l
Quote
Михаил
...
навіть якщо форма буде не змінена, в кодексі реквізитів цих вже не буде, тобто їх відсутність чи помилка не буде приводом для зняття ПК
Та я за права на ПК в не переживаю. Я в принципі наголошую на тому, що в зв'язку з прийняттям даного нового Закону, потрібно привести у відповідність масу інших нормативно правових актів (наказів, постанов, порядків). І оскільки в редакції проекту закону який подавався на голосування зазначена дата "на 01.07.2015 року", а він ще не підписаний і не оприлюднений - то всі ці дні ми працюємо в повній анархії. Деку з ПДВ напевно також потрібно ж поміняти? (4-ий розділ якби взагалі не актуальний). А для того щоб її поміняти - потрібно розробити під нові норми Кодексу, а вводиться вона на наступний місяць після місяця в якому оприлюднена... То коли це буде?
Я чогось думаю що дата "х" в кінцевому варіанті Закону буде все таки не 1 липня....
Скільки часу ми ще будемо заповнювати звітність згідно листів ДФСУ (трактування норм Кодексу в яких часто є досить "цікавим" ) за які ніхто не несе відповідальності? Зараз на "швидку" руку понаписують знов всяких листів - то ще й нові проблеми і в СЕА, і в декларації повилазять...Все робиться через ж...

хіба то в перший раз, так було завжди, 1дф півроку міняли
Quote
nastagorukrnet
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, якщо були РК то потрібно дод 1 заповнювати???
ну конечно

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
nastagorukrnet
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, якщо були РК то потрібно дод 1 заповнювати???
ну конечно
а якщо РК були й в квітні то зараз потрібно здати уточнюючу?
Quote
nastagorukrnet
Quote
Ляля - Оля
Quote
nastagorukrnet
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, якщо були РК то потрібно дод 1 заповнювати???
ну конечно
а якщо РК були й в квітні то зараз потрібно здати уточнюючу?
тю, ну как не отражать? это же на обязательства по деке влияет. Или Вы про нулевые РК?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
nastagorukrnet
Quote
Ляля - Оля
Quote
nastagorukrnet
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка, якщо були РК то потрібно дод 1 заповнювати???
ну конечно
а якщо РК були й в квітні то зараз потрібно здати уточнюючу?
тю, ну как не отражать? это же на обязательства по деке влияет. Или Вы про нулевые РК?
в квітні так нульові

а зараз на -
нулевые - такое... я отражаю
а минус/плюс, конечно отражать, а как же

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
нулевые - такое... я отражаю
а минус/плюс, конечно отражать, а как же

дуже дяку, ще таке якщо цього місяця виходить до сплати доп.поле не заповнюється, я правильно розумію?
Quote
nastagorukrnet
Quote
Ляля - Оля
нулевые - такое... я отражаю
а минус/плюс, конечно отражать, а как же

дуже дяку, ще таке якщо цього місяця виходить до сплати доп.поле не заповнюється, я правильно розумію?
да

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите пожалуйста если налоговые не зарегестрированы декларацию подавать всё равно заполненную или пустую(до конца месяца не получится зарегестрировать налоговые)?
Quote
lanaost
Подскажите пожалуйста если налоговые не зарегестрированы декларацию подавать всё равно заполненную или пустую(до конца месяца не получится зарегестрировать налоговые)?
если никаким образом обязательства не можете перенести на следующие периоды, то, конечно, включайте все в деку. Тогда будет (если будет) только штраф за просрочку регистрации. НУ и клиенты НК получат по дате регистрации, если ничего не изменится.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
lanaost
Подскажите пожалуйста если налоговые не зарегестрированы декларацию подавать всё равно заполненную или пустую(до конца месяца не получится зарегестрировать налоговые)?

В деку обязательства - по выписке.
Кредит - если без нарушения сроков по перв событию, если с нарушением сроков - по дате регистрации
Quote
lanaost
Подскажите пожалуйста если налоговые не зарегестрированы декларацию подавать всё равно заполненную или пустую(до конца месяца не получится зарегестрировать налоговые)?
кстати ,речь о НО или НК??

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите пожалуйста, если у меня в Витяге про стан ПДВ рахунку сейчас 250,00, а мне нужно зарегистрировать НН на сумму 1000,00 НДС. Значит я должна перечислить на свой НДС-счёт 750,00??? А какое назначение платежа писать???
Quote
Gusya
Подскажите пожалуйста, если у меня в Витяге про стан ПДВ рахунку сейчас 250,00, а мне нужно зарегистрировать НН на сумму 1000,00 НДС. Значит я должна перечислить на свой НДС-счёт 750,00??? А какое назначение платежа писать???


Я писала салата ПДВ по за червень
Законопроект 2173а на стр.21 есть такой момент. Нн за июль и август можно харегить не со сроком в 15 дней, а 30 ,так?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Gusya
Подскажите пожалуйста, если у меня в Витяге про стан ПДВ рахунку сейчас 250,00, а мне нужно зарегистрировать НН на сумму 1000,00 НДС. Значит я должна перечислить на свой НДС-счёт 750,00??? А какое назначение платежа писать???
смотрите на стр 2 Вытяга и разницу перечисляете

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Gusya
Подскажите пожалуйста, если у меня в Витяге про стан ПДВ рахунку сейчас 250,00, а мне нужно зарегистрировать НН на сумму 1000,00 НДС. Значит я должна перечислить на свой НДС-счёт 750,00??? А какое назначение платежа писать???

Как в платёжке по НДС *;101;; только назначение платежа многие пишут - Поповнення рахунка СЕА ПДВ. ТОВ " ";;;
А как дальше, когда я сдам декларацию НДС за июнь и у меня будет к оплате например 2500,00грн?. Я должна буду перечислить 2500,00-1000,00=1500,00???
Quote
Gusya
А как дальше, когда я сдам декларацию НДС за июнь и у меня будет к оплате например 2500,00грн?. Я должна буду перечислить 2500,00-1000,00=1500,00???
у вас в р 1 вітягу буде лише 750 . різницю потрібно довнести
для реєстраціїї дивимось ліміт в р 2!!!! витягу
для сплати зобовязань по декларації - стан р 1!!! витягу та мабуть іще 11(на цей рахунок не знаю як на практиці)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 62    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00098399999999998