Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Прогул

Відправлено користувачем Kateryna239 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прогул
Подскажите пожалуйста у работника за прошлый весь месяц прогулы с первого числа нужно ли платить зарплату ? и как его отражать в 1 дф и есв?
Re: Прогул
прогулы оформлены документально?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: Прогул
в табеле я ему только прогулы отмечала больше не знаю где показывать их(((


Re: Прогул
Конечно не нужно зарплату платить
Re: Прогул
Якщо все офіційно, то Ви маєте повне право звільнити його по відповідній статті. Яка ж тут зарплата? Нічого не нараховуєте- не платите, правда, якщо є невикористана відпустка, то прийдеться сплатити компенсацію. А якщо все тільки умовно, то і нараховуєте і сплачуєте, не показуючи прогули, звичайно. Вирішувати Вам.або вашому керівнику.
Re: Прогул
вот тут еще можно почитать [consultant.parus.ua]
с прогулами нужно очень аккуратно... т.к. в итоге может принести справку или больничный... так что увольнять толкьо после неоднократных попыток и призывов явиться на работу (обязательно иметь копии и уведомления о вручении), затем письменном предупреждении об увольнении, и только потом увольнение последним рабочим днем с выплатой (можно на карту, можно получить в банке и задепонировать) компенсации за отпуск.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028700000000004