Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дека НДС за июль

Відправлено користувачем Miracle 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дека НДС за июль
Кто-то уже сдал деку по НДС, что это за новшество в кв.2
в стр. виявлени помилки пишут - Sнакл на момент сдачи составляет столько-то?
Это чисто информационно? я так надеюсь что это сообщение не влияет на принятие деки....
Re: Дека НДС за июль
Я сдала. у меня тоже это написано. буду звонить в налоговую. сомневаюсь, что они что то внятное ответят
Re: Дека НДС за июль
Сдала три деки у всех ничего подобного в квит.2 нет. Может у Вас не все НН зарегистрированы или наоборот больше зарегистрировано чем деке?


А Вы смотрите кв.2 в каком виде ?
Re: Дека НДС за июль
Если вопрос ко мне, то через "Показати документ" Графа "виявлені полки" пустая.
Re: Дека НДС за июль
Quote
Inna0208
Сдала три деки у всех ничего подобного в квит.2 нет. Может у Вас не все НН зарегистрированы или наоборот больше зарегистрировано чем деке?
Всё зарегистрировано. у меня по декларации ндс к оплате стоит
Стр. 22.1 я не заполняла (которая справочно)
так вот сумма этой "ошибки" равняется стр. 2 вытяга
Re: Дека НДС за июль
У меня точно так же ошибка.... кто то уже узнал что это значит?
Re: Дека НДС за июль
Спецполе р.22.1 = р.2 Витягу. Це значить, що в Декларації безпосередньо на момент її подання ми відорбражаємо цей р.2. Я так розумію, що спочатку робимо Витяг, а потім бистренько вписуємо у спец.поле 22.1 і відправляємо Деку. Бо за декілька хвилин ця сума знову може змінитися (після реєстрацїї кожної ПН від постачальника). А ми вже дочекаємося квитанції №2 і потім почнемо реєструвати. наші ПН. При позитивних рядках (р.18, 25) я теж не бачу логіки це заповнювати. Здала Деку, прийняли, у квитанц. №2 теж помилка на реєстрац. суму. Але чому Медок при перевірці не видав цю помилку, щоб ми дописали цю суму, недопрацювали ?
Re: Дека НДС за июль
перепрацювали
Re: Дека НДС за июль
Quote
anjellicca
Спецполе р.22.1 = р.2 Витягу. Це значить, що в Декларації безпосередньо на момент її подання ми відорбражаємо цей р.2. Я так розумію, що спочатку робимо Витяг, а потім бистренько вписуємо у спец.поле 22.1 і відправляємо Деку. Бо за декілька хвилин ця сума знову може змінитися (після реєстрацїї кожної ПН від постачальника). А ми вже дочекаємося квитанції №2 і потім почнемо реєструвати. наші ПН. При позитивних рядках (р.18, 25) я теж не бачу логіки це заповнювати. Здала Деку, прийняли, у квитанц. №2 теж помилка на реєстрац. суму. Але чому Медок при перевірці не видав цю помилку, щоб ми дописали цю суму, недопрацювали ?
Я ж писала уже. Отправила декларацию, а за время её принятия мне зарегистрировали налоговую. вот расхождение уже пошло. Время первой квитанции 11-41, время второй квитанции - 13-08. У них сервер тормозит.
Re: Дека НДС за июль
Підкажіть, будь-ласка, виписала розрахунок коригування покупцю на повернення товару 30.07, відправила 5.08 йому в МЕДОК, а зареєстравав покупець її 5.08 на 2000,00 грн ПДВ. Так ось в чому питання: я знімаю своє зобовязання 2000,00 грн у липні та подаю Деку за липень з цим коригуванням. А от покупець не показав це коригування у липні, а покаже у серпні, тому що зарєєстрував та отримав коригування 5.08!! Щось мені не зрозуміло, я не повинна була його відображати у липні??? Здавати нову?? Доплачувати 2000 грн?confused smiley
Ви обоє повинні відобразить мінус по даті виписки
коригування, бо ваш РК зареєстрований вчасно...
Зв'язуйтесь зі своїм покупцем і попереджайте, шо
перевірка прийде до них, якшо вони покажуть
серпнем, бо помиляюцця вони...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Дека НДС за июль
Так декларацию с такой ошибкой надо пересдавать или нет? В квитанции ж написано что пакет документов принят......
Ви здали липневу деку з РК - спіть спокійно...
Покупці теж повинні включить цей РК в деку
за липень, а не серпень - якшо не хотять
неприємностей)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якшо не включили в липні здавайте звітну нову...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Дека НДС за июль
Інспектор сказав, що до 20.08.15. перевірить здану Деку, якщо щось вилізе, то перезвонить мені. Може у когось швидше буде інформац. Бо на теперішній час в ДФС про це нічого не знають.
Re: Дека НДС за июль
Я читала, что покупатель включает РК по дате выписки, а продавец уменьшает ПЗ-по дате регистрации покупателем РК если РК на уменьшение.
Re: Дека НДС за июль
Лист ДФС України від 07.08.2015 №29163/7/99-99-19-03-02-17 "Про зміни в порядку складання та реєстрації податкових накладних"
Витяг з листа
"Законом № 643 також деталізовано порядок реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування до податкових накладних, зокрема визначено відповідальну особу за реєстрацію в ЄРПН розрахунку коригування. Так, відповідно до пункту 192.1 статті 192 Кодексу розрахунок коригування, складений постачальником товарів/послуг до податкової накладної, яка видана їх отримувачу – платнику податку, підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних:

постачальником (продавцем) товарів/послуг, якщо передбачається збільшення суми компенсації їх вартості на користь такого постачальника або якщо коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суму компенсації.

отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, для чого постачальник надсилає складений розрахунок коригування отримувачу. При цьому постачальник товарів/послуг має право зменшити суму податкових зобов’язань за таким розрахунком коригування після його реєстрації в ЄРПН отримувачем"

Взято з офіційного сайту ДФСУ

Шустрик, тобто покупець наполягає зменшити суму мого ПО (його ПК) у серпні, він правий?
Re: Дека НДС за июль
Чого ніхто не відповідає - всі в шоці?eye popping smiley
Re: Дека НДС за июль
При цьому постачальник товарів/послуг має право зменшити суму податкових зобов’язань за таким розрахунком коригування після його реєстрації в ЄРПН отримувачем.
Так и право на НК у покупателя возникает после регистрации НН, но НН, зарегистрированные в срок, включаются в НК по дате выписки.
Quote
Annet99
Лист ДФС України від 07.08.2015 №29163/7/99-99-19-03-02-17 "Про зміни в порядку складання та реєстрації податкових накладних"
Витяг з листа
"Законом № 643 також деталізовано порядок реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування до податкових накладних, зокрема визначено відповідальну особу за реєстрацію в ЄРПН розрахунку коригування. Так, відповідно до пункту 192.1 статті 192 Кодексу розрахунок коригування, складений постачальником товарів/послуг до податкової накладної, яка видана їх отримувачу – платнику податку, підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних:

постачальником (продавцем) товарів/послуг, якщо передбачається збільшення суми компенсації їх вартості на користь такого постачальника або якщо коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суму компенсації.

отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, для чого постачальник надсилає складений розрахунок коригування отримувачу. При цьому постачальник товарів/послуг має право зменшити суму податкових зобов’язань за таким розрахунком коригування після його реєстрації в ЄРПН отримувачем"

Взято з офіційного сайту ДФСУ

Шустрик, тобто покупець наполягає зменшити суму мого ПО (його ПК) у серпні, він правий?

Ну я ж уже вище написала вам аргументи за липень - шо ж ви ше від мене хочете?!?!?!
Оте шо ви виділили після реєстрації в ЄРПН отримувачем - це ж не значить шо якшо
зареєстровано 05.08, то показувать можна тільки 06.08... А для чого ж тоді прописані в
законодавстві терміни реєстрації?!?!?! Я розумію вашого покупця - йому ой як не хочецця
в липні сторнувать свій креди... но прийдьотця...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999993