Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як включати ПН за минулий місяць???

Відправлено користувачем byx_mag 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Забігаючи на перід, хочу запитати:
шоб не показувати мінус в деці за липень, хочу ПН перенести в серпневу деку. Читала що таке право зберігається 365днів

"Податкові накладні, отримані з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної".

У зв’язку з цим абзаци третій - шостий вважати відповідно абзацами п’ятим - восьмим;

в абзаці шостому цифри "180" замінити цифрами "365".

Але як мені тоді показувати просто в декларацію включати чи через уточнюючі?? на гарячій лінії сказали шо просто в деці.eye rolling smiley
В кого які думки...
Я думаю, что электронных НН опоздавших не бывает, поэтому нужно исправлять только уточненкой, ИМХО.
В законе говорится не про опоздавшие НН, а про не включённые. Включать или нет в месяце регистрации, это право плательщика.
Не вижу смысла делать по-другому, если на горячей линии советуют включать в декларацию, а не в уточнёнку.


Если прошло по реестру вовремя - то уже не опоздало. А бухгалтер ОШИБОЧНО не включил в деку - то исправление ошибок через уточненку, ИМХО.
Щас же, если ты какую-то НН "не хочешь в НК", то надо не НН поставщика не включать, а на себя саму НО выписывать на эту сумму и регистрировать. Так они хотят, козлы, чтоб всё с реестром плясало тютелька-в-тютельку.

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
я так поняла, шо якшо треба включати всі ПН до ПК , якшо вони зареєстровані вчасно, шоб потім не думати шо і як робити?
ну якшо вийшов рядок 24, все по чесному., хай в себе по реєстру звіряють
Quote
byx_mag
я так поняла, шо якшо треба включати всі ПН до ПК , якшо вони зареєстровані вчасно, шоб потім не думати шо і як робити?
+100
А если налоговую накладную за 09.07.2015 зарегистрировали 18 августа,то как ее включать в августовскую деку,через уточненку или в 10.1?
Ні проводицця як звичайно - в додатку 5 тільки буде як виписана в 07.2015...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, Шустрик, значит в 10.1
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998