Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не зареєстрована лютнева ПН...минуло 180 днів, що робити?

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у лютому місяці 2015 року прийшла оплата від не платника ПДВ у сумі 2411 грн де в платіжці вони вказали що погашають заборгованість за 2014 рік...але реально вони вже це погасили, тобто сума поступила ще раз, і так склалося що ми її пропустили і не зареєстрували ПН на цю суму. Минуло вже більше ніж 180 днів....Що робити? Підкажіть..я молодий бухгалтер ще з таким не стикалася...
Так це фактично помилково зараховані кошти, які Ваше підприємство зобов'язане повернути (нехай контрагент надішле на Вашого директора відповідний лист-запит). А наскільки я знаю, на такі суми податкова накладна і не виписується
Не выписывалась бы при возврате в феврале и то, насколько помню, втечении дней пяти.


Цитата:
Что касается налоговых накладных, составленных при осуществлении продажи товаров/услуг неплательщикам НДС или «самому себе», то их нерегистрация не должна привести к нежелательным последствиям, ведь п.35 подраздела 2 раздела ХХ НКУ теперь предусмотрено, что штрафы за несвоевременную регистрацию налоговых накладных, составленных в период с 1 февраля до 1 июля 2015 года, не применяются (имеются в виду штрафы, предусмотренные новым п.1201.1 ст.1201 НКУ.
[www.buhgalteria.com.ua]


зарегистрируйте ее сейчас и все, все равно вашему покупателю она не нужна.
Тоже интересует этот вопрос, только оплата от "Плательщика НДС" в апреле 2015 . При попытке зарегить пишет что 180 дней прошло, поэтому не дает зарегистрировать. Как быть, может кто-то знает. В уточненке-то все равно надо отразить, начислить и оплатить штраф 3% на бюджетный счет?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054000000000004