Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сроки подачи в налоговую повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відправлено користувачем tanyacherkassy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Порадьте, будь ласка! Підприємство створене 12.07.16. Директор, він же і засновник, зареєстрував підприємство і наступного дня поїхав відпочивати. Чи можна видати наказ 12.07 і прописати, що приступає до роботи 29.07. і завтра подати повідомлення в податкову? Чи вже "усьо пропало"? Дякую.


Quote
Blick
Можно.
Как Вы думаете, а можно в этой ситуации подать завтра, что дир приступает к работе 01 серпня ? Ну, чтобы липень не цеплять вообще ?
Я так бы и сделала, если честно. Зачем с несколькими днями июля морочиться? Только это в случае, если деятельности еще не было. Вдруг автору нужно сделку завтра провести, тогда лучше завтра.
Quote
Blick
Я так бы и сделала, если честно. Зачем с несколькими днями июля морочиться? Только это в случае, если деятельности еще не было. Вдруг автору нужно сделку завтра провести, тогда лучше завтра.
Угу!
А про потенциальную сделку завтрашним числом - это я не подумала...
Я на таке щастя і не надіялась))) Тоді, звичайно, 01.08. Дякую-предякую!!!smiling smiley-smileys with beersmileys with beerD
Подскажите, если сегодня01.02.2017 принимаем работника, можно сегодня послать уведомление о приеме или надо было вчера?
Если не горит то лучше за день посылать, если горит, то можно, но отметить в табеле время допуска
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036799999999998