Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Электронный кабинет плательщика налогов

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 111    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Quote
lika
А без договора нельзя сдать в эл.кабинете отчет? Никто не пробовал?
пробовал smiling smiley низзя
у вас получилось сьогодні зайти в кабінет? мені пише 404 Not Found ((
утром входила, сейчас та же фигня


У меня тоже выдаёт ошибку An error occurred. Что это значит??? Может уже есть обновлённый электронный кабинет????
An error occurred.

Sorry, the page you are looking for is currently unavailable.
Please try again later.

If you are the system administrator of this resource then you should check the error log for details.

Faithfully yours, nginx. Что написано, не могу прочесть????
судя по тому, что и единый реестр не работает, это значит, что там что-то случилось

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Чекаємо на покращення уже СЬОГОДНІ!!!!
Quote
Люсия
An error occurred.

Sorry, the page you are looking for is currently unavailable.
Please try again later.

If you are the system administrator of this resource then you should check the error log for details.

Faithfully yours, nginx. Что написано, не могу прочесть????


Произошла ошибка.

Извините, запрашиваемая вами страница временно недоступна.

Если вы являетесь системным администратором этого ресурса, проверьте лог ошибки детально.

Искренне ваши...

tongue sticking out smiley
У меня выдает традиционное:

Помилка
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP
Вот так вот: внедрили СЕА, загнали всех туда безальтернативно, а теперь можно спокойно решать свои задачи и вертеть куда надо.
Quote
Aleksa_
У меня выдает традиционное:

Помилка
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP
Такое же по нескольким предприятиям.
У меня только что поприходили квитанции по НН)
Народ!!! Когда ключи в АЦСК ІДД ДФС береш - предупреждают: раскладка клавиатури -латинница только английские (желательно только маленькие букви) или цифри, можно совмещать- цифри+букви, спец. символи недопустими.- а ето клавиши рус-укр клавиатури "Х,Ї,Ж,Є,Б.Ю". Пароль желательно брать от 8 до 12 символов. Когда пользуетесь ключами і набираете пароль раскладка клавиатури только английская (если только у вас в пароле не одни цифри -тогда все равно). Клавиши "Caps Lock" і "Shift" должни бить виключени, если ви набирали пароль маленькими буквами.
Электронный кабинет плательщика налогов работает как и в налоговой "податковий блок" если там инспектора не могут посмотреть Ваш лиц. счет то и ви тоже не зайдете и не посмотрите. а не работает он очень часто не только в конце-начале года но і в буденний день отрубают в 13,00 вкл.в 13.30 или чуть позже, в 18,00, і в суботу в обед вирубают. Ви не видите лицевой с задолженостью красним а также не видете свои остатки напротив каждой записи лицевого счета потому что еще год 2016 не закрили, остатки перенесли частично не всем налоговим і не по всем платежам. Далі укр.- Після перенесення залишків, повинні пройти розрахункові операції і тільки тоді ви побачити вірну інформацію по рахункам на поточну дату. Зараз уважно дивіться в саму картку рахунку на ті операції які в ній відображаються, ітог може бути не правільним.
Для Р.В. есть ответ на все ваши вопроси но писать очень много.
Ми в новому році, але в старій Ж...! Сама в шокі. Коли договір про визнання звітності в ел. формі підписаний в перший робочий день Нового року. Є друга квитанція, а звітність 4,5,6 січня не приймається "можливо договір розрвано". На гарячій лінії один оператор каже зверніться до своєї податкової( а в податковій моє таке звернення під номером 200", а інший оператор каже (коли вже набираєш з самого приміщення податкової) рекомендуємо час від часу відпрапляти звітність. Запитуєшь: так це у вас проблеми в Києві, чи в податковій на місті? відповідь таж сама. Стримуючи себе з останніх сил запитуєшь: А нашу з вами розмову записують? А чи розумієте ви що Така відповідь сумлінного платника податків, який до речі Повідомлення про прийняття на роботу працівника відправити не може, не влаштовує?? У відповідь мовчання, Через паузу - запитання -Чи можу я вам чимось ще допомогти, Краще ви мене б послали. Повірьте мені і їм Стало б легше! Так прикол в чому!
Звітність була прийнята в 00,40годин 7 січня. Вся!!! З Новим Роком! З НОВИМИ ПРИКОЛАМИ ДФС! в Цьому році буде гаряче!
підкажіть, хто на єдиному податку, у вас видно проплати у січні єдиного податку в ЕКПП?
Quote
lika
видно
підкажіть ще будь ласка, чи видно у вас нарахування по єдиному податку в ЕКПП, якщо взяти дату на 31.01.2017?
Quote
Иногда могу
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
якщо звіт з'явився в ЕКПП, то це означає, що він прийнятий.



А якщо звіт з'явився в ЕКПП, а кв№2 не має?
обов'язково має бути квитанція 2…вона є підтвердженням того, що звіт прийнятий…
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
якщо звіт з'явився в ЕКПП, то це означає, що він прийнятий.



А якщо звіт з'явився в ЕКПП, а кв№2 не має?
обов'язково має бути квитанція 2…вона є підтвердженням того, що звіт прийнятий…
в мене так само було, але потім квитанція прйшла, якщо звіт з'явився в екпп, то і квитанция прийде, просто збій на сервері
Можно ли подать карточку приеднання или как-то так выкрутится. что бы не отсылать новый договор с налоговой, оформляюсь на работу, не хотелось бы застопорить сдачу отчетов.если налоговая не вовремя подпишет новый договор
Раньше в таких случаях всегда отсылала договор
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
Quote
sashka111
Quote
Иногда могу
а где можно увидеть, что принят отчет? например я сдавала через сонату, захожу в кабинет, вижу отчет, а где увидеть отметку о принятии?
якщо звіт з'явився в ЕКПП, то це означає, що він прийнятий.



А якщо звіт з'явився в ЕКПП, а кв№2 не має?
обов'язково має бути квитанція 2…вона є підтвердженням того, що звіт прийнятий…
в мене так само було, але потім квитанція прйшла, якщо звіт з'явився в екпп, то і квитанция прийде, просто збій на сервері
Квитанция-то придет, но в ней может быть написано - не прийнято. У меня за июнь по ЕСВ два отчета в кабинете, по одному из них квитанция о непринятии есть, но в кабинете видно оба отчета.
Девочки,куда звонить если не приходит 2-я квит.?Сегодня звонила на консульт. линию ,нажала "0" как кто-то советовал здесь.Мне не очень ласково ответили,что отправлением квитанций они не занимаются...
Quote
olga680521
Девочки,куда звонить если не приходит 2-я квит.?Сегодня звонила на консульт. линию ,нажала "0" как кто-то советовал здесь.Мне не очень ласково ответили,что отправлением квитанций они не занимаются...
Дивно... мені завжди перевіряють там по іпн чи є звіт і коли треба - повторно відправляють квитанції.
Quote
Ira_Sirena
Quote
olga680521
Девочки,куда звонить если не приходит 2-я квит.?Сегодня звонила на консульт. линию ,нажала "0" как кто-то советовал здесь.Мне не очень ласково ответили,что отправлением квитанций они не занимаются...
Дивно... мені завжди перевіряють там по іпн чи є звіт і коли треба - повторно відправляють квитанції.
А мне чуть ли не криком,с нервами ответили,что они этим не занимаются.А я вообще правильно звонила 0800501007 ? по этому номеру?
Quote
olga680521
Quote
Ira_Sirena
Quote
olga680521
Девочки,куда звонить если не приходит 2-я квит.?Сегодня звонила на консульт. линию ,нажала "0" как кто-то советовал здесь.Мне не очень ласково ответили,что отправлением квитанций они не занимаются...
Дивно... мені завжди перевіряють там по іпн чи є звіт і коли треба - повторно відправляють квитанції.
А мне чуть ли не криком,с нервами ответили,что они этим не занимаются.А я вообще правильно звонила 0800501007 ? по этому номеру?
Так, по цьому. Там напрямок 0 - з питань обробки електр.звітності. Цікаво, чим вони тоді займаються, як не цим?
Попробую завтра ещё раз позвонить.Может нарвалась на даму с плохим настроением?Хотя ,мне кажется,все звонки к ним записываются
Quote
olga680521
Попробую завтра ещё раз позвонить.Может нарвалась на даму с плохим настроением?Хотя ,мне кажется,все звонки к ним записываются
Розмова "може бути" записана))
Наверное в моём случае,не записывалась,раз она позволила мне грубо отвечать.Я конечно ,тоже могу ответить,smiling smileyно подумала ,что не на тот номер позвонила.
Quote
olga680521
Наверное в моём случае,не записывалась,раз она позволила мне грубо отвечать.Я конечно ,тоже могу ответить,smiling smileyно подумала ,что не на тот номер позвонила.
Я завжди з ними починаю розмову так: вибачте, не знаю чи за адресою звертаюсь, але мене цікавить таке питання...
І вони або допомагають, або ще кудись перемикають)
Quote
Ira_Sirena
Quote
olga680521
Наверное в моём случае,не записывалась,раз она позволила мне грубо отвечать.Я конечно ,тоже могу ответить,smiling smileyно подумала ,что не на тот номер позвонила.
Я завжди з ними починаю розмову так: вибачте, не знаю чи за адресою звертаюсь, але мене цікавить таке питання...
І вони або допомагають, або ще кудись перемикають)
Ну я как бы тоже ,вежжливо поздоровалась и вежливо объяснила ,что мне 9 дней не приходит 2-я квитанцияspinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 111    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043700000000002