Чем полезен кардамон “Бабье лето” в разгаре: Синоптики порадовали прогнозом Еврокомиссия дала добро на вступление Хорватии в Шенген "Просто простить": “Слуга народа” Шевченко оскандалился на российском канале Вкусный рецепт: французский завтрак Крок-мадам В Черном море стартовали учения НАТО с участием Украины Электричество дешевеет. Герус говорит, еще немного - и станет невыгодным его импорт из РФ США продолжат "держать на паузе" санкции против Беларуси Украина требует от РФ немедленно освободить Асеева Сразу после “бабьего лета” Украину может накрыть мокрый снег
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ и снятие зарплаты с опозданием

Відправлено користувачем Lesya2013 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сняли сегодня 12.01.16 зарплату за декабрь.Налоги перечислили вовремя - еще 6 января. Можно в 1 дф показать ее , как "вчасно виплачену", или все по факту?
Я бы показала,как вовремя выплаченную.


и я буду показывать как вовремя (тоже сегодня снимаю, налоги оплатили вовремя 06.01)
Я тоже в таком случае показывала как выплаченную вовремя.
Підкажіть, а то ніяк не можу знайти, в 1ДФ військовий збір показуємо аналогічно до зарплати, що нараховано , те й виплачено, чи треба в графу виплачено- писати лише фактично перечислені кошти?
Официальных четких разъяснений по отражению ВС нет. Я показываю так же, как НДФЛ.
+1 , аналогічно, але щось завагалась сьогодні, бо 1с-ка в звіт переносить фактично перераховану суму smiling smiley
1С - не закон. Не верьте ей, она не всегда права. smiling smiley
а я все показіваю по факту всю жизнь. ЧТо выплачено фактически в 1 квартале, и пойдет в выплаченную в 1 кв.
Котічок коли токмо ввели оці нараховано і вилачено і формі звіту
самі інспектори пояснювали - шо при вчасній виплаті потрібно показувати
скрозь однакові суми шоб в них в карточці було видно заборгованість
єслі вдрух невчасно сплатицця ПДФО... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
нуішо smiling smiley а в мене виплата нерегулярна
На разішоwinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Яким чином заповнюється графа 4 податкового розрахунку за ф. 1ДФ, якщо сума ПДФО перераховується до бюджету у наступному місяці одночасно із виплатою заробітної плати, але цей місяць відноситься до іншого звітного податкового кварталу?
Відповідь

Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 30 січня 2015 року за № 111/26556.
- у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Відповідно до п.п. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.
Враховуючи викладене вище, сума податку, що перераховується у встановлені терміни до бюджету у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за ф. 1ДФ за той період у який входить попередній місяць, за який здійснено перерахування податку.
Наприклад, до графи 4 податкового розрахунку за I квартал входить сума податку за січень, яка нарахована у січні та перерахована у лютому, за лютий (нарахована у лютому та перерахована у березні), за березень (нарахована у березні та перерахована у квітні).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057600000000002