Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не понимаю куда переносим стр. 24 из деки НДС в новую деку???

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 42    Сторінки: ПершаПопередні3233343536373839404142
скажіть , має бути якиась відповідь від них, накшталт, дякуємо за ваші зауваження.
Бо я написала свої зауваження, а відповіді ніякої з їх сторони.
чи то в бездну пишуться зауваження?
Quote
Цветик
Вибачте, а які
Quote
natalka_l
інші "проблемні питання заповнення" додатка 2
?

Їх ще багато....
Можу скопіювати сюди свій перший лист з зауваженнями ) - якщо вийде.
Писала швидко, можливо з помилками, але суть я думаю має бути зрозуміла всім...

Щодо внесення змін до форм податкової звітності з податку на додану вартість.

В Аналізі регуляторного впливу проекту Наказу МФУ Ви зазначаєте що проектом Наказу:

«…передбачається спрощення форм податкової звітності з ПДВ, шляхом виключення з додатків до податкової декларації з ПДВ інформації, яка не несе змістовного навантаження…»

Про яке спрощення може йти мова при заповненні Додатку 2 в декларації в розрізі постачальників??? Ви самі пробували заповнювати такий додаток з від’ємним значенням що тягнеться понад рік чи два, а то і більше? Написати що це спрощення може лише людина, яка ніколи такий Додаток не заповнювала в реальних умовах.
В вигодах аналізу регуляторного впливу проекту Наказу МФУ Ви зазначаєте що такі зміни

«…зменшать витрати часу платника податку на заповнення податкової звітності з ПДВ…».
та:
«…держава та суб’єкти господарювання не витрачатимуть додаткові кошти та час на реалізацію його норм…»

Це не так. Сподіваюсь що Ви читаєте популярні бухгалтерські форуми типу [club.dtkt.com.ua],
оскільки там можна дізнатись про реальні проблеми що виникли при заповненні нової звітності з ПДВ. Навіть відомі бухгалтерські видання (які до речі також читають і в ДФСУ) не можуть зрозуміти як заповнювати звітність з ПДВ яку Ви придумали.
Ви не лише платникам не довели що Ви хочете щоб відображалось в новій звітності з ПДВ (зокрема в Додатку 2), Ви і місцевим ДПІ не довели цю інформацію. Вони взагалі не знають що їм робити. Кожен інспектор консультує так як йому заманеться, немає єдиного підходу і єдиної позиції. Повна анархія. Бухгалтера телефонують на гарячу лінію до ДФСУ з запитаннями щодо заповнення звітності з ПДВ, зокрема Додатка 2, а у відповідь як завжди: «Відповіді на дане питання наразі немає». Це при тому, що питання на «гарячу лінію» в ДФСУ щодо заповнення Додатка 2 почали задавати ще з 01.02.2016 року!!! – і лише 22.02.2016 року ДФСУ, в другій половині дня, оприлюднило свій лист. Ну хіба це не знущання над платниками які цілих 20 днів задавали питання як заповнити цей злощасний Додаток 2, в зв’язку з відсутністю відповідей від ДФСУ заповнили його на власний розсуд і встигли здати декларації до 22.02.2016 року – отримати таку інформацію в кінці граничного дня подачі звітності за січень 2016 року?

Ми (бухгалтера) протягом останнього року постійно заповнюємо звітність по листах. Для чого всі ці Кодекси, Закони, Накази якщо є листи ДФСУ? - при Насірові самий головний документ. Листи ДФСУ не є нормативними актами і обов’язкові до виконання лише для структурних підрозділів ДФСУ, а не для платників. А роз’яснення, наведені в «ЗІР» мають лише рекомендаційний характер і можуть не використовуватися платниками податку. І саме тому податківці легко їх змінюють або навіть прибирають на сайті.
Чому у Вас в «Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» що затверджений Наказом МФУ від 28.01.2016 №21 зареєстрований в Мінюсті 29.01.2016 №159/28289 (далі – Порядок) як завжди, нічого не зазначено про те, як заповнювати додатки до декларації? Можливо варто вже виправити це? Адже найбільше питань у платників по заповненню саме додатків а не декларації.
Крім того, якщо Ви розпишете офіційну методику заповнення Додатків в Порядку – це дасть змогу уникнути на місцях двозначних трактувань чинного законодавства. Оскільки ДПІ на місцях часто перевищують свої повноваження і трактують законодавство так як їм заманеться: є багато випадків коли через помилки при заповнені Додатка 2 підприємствам знімали податковий кредит а інколи і бюджетне відшкодування, це при тому, що Додаток 2 містить суто інформаційний характер – просто розшифровує від’ємне значення, а не позбавляє права на податковий кредит.

Чому Ви своїми підзаконними актами, а саме Порядком обмежуєте права платників гарантовані нам Податковим кодексом України? Зокрема в абз. 2 п.50.1 ст.50 Кодексу зазначено що платник має право не подавати уточнюючий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Тобто нам гарантовано два шляхи виправлення помилок (і це стосується звітності по всіх податках): це через уточнення або в поточній декларації. Ви ж в Порядку обмежуєте нас і зазначаєте що виправлення в декларації з ПДВ можливе лише через уточнення, що прямо суперечить нормам Кодексу.
Не порушуйте Законодавство! Доробіть форму декларації з ПДВ!

Що стосується додатків:

Додаток 2
За всю історію існування Додатка 2 (а це з 2008-го року) пригадую лише 2 листа від ДФСУ з роз’ясненнями щодо заповнення Додатка 2 (один з 2008-го року: Лист від 06.08.2008 № 15844/7/16-1117 [sta-sumy.gov.ua] , а другий з 2015-го року: Лист від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17). І хоча форму декларації Ви змінили, а нової методики заповнення Додатка 2 немає…Чому? Адже наразі саме цей Додаток викликає найбільше запитань і потребує детальних роз’яснень щодо його заповнення які доцільно закріпити в Порядку а не окремими листами чи інформацією в ЗІР!
Як видно з «шапки» додатка, в ньому має бути розписане від’ємне значення рядка 21 декларації. Відразу перше питання яке виникає: в якому порядку, на цей раз, має бути хронологія заповнення? – від найстарішого від’ємного значення до найновішого чи навпаки? Яке від’ємне значення погашається зобов’язаннями: спочатку найстаріше чи найновіше?
Щодо розшифровки по постачальниках. Абсолютно у всіх бухгалтерів виникає лише одне логічне запитання: «Для чого дублювати в цьому додатку те що зазначено в Додатку 5?» Зараз працює СЕА, ДФСУ при бажанні бачить весь податковий кредит по всіх періодах в розрізі всіх постачальників. Для чого ми, вручну, щомісяця, зараз маємо вибирати по періодах в розрізі постачальників ще раз ці суми? А в кого таких періодів 50 і в кожному періоді по мінімум 100 постачальників, це ж Додаток на 5000 рядків!!! Ви самі бачили ті «простині» з цифр що виходять? Цей додаток взагалі не інформативний.
Небажання платників робити Додаток 2 по постачальниках цілком зрозуміле. Адже сума перехідного від’ємного значення ПДВ формувалася часто протягом декількох місяців, а то і років, часто завдяки багатьом постачальникам, і ще ніколи не складалося розшифрування!
І для чого в ньому інформація про сплату постачальникам, якщо він немає ніякого відношення до бюджетного відшкодування? – адже розшифровується 21-ий рядок, а це від’ємне значення яке залишається вже після бюджетного відшкодування!!! І на яку дату потрібно ставити сплату (на кінець місяця чи на момент подання декларації)?
В інтернеті з’являлась інформація, що ДФСУ при прийомі звітності поставлено контроль щоб графа 6 рядка Усього в таблиці Додатку 2 відповідала графі 2 Таблиці Додатка 3 (що стосується бюджетного відшкодування). Це методична помилка. Такого не може бути тому що в додатку зазначається від’ємне значення що залишилось після відшкодування, а в додатку 3 зазначається сплачена сума що стосується бюджетного відшкодування….
Дуже сподіваюсь що ДФСУ/МФУ відмовиться від ідеї розшифровки залишку від’ємного значення в Додатку 2 в розрізі постачальників. Але, якщо такого не станеться, то дуже прошу Вас добавити в таблицю ще один графу з назвою постачальника, тому що від цих суцільних цифр голова йде обертом - самому не можливо розібратись в такому Додатку 2 по кому залишились ці залишки.
І розпишіть вже в кінці кінців в Порядку офіційну методику виправлення помилок допущених в Додатку 2 і наслідки таких допущених помилок!
Наступні питання щодо заповнення Додатка 2:

1. Як заповнювати Додаток у випадку коли від’ємне значення виникло внаслідок коригування податкових зобов’язань?
Наприклад: за результатами грудня 2015 року у підприємства:
- податковий кредит відсутній,
- поточні податкові зобов’язання відсутні, але є коригування податкової накладної виписаної в жовтні 2015 року та відображеної в декларації за жовтень 2015 року на суму «-»50 тис.грн. (в декларації за жовтень 2015 року було позитивне значення).
- від’ємне значення (рядок 19) за грудень 2015 року в результаті вийшло «-»50 тис.грн.
Що в такому випадку зазначати в графі 2 таблиці в Додатку 2?
Який період виникнення від’ємного значення ставити: жовтень 2015-го чи грудень 2015-го?
Що в такому випадку ставити в графу 6 «сплачено постачальникам….» - оскільки це взагалі не сплата постачальникам?


2. Навіть професійні аудитори не можуть до кінця зрозуміти що потрібно ставити в графі 5 рядка «Залишок суми помилково та/або надміру сплачених…. і т.д.» таблиці Додатка 2
Була маса ідей, в основному інспектора ДПІ «консультували» що в цю графу можна поставити все від'ємне значення яке виникло до 01.07.2015 року одним рядком… А от що пише кандидат економічних наук: «Приятный бонус от Минфина состоит в том, что суммы отрицательного значения, которые образовались до 01.07.2015 г., расшифровывать в разрезе контрагентов не нужно. Они указываются одной строкой.» [bz.ligazakon.ua]
Пропишіть, будь ласка, в своєму Порядку що це реально сплачені гроші, які були на залишку на особовому рахунку в ДПІ, які 01.07.2015 року відобразились в рядку 11 Витяга з СЕА, які в декого залишились в декларації з ПДВ (якщо їх перенесли в червні і в липні 2015 року і не «з’їли» зобов’язаннями до цього часу…. відповідно до Вашого листа від 22.06.2015 року № 22408/7/99-99-19-03-01-17)

3. Яким чином відображати залишок невикористаного ПДВ, яке в декларації за лютий 2015-го року «витягнули» з особового рахунку, як таке яке було заявлене до бюджетного відшкодування в рахунок сплати майбутніх платежів?
Дане ПДВ могло виникати в різних місяцях (наприклад січень-травень 2012 року), а було заявлене до бюджетного відшкодування в одному місяці (червень 2012 року), перевірене та підтверджене перевіркою ДПІ.
Що в такому випадку ставити навпроти графи ІПН? Який ставити період? – період виникнення (січень-травень 2012 року) чи період заявлення до бюджетного відшкодування (червень 2012) чи період коли це від’ємне значення знову з’явилось в декларації з ПДВ (лютий 2015) чи щось ще інше?


4. Яким чином підбирати контрагентів під залишки від’ємного значення? Тут можна проявити творчість і фантазію? Для чого це робити?

5. Як вибирати/рахувати від’ємне значення періоду?
Справа в тому що, до 01.01.2016 року рядок 19 декларації показував від’ємний результат суто того місяця за який подавалася декларація. З 01.01.2016 року в новій формі декларації в розділ ІІ «Податковий кредит» тепер переноситься залишок від’ємного значення з попередніх періодів, таким чином тепер результат по рядку 19 не показує суто від’ємне значення звітного періоду, а є викривлений на суму залишків від’ємного значення з попередніх періодів та уточнень. Тому постає логічне питання: як рахувати від’ємне значення з січня 2016 року: від рядка 9 віднімати суму рядків 10.1+11.1+11.2+11.4+12+13+14+15; чи від рядка 9 віднімати суму рядків 10.1+11.1+11.2+11.4 чи якось по-іншому?

6. Як відображати результати уточнень (р.16.2) та результати по перевірках (р.16.3) в додатку 2?
Який період ставити по уточненнях які відображаються в р.16.2; по від’ємному значенню що виникло чи зменшилось за результатами перевірок (р.16.3)? І як в такому випадку заповнювати Додаток 2?



Додаток 3
Додаток 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» фактично не доречний, оскільки в таблиці рядок 2 «Фактично сплачено у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України» ні з чим не пов'язаний в декларації. Туди просто набивається сума вручну: «яку хочу таку і поставлю…» І вона ніяк не контролюється. З таким самим успіхом можна просто заповнити рядок 20.2 декларації без «прив’язки» його до Додатка 3.
І якщо все ж таки заповнювати рядок 2 «Фактично сплачено у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України» то яка саме там має бути сплата і за який період? – тому що поняття «фактично сплачено» дуже обширне (я можу подумати що це все ПДВ що я заплатила в бюджет по деклараціях з ПДВ, але ж це не так?)
Тому краще скасуйте взагалі цей додаток 3, або розпишіть детально яку саме сплату Ви хочете бачити і як її вибирати.


Додаток 5
Що конкретно означає графа 4 Таблиці 2 «Операції з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7%». – «ознака касового методу»? З примітки не зрозуміло чи ця графа заповнюється лише тими підприємствами які використовують «касовий метод» чи звичайними покупцями які купують наприклад природній газ у постачальника що використовує «касовий метод»?
Розпишіть детально в Порядку варіанти та ситуації в яких випадках заповнюється дана графа.


У багатьох додатках згадаються умовні ІПН-и від 10000000000 до 600000000000, але в Порядку немає розшифровки даних умовних ІПН-ів, чому????? Чому при заповненні декларації бухгалтера повинні шукати Ваші листи чи інформацію в ЗІР які не є нормативно-правовими актами, з розшифровками умовних ІПН-ів? Чому цієї інформації немає в офіційно затверджених документах яким є Порядок?
Я розумію, що Ви, можливо, розписали значення цих умовних ІПН-ів в новому «Порядку заповнення податкової накладної», але ж для накладної свій Порядок, а для декларації має бути свій. І якщо ми заповнюємо декларацію з ПДВ вже за січень 2016 року (а податкову накладну по-новому лише з квітня 2016 року), то ми маємо розуміти що означають ці умовні ІПН-и.


Додаток 7
Чому при розрахунку Частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях, який Ви прописали в «шапці» таблиці 1, приймає участь обсяг операцій що не є об’єктом оподаткування (по статті 196 ПКУ). Адже при придбанні товарів/послуг що не є об’єктом оподаткування ПДВ не виникає жодного податкового кредиту, то чому при реалізації такого товару чи послуги, обсяг постачання по таких товарах/послугах впливає на відсоток частки використання?
Чому ніде: ні в Порядку, ні в додатку 7 не прописана кількість знаків після коми при розрахунку частки? Чому платники повинні шукати цю інформацію десь в листах ДФСУ 2011 року, а ДПІ на місцях, в зв’язку з відсутністю прямої норми в ПКУ, заокруглюють до цілого, що значно спотворює результати?


Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок
Виникла дуже неоднозначна ситуація з заповненням спеціального поля на момент подання уточнення особливо коли в декларації було заявлено до бюджетного відшкодування, право на яке, в момент подання декларації платник мав (так як дозволяла реєстраційна сума) і, можливо, навіть на момент подання уточнення уже отримав, а вже в періоді виправлення помилки ліміт складе менше ніж сума заявленого бюджетного відшкодування. Невже потрібно буде перераховувати цю суму тільки через те що ліміт змінився? - на це немає підстав.



Редаговано разів: 2. Востаннє 30/12/2016 14:11 користувачем МарГГо.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
скажіть , має бути якиась відповідь від них, накшталт, дякуємо за ваші зауваження.
Бо я написала свої зауваження, а відповіді ніякої з їх сторони.
чи то в бездну пишуться зауваження?

Раніше, коли я писала зауваження - то відписували, саме так як Ви написали: дякуємо, будуть розглянуті..."

А на цей раз - мені також не приходять відповіді. Але судячи з того, що вже змінили 3 проекти і що таки додаток 2 і 3 в останньому проекті змінили - то вони такі їх враховують winking smiley


Дякую Наталка.
В мене було менше тексту .
шановні колеги, беріть на озброєння працю Наталки та завалимо їх зауваженнями.
А как Вы сейчас заполняете дод.2 ? Ориентируетесь на их письма или все-таки одной строкой расшифровываете месяц?

Quote
Blick
Пишу свой ИНН.
Вот я тоже пишу, а вчера звонят с отдела возмещения НДС и начинают мне рассказывать, то я с января не правильно сдаю дод.2 так как указываю свой ИНН, а не в разрезе контрагентов. На что я ответила, с каких пор письма стали нормативно-правовыми документами и смысл дублировать дод.5 в дод.2 + у меня в одном месяце отрицательный остаток возник за счет возврата покупателя, так что мне туда его ИНН писать?!?!.

Мне не звонили и ниче не требовали. Сама удивляюсь. smiling smiley
Quote
Blick
Мне не звонили и ниче не требовали. Сама удивляюсь. smiling smiley
Ко мне вчера добрались

Quote
ditya
Quote
Blick
Пишу свой ИНН.
Вот я тоже пишу, а вчера звонят с отдела возмещения НДС и начинают мне рассказывать, то я с января не правильно сдаю дод.2 так как указываю свой ИНН, а не в разрезе контрагентов. На что я ответила, с каких пор письма стали нормативно-правовыми документами и смысл дублировать дод.5 в дод.2 + у меня в одном месяце отрицательный остаток возник за счет возврата покупателя, так что мне туда его ИНН писать?!?!.
у Вас по любому свой ИНН
Зявились нові розяснення: лист ДФСУ від 22.07.2016 р. № 24830/7/99-99-15-03-02-17:

1. При заповненні як додатка 2 (Д2), так і таблиці 2 додатка 3 (Д3) до декларації з податку на додану вартість доцільно застосовувати принцип хронології формування від’ємного значення, згідно з яким податкові зобов’язання поточного (звітного) періоду зменшуються на суму податкового кредиту у хронологічному порядку його виникнення - від найдавнішого до найновішого.

2. у графі 2 таблиці 2 додатка 3 (Д3) до декларації з податку на додану вартість рекомендується вказувати індивідуальний податковий номер контрагента, за рахунок якого виникла сума від’ємного значення, виходячи з хронології її виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації (найновіший звітний період) та закінчуючи найбільш давнім звітним періодом. Тобто спочатку доцільно відображати "найновішу" щодо звітного періоду подання декларації з податку на додану вартість суму від'ємного значення ПДВ.


P.S. А Продан вже заступник Насірова?
Інтірєсний поворот:

Лист ДФСУ від 22.07.2016 р. № 15908/6/99-99-15-03-02-15 правда індивідуальна податкова консуальтація, але....

Порядком № 21 не передбачено вимог щодо черговості врахування залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів при погашенні податкових зобов’язань поточного звітного (податкового) періоду.
Разом з тим ДФС повідомляє, що при проведенні такого обрахунку доцільно враховувати принцип хронології, згідно з яким податкові зобов’язання поточного звітного (податкового) періоду зменшуються на суму податкового кредиту у хронологічному порядку його виникнення – від найдавнішого до найновішого.



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:31 користувачем МарГГо.
щось я запуталась
так як відображати?
від найновішого до найстарішого періоду
чи
від найстарішого до найновішого

я, наприклад, вибрала від найстаріших до найновіших і це вважаю логічним, у мене вже зараз залишився кредит тільки 2016 року, а 2015 року вже "з*ївся"
Взагалі в додатку 2, там де періоди і суми - спочатку зїдається найстіріший а потім найновіший. Так як і раніше.


А от останній лист говорить про те, як вирахувати від'ємне значення суто по періоду з 2016 року, коли змінилась форма декларації і коли в суму 17 рядка потрапляє відємне значення попередніх періодів (рядки 16).

То податкова дала відповідь що Порядком не передбачено як саме робити правильно, але вони вважають також доцільно застосовувати принцип хронології.
Тобто теоретично можна від р.9 віднімати 16 (чи наоборот кому як зручно) і відображати це в додатку 2 а рядки 10, 11, 12 і т.д. ставити в додаток 2 (як невикористане "свіже" від'ємне значення).

От такими своїми розясненнями ще більше запутують людей....
Я по ошибке в этом додатке в деке за июнь поставила, что минус появился в июле) т.е. дека за 6й месяц, а минус образовался в 7м месяце, судя из информации, указанной во 2м додатке. Налоговая молчит, вот думаю, подавать ли уточненку или забыть ?
А меня переклинило (знала же), я два месяца подряд, когда возник плюс по НДС, в додатке 2 снимала с 2016 года, а не с 2013, когда возник минус....тоже сижу, не знаю, что делать....как оно повлияет.....
Этот додаток нужен тогда, когда вы подадите не возмещение, чтобы не налоговая искала, какие суммы оплачены поставщику, а вы уже на блюдечке им все предоставили.....
Никому он вообще не нужен, Вы ведь можете подать на возмещение сразу, минуя додаток 2, а в додатке 3 эти суммы как раз и не расписываются.
Quote
knv
А меня переклинило (знала же), я два месяца подряд, когда возник плюс по НДС, в додатке 2 снимала с 2016 года, а не с 2013, когда возник минус....тоже сижу, не знаю, что делать....как оно повлияет.....
никак не повлияет вообще
Quote
Blick
Никому он вообще не нужен, Вы ведь можете подать на возмещение сразу, минуя додаток 2, а в додатке 3 эти суммы как раз и не расписываются.

Так говорять тільки ті, хто ніколи не мав справу з бюджетним відшкодуванням...
Я вже в одній темі відписувалась по перевірці яка просто зняла від'ємне значення через невірно оформлений додаток 2 під час перевірки по бюджетному відшкодуванню. Це було давно, але факт залишається фактом.

А от зовсім "свіжа" історія. Закінчилась позапланова виїзна з питань достовірності бюджетного відшкодування. Отримали довідку перевірки з підтвердженим відшкодуванням. На наступний день звонить інспектор і просить "віддати" довідку, бо в нас має бути Акт, через те що вони додивились що в Додатку 2 не вірно зазначений період по від'ємному значенню яке виникло внаслідок відображення в попередніх періодах ППР форми "В2". В Додатку 2 було поставлено період виникнення реально від'ємного значення, а податкова сказала що має бути зазначено період виписки ППР. Прийшлось "переказати" інспектору норми Кодексу і Порядку заповнення звітності з ПДВ smiling smiley, але вроді допомогло - відчепилася. Що буде під час наступних перевірок - не знаю.
А, ну если для того, чтоб денег нам не отдавать, тогда конечно, очень нужный додаток. smiling smiley
С возмещением действительно дела не имела. Вот только, как я понимаю, сейчас суммы, которые подаются на возмещение, вообще в додаток 2 не попадают, сразу идут в додаток 3. Или я ошибаюсь?
Quote
Blick
.... Вот только, как я понимаю, сейчас суммы, которые подаются на возмещение, вообще в додаток 2 не попадают, сразу идут в додаток 3. Или я ошибаюсь?

Так. Але з додатку 2 за попередній період вони дивляться в якому періоді виникло відємне значення заявлене в поточному періоді (якщо до бюджетного відшкодування заявляються суми з попередніх періодів).
Запуталась, за 06,2016 отрицательное ндс, я его переношу в 07,2016 в стр.16.1, за 07,2016 снова отрицат.ндс, все єто снова переношу в 08,2016 и так до бесконечности. И по всем дод.2 только?
Ну а шо вас смущає?!?!?! Всьо вірно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну а шо вас смущає?!?!?! Всьо вірно drinking smiley
да очередной раз забыла в 16.1 перенести за 06,2016 в 07,2016. Теперь уточненку буду рисовать, но уже переспрашиваю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 42    Сторінки: ПершаПопередні3233343536373839404142
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051100000000004