Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

витрати на ремонт ТЗ

Відправлено користувачем djina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
витрати на ремонт ТЗ
Одним з видів діяльності є надання трансп. послуг. Витрати відношу також по видам діяльності.Об,єм невеликий. Майже кожен місяць є витрати на ТО, поточний ремонт автомобілів станціям ТО.. Як відносити ці витрати на 23 рахунок, чи на 91? Відносила на 23 рахунок (на цей вид діяльності), а тепер не впевнена. В стандартах не можу знайти відповідь. На 91 відносяться витрати по поточний ремонт ОЗ загальновиробничого призначення, а в мене ОЗ- виробничі.
Підкажіть, як правильно? Хоч суть одна.
На 23 если занято в одном виде продукции. Может открою вам секрет: в услугах, если олин вид услуг производится, не имеет значение, 91 или 23. Но вы пишете что разные виды деятельности, соответственно надо определиться, что это за авто и в каких видах деятельности оно используется
Re: витрати на ремонт ТЗ
Авто використовується тільки для надання транспортних послуг. Я маю на увазі, що крім цього виду діяльності є ще надання складських послуг та ін. Тому загальновиробничі витрати, які можно прямо віднести до виду діяльності, я одразу відношу на цей вид діяльності.


ну так значить загальновиробничі. Ніде нема правильної відповіді, лише саме підприємство знає свою структуру формування витрат
Re: витрати на ремонт ТЗ
Дякую за відгук. Ще подумаю.
это 23 счет
какой еще 91?
авто используется в основном виде деятельности, в перевозках


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033900000000009