Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Листи "щастя" з податкової

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....
Quote
tujh
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....
жесть...табеля, ведомости...
мне из Сум тоже письмо пришло, очень просят "звертаємось з проханням" дать пояснения по причинам убытков, расхождений между доходами (по деке по прибыли) и (внимание!) общими объемами поставок согласно деки по НДС! А также по превышению себестоимости над чистым доходом.... до чего дошел прогресс! Во какой анализ хоздеятельностИ!

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
откуда они слова такие знают....



Quote
natalka_l
Quote
Геля
Нова "фішка" податкової.
"За результатами співставлення показників "Собівартості реалізованої продукції", "Адміністративних витрат", "Витрат на збут" Звіту про фін. результати та обсягів придбання зазначених в Декларації з ПДВ встановлено розбіжності у сумі ...

Вам написали встановлено розбіжності, а нам написали: виявлено факти, що свідчать про недостовірність визначення даних, що містяться в деклараціях з ПДВ за (внимание ! smiling smiley) 2014 та 2015 рр. та деклараціях з прибутку за 2014 - 2015 рік. Тому що доходи зросли а податок зменшився grinning smiley
Тезисно по листу:
- кі-ть людей 10 чол. - мало щоб здійснювати експорт на мільйони )
- розрахунки з постачальниками та покупцями не проводяться (бо є кредиторка 250 тис. і дебіторка 150 тис) grinning smiley
- низький рівень співвідношення податку до доходу
- крім того в 2014 було роялті, а в 2015 вони не бачать ) просять повідомити і надати копії документів.
Також просять "одуматись" і подати уточнення )

Найцікавіше в цій ситуації, що 2014-ий рік перевірений плановою перевіркою (яка пройшла 6 місяців тому) і весь 2014-2015 та і 2016-ий перевірений по ПДВ: щомісяця проводяться позапланові виїзні по бюджетному відшкодуванню....
А Вас як перевіряли на що більше уваги звертали? У нас не було перевірки із 2010 року, а до того я ще не працювала. Цікавить, так уже від усіх вони з актами йдуть?
Quote
tujh
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....

Если не секрет, а, что для них "маленькая зарплата"?
Минималка наверное!
Дааа, не та мы страна )) из нас Польшу не построишь , гы гы гы

я так понимаю начинается воспитательный процесс, выдыхайте коллеги - так как раньше работали дальше работать не получится
нужно подготавливать руководство

у меня у партнеров (общак компаний) тоже письма и звонки пошли. уволили двух коллег. и главное объяснить учредителям что это не вина бухгалтера а правила ведения бизнеса не реально ((( никто не хочет платить клоунам в карманы ((
я себе так и ванговала по зарплатам (( все думала когда ж это начнется - .....
учитывая положение в стране + уменьшение ставки ЕСВ = нужны новые нормативы по окладам - теперь звонят, выбивают повышение ставок ((
Quote
konta
....
А Вас як перевіряли на що більше уваги звертали? У нас не було перевірки із 2010 року, а до того я ще не працювала. Цікавить, так уже від усіх вони з актами йдуть?

Перевірки зараз не такі як раніше. Я так розумію в кожному регіоні своя специфіка. Я порівнюю зі своїми попередніми. Перевірки проводять вибірково: вибирають в основному найбільші суми і під них "копають". Не типові операції: всякі переуступки, фін.допомоги, кредити дивляться під що взяті і чи витрачені на те що треба winking smiley. В 2014 особливо на собівартість звертають увагу (щоб реалізація не нижче с/в).
Ну і приходять вже з своїми "напрацюваннями" по СЕА, по ланцюгах: якщо десь там постачальник Вашого постачальника мав якийсь "зальот" - то видумують будь що, але цю суму знімають.
Наталя, зміни по собівартості з 01.01.15 були, щоб не нижче, а до цього були договірні ціни.
Та з 01.01.16 знову договірна для продукції власного виробництва.
в податковій запропонували провести перевірку за заявою , кажуть що в них по таких перевірках і план меньший, та й строки інші.
власник думає чи погоджуватись чи ні.
Quote
ivan_ka
Quote
tujh
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....

Если не секрет, а, что для них "маленькая зарплата"?

Меньше минимальной . У нас за фактически отработанное время 2000/4 =500
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Наталя, зміни по собівартості з 01.01.15 були, щоб не нижче, а до цього були договірні ціни.
Та з 01.01.16 знову договірна для продукції власного виробництва.
...

А кого це хвилює? Податкова кодекс не читає. Вони завжди (не дивлячись на те що написано в ПКУ і з якого числа) хочуть щоб від будь-якого продажу був дохід, якщо збитки - значить не госп. діяльність (я вже колись писала як вони трактують).
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Наталя, зміни по собівартості з 01.01.15 були, щоб не нижче, а до цього були договірні ціни.
Та з 01.01.16 знову договірна для продукції власного виробництва.
в податковій запропонували провести перевірку за заявою , кажуть що в них по таких перевірках і план меньший, та й строки інші.
власник думає чи погоджуватись чи ні.
Як вони перевіряють собівартість,у Вас що просять?
Quote
wabaw111
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Наталя, зміни по собівартості з 01.01.15 були, щоб не нижче, а до цього були договірні ціни.
Та з 01.01.16 знову договірна для продукції власного виробництва.
в податковій запропонували провести перевірку за заявою , кажуть що в них по таких перевірках і план меньший, та й строки інші.
власник думає чи погоджуватись чи ні.
Як вони перевіряють собівартість,у Вас що просять?
поки не перевіряли собівартість.
мне звонили с налоговой....несовпадение отчетов прибыли и баланса ... как выяснилось позже в налоговой поменялся бланк и дальше глюк (в статистику попал отчет правильно) , а в налоговую данные баланса перевело все показатели в гривны .. ..т.е реальное значение в балансе 3146,1..а у них показатели в балансе стояли 3146100... а в декларации по прибыли 3146142... как всегда никто ничего не знает и разбираться не хотел ...требовали (типа советовали) сдачу отчета баланса...
Так и сейчас в эл кабинете весит такой баланс , все умножено на 1000.
Я уже писала, что отправила баланс, а в эл кабинете увидила что баланс в грн, звонила в отдел приема отчетов, так там говорят что несите на флешке в формате J, при том что форма анулирована, а то у нас не подкачивается баланс.
вот так и живем.
Quote
tujh
Quote
ivan_ka
Quote
tujh
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....

Если не секрет, а, что для них "маленькая зарплата"?

Меньше минимальной . У нас за фактически отработанное время 2000/4 =500

основное место работы?

Отримала лист від податкової надати пояснення низького рівня навантаження з податку на прибуток (0,68). Поділіться досвідом, як правильно і що написати у відповідь?
чи процитувати п. 134.1
Quote
Ветка
Quote
tujh
Quote
ivan_ka
Quote
tujh
Звонок из Шевченковской налоговой - почему у вас такая маленькая зарплата, привезите табеля , штатные, ведомости з/п.
Отвечаем- дайте письменный запрос.
Инспектор - у меня не тА зарплата , чтобы я из своего (??? ) кармана марки покупала .... Нам дали задание "отработать" предприятия..
Напишите в ответе : " На ваш устный запрос..... "
Отвечаем - на ваш устный запрос даем устный ответ - и т.д....

Если не секрет, а, что для них "маленькая зарплата"?

Меньше минимальной . У нас за фактически отработанное время 2000/4 =500

основное место работы?

Нет, конечно- совместительство
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039999999999996