Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 40 з 139    Сторінки: ПершаПопередні3536373839404142434445НаступнаОстання
Підкажіть мені далі, чи правильно я розумію:
Сигарети
Горілка, слабоалкоголка типу бренді кола, шейк, джин тонік
Вино, шампанське, лікери, настоянки 20 градусів
Пиво, бірмікс
Завтра спробую все-таки пошукать ту статєйку
це я це вичитала і запощу лінк...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


\\\З приводу коньяку скажу свою думку.
Якби бо була інша ставка акцизу, то звісно
це б була велика помилка - а так не дуже
переживайте. Просто з нового місяця робіть
правильно, та й по всьому)))\\\

Точно !
А ликеры у нас в ликеро-горілчаних !!! Все решта - логічно !
Кароч, мне толковали так:
- то, что сделано из этилового спирта или с добавлением этилового спирта - ликеро-горилчани (горилка, слабоалкоголка, ликеры)
- там где спирт образовался от брожения винограда - вина, коньяки, шампанское
- там где спирт образовался от брожения хмеля/солода - пиво.
Ну надіюсь, що так глибоко ніхто не буде колупатись що я там ліпила в звіті раніше. Головне, що податок платила. Надіюсь))
То ті настоянки теж мабуть в ликеро-горілчані. Подивлюсь, що на них пишуть.
Настоянка на коньяку, є винна сировина чи щось таке і спирт етиловий. То мабуть до вин її.
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
У меня Мини - Т400.
Все товары у меня разделены на отделы: отдел № 1 - тютюн, №2 - вино, №3-коньяк, №4- лик.-горилч., №5 - пиво и т.д.
Каждый день мне продавцы делают 502 отчёт- Z-звіт по відділам (обнуляющий). Тобто я за каждый день на основе этого отчёта заношу в экселевскую таблицу суммы продаж по каждому отделу.
А когда надо сделать Деку по акцизу - это занимает от силы 10 минут.smiling smiley

У мене на це йде два вечори і три перевірки тих звітів, бо кожен раз якусь цифру пропустю)) а потім ще буває пошук звітів, які продавці десь не туди всунули))
Дякую Вам. Звернусь до обслуговуючої фірми за детальнішими поясненнями)
Разрешите дать Вам совет.eye rolling smiley
Я рабочий день начинаю с того, что беру у продавца КОРО и иду с ней работать. Проверяю, как, что и куда написали и приклеили за вчерашний день. Сама вписываю в КОРО базу акциза и сам акциз. В КОРО должен быть вложен вышеупомянутый 502 звит (продавцы заточены на это давно! если в какой-то день забыли сделать 502-й, не страшно, сделают в следующий день, только данные будут уже за 2 дня вкупе), и я с него разношу данные за вчерашний раб. день в экселевскую табличку.
Это занимает ну 5-7 минут, зато - контроль сразу, не отходя от кассы. Ну, и работа не накапливается до конца месяца, и если ошибки были - по горячему следу легче разрулить.smiling smiley
Ну, это я написала не к тому, чтобы похвастаться, это - наработанный годами опыт, который, возможно, кому-то пригодится.

Ви молодець) я би й сама з радістю все це робила і конролювала, але маленька дитина не дуже цьому сприяє) і скоро буде ще одна)
Бухгалтеру поки нема як платити, тому приходиться робити всю цю роботу ночами.
Продавці стільки помилок роблять, що вчора мені просто хотілось вийти через балкон... - знайшла накладні за минулий рік, не введені в касовий апарат. А я їх включила в витрати минулого року...

Що ж тепер з коньяком... я його до горілки завжди рахувала. Ясно, що він з винограду, але ж міцний...
А слабоалкоголка з горілкою рахується?
А настоянки дешеві?
Ой, голова обертом...



і коли в підпорядкуванні 13 магазинів і це все звести......про відпустку можна лише мріяти
Quote
Шустрик
Завтра спробую все-таки пошукать ту статєйку
це я це вичитала і запощу лінк...drinking smiley

Осьо найшла - читайте: [news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ksenja1085
підготовлено законопроект,що буде розглядатись у другому читанні, є надія що його погодять та роздрібну торгівлю виключать зі складу тих хто повинен звітуватись по звітах 1-РТ 1-РТ

БОГИ ВСЕГО МИРА УСЛЫШЬТЕ НАС, ЧТО Б ОТМЕНИЛИ ЭТИ долбанные ОТЧЕТЫ!!!!!
Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу "ФОРТЕЦЯ" звертається до усіх підприємців висловитися за скасування Наказу №49, це можна зробити, підтримавши петицію, яка розміщена на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України за посиланням
[petition.president.gov.ua]. Странно почему подписали только 221 человек!
А подписание этой петиции заблокировано



"Виникла помилка!
Спробуйте ще раз пізніше!"
Quote
buh!
Quote
ksenja1085
підготовлено законопроект,що буде розглядатись у другому читанні, є надія що його погодять та роздрібну торгівлю виключать зі складу тих хто повинен звітуватись по звітах 1-РТ 1-РТ

БОГИ ВСЕГО МИРА УСЛЫШЬТЕ НАС, ЧТО Б ОТМЕНИЛИ ЭТИ долбанные ОТЧЕТЫ!!!!!

боги тут не причем.
это товарищ Ляпина устраивает.
[zik.ua]
ВІДПОВІДЬ ВРУ
Шановні члени Спілки підприємців Стіна,
до ВРУ поданий Законопроект №2498а якій містить норму про скасування звіту,
якій у четвер подається до сессійної зали ,та по інформації куратора адвокації від Вінницької області Юрія Захарчука даний законопроект буде прийнято та звіт скасовано .
У мене аж сльози на очах від цього повідомлення) я так надіюсь що цю нечисть відмінять!! eye rolling smiley
Quote
artur2013
ВІДПОВІДЬ ВРУ
Шановні члени Спілки підприємців Стіна,
до ВРУ поданий Законопроект №2498а якій містить норму про скасування звіту,
якій у четвер подається до сессійної зали ,та по інформації куратора адвокації від Вінницької області Юрія Захарчука даний законопроект буде прийнято та звіт скасовано .
держим кулаки!!!!!!!!!!!!!!
такие бредовые отчеты могли придумать только бездари-теоретики. хотя бы одно такого умника посадить на наше место и попросить сделать этот отчет, когда есть только гора прихода и киломметры кассовой ленты и дать ему 10 дней
Quote
Ira_Sirena
Мені теж цікаво, чому так мало підписів
не знаю, я просила человек 5 точно и все подписали
многие боятся регистрации
Quote
softm
А подписание этой петиции заблокировано



"Виникла помилка!
Спробуйте ще раз пізніше!"

Не заблокирована!!!!Только что авторизировалась и подписалась.Там на сайте уже ,наверное ,100 штук этих петиций.Только в начале месяца я две подписала с этим же смыслом!
Та ото ж для того і створені, аби розпорошувати голоси



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
buh!
Quote
artur2013
ВІДПОВІДЬ ВРУ
Шановні члени Спілки підприємців Стіна,
до ВРУ поданий Законопроект №2498а якій містить норму про скасування звіту,
якій у четвер подається до сессійної зали ,та по інформації куратора адвокації від Вінницької області Юрія Захарчука даний законопроект буде прийнято та звіт скасовано .
держим кулаки!!!!!!!!!!!!!!
такие бредовые отчеты могли придумать только бездари-теоретики. хотя бы одно такого умника посадить на наше место и попросить сделать этот отчет, когда есть только гора прихода и киломметры кассовой ленты и дать ему 10 дней
они бы еще додумались сигареты не в штуках считать, а сантиметрах (метрах, километрах) - по любому никому эти цифры не нужны...
Quote
opz
Quote
buh!
Quote
artur2013
ВІДПОВІДЬ ВРУ
Шановні члени Спілки підприємців Стіна,
до ВРУ поданий Законопроект №2498а якій містить норму про скасування звіту,
якій у четвер подається до сессійної зали ,та по інформації куратора адвокації від Вінницької області Юрія Захарчука даний законопроект буде прийнято та звіт скасовано .
держим кулаки!!!!!!!!!!!!!!
такие бредовые отчеты могли придумать только бездари-теоретики. хотя бы одно такого умника посадить на наше место и попросить сделать этот отчет, когда есть только гора прихода и киломметры кассовой ленты и дать ему 10 дней
они бы еще додумались сигареты не в штуках считать, а сантиметрах (метрах, километрах) - по любому никому эти цифры не нужны...
grinning smiley А ещё можно делить по цвету этикетки.......по форме бутылки( цилиндр, штоф, другая непонятная форма...)....по заводу-изготовителю.....по стране-производителю.....Вот сколько вариантов им накидала....чтобы удобнее было делать из нас баранов....angry smiley
Они больше ничего не хотят померять в см? И брать налог с нестандарта! Надо подать идею,а то грустно как-то стало после этого долбанутого отчета.
Quote
Шустрик
Та ото ж для того і створені, аби розпорошувати голоси

Та я на всякий случай всЕ (наказ 49) подряд подписываю
Все худо-бедно сдались и теперь расслабленно стебутся))) А вот приблизится новый отчетный период, и снова будем сидеть как дятлы, выбирать да считать)

И сдается мне, те петиции, которые мы подписываем, ничего в этом издевательстве не изменят((
Quote
Шустрик
Quote
Шустрик
Завтра спробую все-таки пошукать ту статєйку
це я це вичитала і запощу лінк...drinking smiley

Осьо найшла - читайте: [news.dtkt.ua]

Дякую)
Надіюсь, що ті довбані звіти відмінять, бо я від минулого ше не відійшла))
В четвер сьогодні, чи наступного четверга мають розглядати?
Мені прийшла відповідь після дзвінка на гарячу лінію, написали " підстав для скасування звітів 1РА та 1РТ немає" і крапка.



Редаговано разів: 1. Востаннє 13/05/2016 10:26 користувачем МарГГо.
Quote
Nata59
Мені прийшла відповідь після дзвінка на гарячу лінію, написали " підстав для скасування звітів 1РА та 1РТ немає" і крапка.
ну правильно, именно на сейчас нет оснований, но будем надеяться, что отменят
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 40 з 139    Сторінки: ПершаПопередні3536373839404142434445НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000531