Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 49 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4445464748495051525354НаступнаОстання
Да, списание в прымитках с пояснением, ведь больше-то и негде.
Quote
Blick
Да, списание в прымитках с пояснением, ведь больше-то и негде.

А якщо повернення, то робити залишок менший і в примітках писати пояснення?
Quote
Blick
Да, списание в прымитках с пояснением, ведь больше-то и негде.

Дякую дуже


Quote
Ira_Sirena
Quote
Blick
Да, списание в прымитках с пояснением, ведь больше-то и негде.

А якщо повернення, то робити залишок менший і в примітках писати пояснення?


А как это будет выглядеть на практике в отчёте.В примечании проставляем цифру возврата(списания и т.д.) и рядом там же пишем слово"списание"(возврат и т.д.)? кто как думает?
я думаю цифру списання (в декалітрах) треба поставити в колонці "розхід", а в примітках написати словами "списання". Кінцевий залишок тоді буде "0,00" - і ви нікому нічого не винні.
Я сьогодні запитувала на гарячій лінії - сказали, що пояснення щодо списання, повернення, втрат писати а примітках. Я кажу - тобто я пишу залишок менший на цю суму і пояснюю в примітках? Вона каже - да.
Таке шось. Мабуть в розхід ставити, щоб на потрібний залишок вийти.
Почалась нова декада безсонних ночей) але цей раз буде вже легше. А потім звикнем. Як до всього звикаєм...
У кого Міні-400 і товари розділені по групам:
можна пробити денний звіт без обнулення по товарам, а потім звіт з обнуленням по групам?
Подскажите, где скачать Звіт Ок?
А він вроді ж не працює зараз((( sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ось була тємка про нього...

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
milafon
Подскажите, где скачать Звіт Ок?
уже не працює...........на жаль
Quote
Ira_Sirena
У кого Міні-400 і товари розділені по групам:
можна пробити денний звіт без обнулення по товарам, а потім звіт з обнуленням по групам?
Можно. Почитайте инструкцию: [eurodnepr.com.ua]
Я так понимаю, все отчеты есть с обнулением и без, например, 102 - отчет по группам без обнуления, 502 - отчет по группам с обнулением. По товарам соответственно 103 и 503. Отчет с обнулением по группам не обнуляет товары, так же как и отчет с обнулением по товарам не обнуляет группы.
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?
Думаю, нужно остатки списывать. Остатки на конец 0, в примечаниях указать списание.
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
У кого Міні-400 і товари розділені по групам:
можна пробити денний звіт без обнулення по товарам, а потім звіт з обнуленням по групам?
Можно. Почитайте инструкцию: [eurodnepr.com.ua]
Я так понимаю, все отчеты есть с обнулением и без, например, 102 - отчет по группам без обнуления, 502 - отчет по группам с обнулением. По товарам соответственно 103 и 503. Отчет с обнулением по группам не обнуляет товары, так же как и отчет с обнулением по товарам не обнуляет группы.

Спасибо) хоть как-то облегчу себе жизнь)
Quote
Vitohka
я думаю цифру списання (в декалітрах) треба поставити в колонці "розхід", а в примітках написати словами "списання". Кінцевий залишок тоді буде "0,00" - і ви нікому нічого не винні.

А если ост.не "0" например,а какое-то число(ведь вполне могла лишь часть разбиться-просрочится-оторваться акциз.марка),то наверное прийдётся прикладывать акт на списание????


И самое интересное никаких разъяснений от ДФС. Ой....,с....ки
Quote
Ira_Sirena
Я сьогодні запитувала на гарячій лінії - сказали, що пояснення щодо списання, повернення, втрат писати а примітках. Я кажу - тобто я пишу залишок менший на цю суму і пояснюю в примітках? Вона каже - да.
Таке шось. Мабуть в розхід ставити, щоб на потрібний залишок вийти.
Почалась нова декада безсонних ночей) але цей раз буде вже легше. А потім звикнем. Як до всього звикаєм...


Ну да,наверное в расход.Программа ж не пропустит отчёт?????Арифметика не будет"плясать"
Quote
Irusa
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?

А списать?Типо разбилось?
Quote
olga680521
Quote
Irusa
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?

А списать?Типо разбилось?

По другому,по- моему,никак.Разве что возврат поставщику до 4 мая.Если договоритесь с ним.Я ж незнаю какой у вас асс-т и кол-во на остатке
Quote
olga680521
Quote
olga680521
Quote
Irusa
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?

А списать?Типо разбилось?

По другому,по- моему,никак.Разве что возврат поставщику до 4 мая.Если договоритесь с ним.Я ж незнаю какой у вас асс-т и кол-во на остатке[/quote

Залишки мізерні: 3 пл. Вина, 4 горілки, джин, пару пляшок пива, шампусіка… .........просто думай потім як той акт куди втулити, думки розділяються та й як податківці розглянуть колонку реалізаціі……… ппц…….
Quote
Irusa
Quote
olga680521
Quote
olga680521
Quote
Irusa
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?

А списать?Типо разбилось?



По другому,по- моему,никак.Разве что возврат поставщику до 4 мая.Если договоритесь с ним.Я ж незнаю какой у вас асс-т и кол-во на остатке[/quote

Залишки мізерні: 3 пл. Вина, 4 горілки, джин, пару пляшок пива, шампусіка… .........просто думай потім як той акт куди втулити, думки розділяються та й як податківці розглянуть колонку реалізаціі……… ппц…….

Треба було пробити по касі, поки ліцензія була, мабуть, і не ломати голову.
Зробіть акт списання і зберігайте на випадок перевірки.
Quote
Irusa
Quote
olga680521
Quote
olga680521
Quote
Irusa
Діяльність припинили 30 квітня (розпломбували касови апарат), мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, БУДУТЬ ЗАЛИШКИ НА КІНЕЦЬ.???????????? Щоб не списувати, не придумувати нічого……… .Хто яку думку має?

А списать?Типо разбилось?

По другому,по- моему,никак.Разве что возврат поставщику до 4 мая.Если договоритесь с ним.Я ж незнаю какой у вас асс-т и кол-во на остатке[/quote

Залишки мізерні: 3 пл. Вина, 4 горілки, джин, пару пляшок пива, шампусіка… .........просто думай потім як той акт куди втулити, думки розділяються та й як податківці розглянуть колонку реалізаціі……… ппц…….

Та сама такая.Скоро Баядере элитку возвращать,бо под реализ-ю давали на 2 мес.........
Лучше Вам наверное такие остатки"разбить" и актировать.Типа стояли -стояли и упала полка
Так виходить нестиковочка - якщо в звіті показати списання в колонці реалізовано……… а в деклараціі по акцизу нулі( прочерки) ….… доказуй ім потім…..
Quote
Irusa
Так виходить нестиковочка - якщо в звіті показати списання в колонці реалізовано……… а в деклараціі по акцизу нулі( прочерки) ….… доказуй ім потім…..

Уточніть на гарячій лінії краще))
Quote
Ira_Sirena
Quote
Irusa
Так виходить нестиковочка - якщо в звіті показати списання в колонці реалізовано……… а в деклараціі по акцизу нулі( прочерки) ….… доказуй ім потім…..

Уточніть на гарячій лінії краще))


На гарячій лініі нічого нового - вони не знають відповіді на це питання. Дали норем тел 2896660 , два дні не можу додзвонитись….
Quote
Irusa
Quote
Ira_Sirena
Quote
Irusa
Так виходить нестиковочка - якщо в звіті показати списання в колонці реалізовано……… а в деклараціі по акцизу нулі( прочерки) ….… доказуй ім потім…..

Уточніть на гарячій лінії краще))


На гарячій лініі нічого нового - вони не знають відповіді на це питання. Дали норем тел 2896660 , два дні не можу додзвонитись….

От тобі й гаряча лінія. "Роби, як знаєш, а ми потім оштрафуєм..."
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))


Дякую за підтримкуsmiling smiley .перечитала багато джерел інформаціі, але толкового, однозначного роз'ясненя про відображення у звіті списання, повернення немає……як хоч, так і роби. На власний страх і ризик. От і шукаю більш- менш оптимальний варіант
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 49 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4445464748495051525354НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000448