Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 50 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4546474849505152535455НаступнаОстання
Щось я не бачу, щоб це питання було включено до порядку денногоconfused smiley


Quote
Tanya159
Щось я не бачу, щоб це питання було включено до порядку денногоconfused smiley

Законопроект 2498а, в самом конце списка.
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?

І я так вважаю, thumbs up

а то вдрух вони моніторять
колікчєство проданого
по звітах з РРО...grinning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Порядок денний ВРУ на сегодня: 2498-а
У
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (друге читання) (вручено 12.04.2016)


Доповідає:
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва ГАЛАСЮК Віктор Валерійович
БОЖЕ, ПОМОЖИ ПРИЙНЯТИ ЦЕЙ ЗАКОНОПРОЕКТ!!!!
включив пряму трансляцію з ради. Блокують трибуну... скотиняки!!!
Quote
Шустрик
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?

І я так вважаю, thumbs up

а то вдрух вони моніторять
колікчєство проданого
по звітах з РРО...grinning smiley
Та не могут они физически промониторить отчеты РРО, у всех же в РРО закодированы товары по-разному, и не в литрах, а в бутылках.
Quote
Blick
Quote
Шустрик
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?

І я так вважаю, thumbs up

а то вдрух вони моніторять
колікчєство проданого
по звітах з РРО...grinning smiley
Та не могут они физически промониторить отчеты РРО, у всех же в РРО закодированы товары по-разному, и не в литрах, а в бутылках.

Та я ж понімаю, шо не взмозі вони таке промоніторить,
пАтаму і смайлик grinning smiley стоїть)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?
О, гарна думка. От то шо досвід)
А хіба воно не само залишок рахує?
Рахує, так можна ж не погодитися та змінити. Хто їм винний, що так мало стовпчиків у звіті зробили?
Quote
Blick
Рахує, так можна ж не погодитися та змінити. Хто їм винний, що так мало стовпчиків у звіті зробили?

Та да. Наче важко було додати хоч однин стовпчик на повернення і списання.
Сегодня ВРУ наш Законопроект не рассматривала.Перетрудились и не дошли до него.Нет слов!!!!!
Quote
artur2013
Сегодня ВРУ наш Законопроект не рассматривала.Перетрудились и не дошли до него.Нет слов!!!!!
Блин....я так и знала.....гадюки....angry smiley
Quote
artur2013
Сегодня ВРУ наш Законопроект не рассматривала.Перетрудились и не дошли до него.Нет слов!!!!!
А когда теперь включат ? На следующей неделе ?
У них заседание завтра, потом аж через неделю. Дай Бог, чтобы вообще в этом месяце дошла очередь!
НЕТ СЛОВ, КАКОЕ ЗАПАДЛО С этим отчетом
Quote
elena_ma
У них заседание завтра, потом аж через неделю. Дай Бог, чтобы вообще в этом месяце дошла очередь!

На ті п'ятничні засідання приходять одиниці(((
Не будуть вони завтра нічого голосувать sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Quote
Ira_Sirena
Ну я б все-таки показувала через реалізацію і примітки. Бо зменшити залишок на поч.місяця якось страшніше)))
Я считаю, что в реализации списание показывать нельзя. Нужно показать, например, остаток 5, приход 0, расход 0, остаток 0, а списание 5 указать в примечаниях. Кто сказал, что арифметика сходиться должна?

Никто не сказал,по этому отчёту вообще мало что консультируют.Вопрос в том,пройдёт ли такой отчёт проверку в Медке или в ОПЗ (или кто там через что сдаёт),т.к арифметика не "пляшет" :ост.1+прих-расх=ост.2.И где-то там с боку в примечании списание(цифрой)
Quote
Шустрик
Quote
elena_ma
У них заседание завтра, потом аж через неделю. Дай Бог, чтобы вообще в этом месяце дошла очередь!

На ті п'ятничні засідання приходять одиниці(((
Не будуть вони завтра нічого голосувать sad smiley

Работяги....мля
Вітаю всіх!
Хто хоче більш детально ознайомитись з програмою "Облік акцизного товару", можете зкачати її за посиланням:
[upload.sares-net.ru]

Без реєстрації.
Quote
olga680521
Quote
Шустрик
Quote
elena_ma
У них заседание завтра, потом аж через неделю. Дай Бог, чтобы вообще в этом месяце дошла очередь!

На ті п'ятничні засідання приходять одиниці(((
Не будуть вони завтра нічого голосувать sad smiley

Работяги....мля
Зато ,эти работяги хотят отменить перенос выходного дня если праздник пришелся в выходной.
Через неделю, это значит за май сдавать по любому придется?
Quote
vladimir7911
Вітаю всіх!
Хто хоче більш детально ознайомитись з програмою "Облік акцизного товару", можете зкачати її за посиланням:
[upload.sares-net.ru]

Без реєстрації.

Це для версії 4101-4
Коме треба для 4101-3 пишить e-mail, вишлю туди додатковий файл
Quote
panysia
Через неделю, это значит за май сдавать по любому придется?
Шоб Ви і не сумнівались)
Я щось теж запуталась з цими поверненнями, списаннями, різними кодами і т.п. Але, повірте, вже надоїло другий місяць переживати за ті довбані "недостовірні дані". і 17 тис. Хай спочатку самі докажуть, в чому я не права, або чому я маю ставити повернення чи списання в примітки цифрою!
Я збираюсь зменшувати на повернення суму приходу і напишу в примітках, напр. "з врахуванням повернення"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 50 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4546474849505152535455НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048000000000004