Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 139    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667НаступнаОстання
было бы неплохо иметь поддержку от спілки проф. бухгалетрів, Спілки підприємців України, есть еще несколько проф. организаций, но все молчат, неужели они не знают о проблеме, никто не хочет быть инициатором, ведь таже у Спілки підприємців на главной странице текст цели существования
Цілі СУП
1. Стати єдиним найпотужнішим голосом незалежних українських підприємців

2. Консолідувати, представляти та захищати інтереси українського бізнесу

3. Створити цивілізований і комфортний бізнес-клімат
4. Стимулювати і підтримувати експорт українських товарів

5. Забезпечити формування позитивного іміджу «підприємця» і «підприємництва» в суспільстві

6. Популяризувати та заохочувати українців до підприємницької діяльності

Только для чего они это пишут?
Quote
Ira_Sirena
Давайте в одноклассниках и в контакте активно размещать инфу. Мне ехать 400км и я на 7 месяце. Неохота ехать, чтобы вдвоем там постоять.
Ой, не, на 7 месяце, лучше дома посидите, да еще и 400км, не нада, мы как-то сами.
Поддерживаете и за это спасибо!

Но вдвоем мы смотрелись бы супперово!!!
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Давайте в одноклассниках и в контакте активно размещать инфу. Мне ехать 400км и я на 7 месяце. Неохота ехать, чтобы вдвоем там постоять.
Ой, не, на 7 месяце, лучше дома посидите, да еще и 400км, не нада, мы как-то сами.
Поддерживаете и за это спасибо!

Но вдвоем мы смотрелись бы супперово!!!

Гыыы, не сомневаюсь)
Давайте еще эти спилки активно штурмовать


времени мало, да и еще и НДС на голове висит
я в понедельник попробую прозвонить, может что получиться узнать
Quote
Tanya159
Я буду третьою)
Ну вот, на троих уже можно что-то и сообразитьsmileys with beergrinning smiley
Quote
buh!
Quote
Tanya159
Я буду третьою)
Ну вот, на троих уже можно что-то и сообразитьsmileys with beergrinning smiley

На бухгалтер 911 кинула инфу, что ориентировочно 14.06. в 10:00 к ВР.
Можно бухгалтеров через другие популярные темы попросить поддержать, например, тема НДС.
Блін, на 10 дуже рано. Якщо я звідси організую трохи людей, то ми тільки в 10.30 на вокзал приїдем.
Та давайте по всім темам пройдемось і нову створим
То ми орієнтовно чи точно йдем 14-го?
Якщо вони показували якихось бабусь, які протестували проти комуналки, то може й до нас прийдуть. Тільки ж скажіть хто з вас точно буде, щоб я включилась в оголошення.
Значит на 11 часов,чтобы вы успели.Мне хоть и 70 лет,но и я с вами!
Думаю ,нужно создать тут отдельную тему т.к. не все сдают этот отчет и сюда ,скорее всего не заходят.
я пересмотрела все контакты на 1+1, там только эл. ящики и один телефон
Контактна iнформацiя
Адреса: 04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23.
Телефон: +38 (044) 490-01-01
Для рекламодавцiв
Відділ продажів
trp@pluses.com.ua
Для ЗМI
PR-департамент 1+1 медіа
prgroup@1plus1.tv
Із загальних питань
reception@1plus1.tv

вот на 490-01-01 завтра позвоню, хотя бы узнаю, как это все можна организовать и сколько нужно времени, не думаю, что это все так просто (почему-то так кажется, как и все в нашей стране)
очень жаль, но 14 июня - это уже вторник, нам нужно было еще в мае собираться, что б на 14 июня попасть к ВР, а так за два дня ничего не сделаем, Продан нас обнадежила конечно, но похоже "для отвода глаз", ничего с места не сдвинулось
но все-равно надо звонить и узнанавать
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57
Quote
mister_zvit
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57

знайшла ось тут постанову суду
[cases.legal]

де написано що це не сидр, тепер навіть не знаю, що робити
Quote
mister_zvit
Quote
mister_zvit
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57

знайшла ось тут постанову суду
[cases.legal]

де написано що це не сидр, тепер навіть не знаю, що робити

Переживати вже все-одно пізно)
Запитуйте у постачальника, який код ставить він. Якщо не такий, як Ви - продасте і слід.партію поставите правильно.
Ну смішно, щоб дали штраф за неправильний код.
Quote
buh!
я пересмотрела все контакты на 1+1, там только эл. ящики и один телефон
Контактна iнформацiя
Адреса: 04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23.
Телефон: +38 (044) 490-01-01
Для рекламодавцiв
Відділ продажів
trp@pluses.com.ua
Для ЗМI
PR-департамент 1+1 медіа
prgroup@1plus1.tv
Із загальних питань
reception@1plus1.tv


вот на 490-01-01 завтра позвоню, хотя бы узнаю, как это все можна организовать и сколько нужно времени, не думаю, что это все так просто (почему-то так кажется, как и все в нашей стране)
очень жаль, но 14 июня - это уже вторник, нам нужно было еще в мае собираться, что б на 14 июня попасть к ВР, а так за два дня ничего не сделаем, Продан нас обнадежила конечно, но похоже "для отвода глаз", ничего с места не сдвинулось
но все-равно надо звонить и узнанавать

Хз. У Раді все-одно купа кореспондентів завжди є - хтось та вийде. Але потрібно справді все краще організувати - дізнатись чи підтримає нас Суп, Продан, зібрати хоч чоловік 30. Хоча б кілька днів ще.
Давайте завтра напишем-подзвоним куди можем і подумаєм, що коли робити.
В Супа бачила ел.адресу - завтра напишу.
Quote
Ira_Sirena
Quote
mister_zvit
Quote
mister_zvit
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57

знайшла ось тут постанову суду
[cases.legal]

де написано що це не сидр, тепер навіть не знаю, що робити

Переживати вже все-одно пізно)
Запитуйте у постачальника, який код ставить він. Якщо не такий, як Ви - продасте і слід.партію поставите правильно.
Ну смішно, щоб дали штраф за неправильний код.

нічого постачальник не каже, вони і самі не знають, на нових рево і шейках з 9% написали код 60, а штраф уже гарантований, знайшла була в коментах на іншому сайті написали що сидр, тепер ось дочиталася що ні сидр до 8.5 буває, а щодо штрафу то ось
"або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, передбачена фінансова санкція у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень."
Quote
mister_zvit
Quote
Ira_Sirena
Quote
mister_zvit
Quote
mister_zvit
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57

знайшла ось тут постанову суду
[cases.legal]

де написано що це не сидр, тепер навіть не знаю, що робити

Переживати вже все-одно пізно)
Запитуйте у постачальника, який код ставить він. Якщо не такий, як Ви - продасте і слід.партію поставите правильно.
Ну смішно, щоб дали штраф за неправильний код.

нічого постачальник не каже, вони і самі не знають, на нових рево і шейках з 9% написали код 60, а штраф уже гарантований, знайшла була в коментах на іншому сайті написали що сидр, тепер ось дочиталася що ні сидр до 8.5 буває, а щодо штрафу то ось
"або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, передбачена фінансова санкція у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень."

Не розумію, чого постачальник нічого не каже. Він же ж вказував якийсь код у своєму звіті?
І в накладній не було коду?
Я не розбираюсь, але мені на здається, що на сидрах пишуть слово Сидр)) ну може не завжди.
Не Ви одна така. Ми не медіуми розбиратись шо з чого колотять і на які коди шо ставити.
Не злізайте з ьухналтера постачальника при слід.звіті, щоб сказав куди вони розносять. Мені завжди кажуть коди. А зараз вже не переживайте. Нас таких більшість.
Quote
Ira_Sirena
Quote
mister_zvit
Quote
Ira_Sirena
Quote
mister_zvit
Quote
mister_zvit
Скажіть будь-ласка напій плодового ягідний зброджений "Стигла вишня" це 53 чи 57 код? дуже переживаю, поставила 57

знайшла ось тут постанову суду
[cases.legal]

де написано що це не сидр, тепер навіть не знаю, що робити

Переживати вже все-одно пізно)
Запитуйте у постачальника, який код ставить він. Якщо не такий, як Ви - продасте і слід.партію поставите правильно.
Ну смішно, щоб дали штраф за неправильний код.

нічого постачальник не каже, вони і самі не знають, на нових рево і шейках з 9% написали код 60, а штраф уже гарантований, знайшла була в коментах на іншому сайті написали що сидр, тепер ось дочиталася що ні сидр до 8.5 буває, а щодо штрафу то ось
"або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, передбачена фінансова санкція у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень."

Не розумію, чого постачальник нічого не каже. Він же ж вказував якийсь код у своєму звіті?
І в накладній не було коду?
Я не розбираюсь, але мені на здається, що на сидрах пишуть слово Сидр)) ну може не завжди.
Не Ви одна така. Ми не медіуми розбиратись шо з чого колотять і на які коди шо ставити.
Не злізайте з ьухналтера постачальника при слід.звіті, щоб сказав куди вони розносять. Мені завжди кажуть коди. А зараз вже не переживайте. Нас таких більшість.

це був вже останній день (так вийшло) і особо розбиратися не було коли мотаючи метри стрічки, в інтернеті був комент що оптовик сказав що сидр от я і повірила тому.
evka пишет:
Никто не получал Напій плодово-ягідний зброджений "Стигла вишня Елітна" (Золотоноша) ?
Куда ее отправить? Код 52 или 53?

Мне оптовик ответил сидр и перри. Производитель так трактует. Теперь переживаю, нужна ли отдельная лицензия?



Редаговано разів: 1. Востаннє 14/06/2016 07:23 користувачем МарГГо.
Quote
Ira_Sirena
Я би взагалі думала, що 66 код

це жах повний, по продовження ліцензії аж страшно їхати, вони ж штрафи виписують і перевірки роблять
Quote
Ira_Sirena
Я би взагалі думала, що 66 код

міцні це коли 40 оборотів, а тут 14
В слід.звіті зробите правильно. Не псуйте собі нерви, воно того не варте)
Quote
mister_zvit
Quote
Ira_Sirena
Я би взагалі думала, що 66 код

це жах повний, по продовження ліцензії аж страшно їхати, вони ж штрафи виписують і перевірки роблять

Комусь вже виписали штраф? В нас ше нічо не чути. А чого окрема ліцензія потрібна?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 139    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053000000000003