Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 79 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7475767778798081828384НаступнаОстання
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Будь такі добрі підкажіть відносно мого запитання, а то боюсь що непавильно заповнила звіти!!!
У Фрі Звіті усе вносила в літрах, коли кидала на дук то виводило мені дані уже в далах, зберігала так і відправляла. Тепер мучить мене думка щоб до ДПІ не прийшли обсяги в літрах ???

Наче ж кілька разів писали, що Фрі Звіт сам переводить в дали.
Іра вибачте за кіпіш, боюсь помилитись!!
Чомусь коли ставлю відмітку у фрі звіті на тис. дал. стовпець 6 весь червоний і коди 33 і 59 також що за ????
чи просто фріз звіт тягне дані з попереднього і якщо все вносимо і зберігаємо в літрах то так треба робити кожен місяць???
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Будь такі добрі підкажіть відносно мого запитання, а то боюсь що непавильно заповнила звіти!!!
У Фрі Звіті усе вносила в літрах, коли кидала на дук то виводило мені дані уже в далах, зберігала так і відправляла. Тепер мучить мене думка щоб до ДПІ не прийшли обсяги в літрах ???

Наче ж кілька разів писали, що Фрі Звіт сам переводить в дали.
І всі дані треба ТІЛЬКИ В ЛІТРАХ вносити????
Вы не туда входите! Я тоже сначала не могла войти,потом разобралась.[cabinet.sfs.gov.ua]


Quote
artur2013
Вы не туда входите! Я тоже сначала не могла войти,потом разобралась.[cabinet.sfs.gov.ua]
я вот отправила отчет через медок квит №1 пришла. а квит № 2 до сих пор нет!moody smiley
[youtu.be] Выступление Оксаны Продан на заседании ВРУ 07.07.16 г
Підкажіть, будь ласка, якщо в червні ліцензію на тютюн нам анулювали, то чи треба буде і далі здавати цей звіт? на залишку залишився товар, який зараз не продається...
как я понимаю, то есть лицензия - есть 1-ра, нет лицензии - нет 1-ра
Quote
artur2013
[youtu.be] Выступление Оксаны Продан на заседании ВРУ 07.07.16 г

и что за результат?
Quote
artur2013
Вы не туда входите! Я тоже сначала не могла войти,потом разобралась.[cabinet.sfs.gov.ua]

Та в мене постійно пише, що пошкоджений сертифікат чи може ше шось там пошкоджене. Хоча спочатку каже, що ключ прочитано. ХЗ. Нема часу там колупатись. Треба якось спробувати конвертувати ключі.
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Будь такі добрі підкажіть відносно мого запитання, а то боюсь що непавильно заповнила звіти!!!
У Фрі Звіті усе вносила в літрах, коли кидала на дук то виводило мені дані уже в далах, зберігала так і відправляла. Тепер мучить мене думка щоб до ДПІ не прийшли обсяги в літрах ???

Наче ж кілька разів писали, що Фрі Звіт сам переводить в дали.
Іра вибачте за кіпіш, боюсь помилитись!!
Чомусь коли ставлю відмітку у фрі звіті на тис. дал. стовпець 6 весь червоний і коди 33 і 59 також що за ????
чи просто фріз звіт тягне дані з попереднього і якщо все вносимо і зберігаємо в літрах то так треба робити кожен місяць???

Хай хоч зелений, аби рахував правильно)
Я вручну ще п'ять раз перераховую на всяк випадок чи правильно ті дали стоять. Вносите в літрах і перевіряєте.
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Quote
Ira_Sirena
Quote
iryna12
Будь такі добрі підкажіть відносно мого запитання, а то боюсь що непавильно заповнила звіти!!!
У Фрі Звіті усе вносила в літрах, коли кидала на дук то виводило мені дані уже в далах, зберігала так і відправляла. Тепер мучить мене думка щоб до ДПІ не прийшли обсяги в літрах ???

Наче ж кілька разів писали, що Фрі Звіт сам переводить в дали.
Іра вибачте за кіпіш, боюсь помилитись!!
Чомусь коли ставлю відмітку у фрі звіті на тис. дал. стовпець 6 весь червоний і коди 33 і 59 також що за ????
чи просто фріз звіт тягне дані з попереднього і якщо все вносимо і зберігаємо в літрах то так треба робити кожен місяць???

Хай хоч зелений, аби рахував правильно)
Я вручну ще п'ять раз перераховую на всяк випадок чи правильно ті дали стоять. Вносите в літрах і перевіряєте.
дякую
iryna12, если Вы отправляли Сонатой, так ведь там можно увидеть импортированный файл!
Quote
nikon
iryna12, если Вы отправляли Сонатой, так ведь там можно увидеть импортированный файл!
неа не видно, соната безкоштовна
Quote
pvs5457
Звонила в налоговую с вопросом ,что делать с просроченные товаром который поставщики не заберают (ну есть у меня такие помтавщики) или с товаром который просто разбили....
Ну во первых они удивились как это просрочку не забрать????а потом сказали что эти декалитры нужно указывать в примітках и рядом писать причину.... И что мне писать? Разбили?

Просрочений товар, чи не просрочений - поки він числиться на залишку в магазині - має бути включений в звіт. Коли заберуть без накладної - він теж буде числитись, аж поки не підпишуть постачальники накладної на повернення (тоді будете думати - в яку колонку включати), або поки не повернуть товар.
Коли розбили - складаєте Акт бою, знімаєте з залишків (збільшуєте колонку розхід), в примітках пишете, напр., "з врахуванням Акту бою".
так, але версію треба ставити 0,17,0,1 і не оновлювати. просто зняти галочку, коли встановлюєш, про оновлення. взагалі без проблем.
взнайте в самій податковій. я перший раз звірилась і все. тепер точно впевнена
Quote
iryna12
Quote
nikon
iryna12, если Вы отправляли Сонатой, так ведь там можно увидеть импортированный файл!
неа не видно, соната безкоштовна
Ну и что ?
Выделяете строку с отчётом.
Правой кнопкой мышки - Експорт - У форматі PDF.
Откроется окно "Оберіть каталог для збереження файлів".
Укажите любую папочку, куда хотите экспортировать файл отчёта.
Чуть подождите.
Заходите в эту папочку - и вуаля ! Adobe Вам откроет Ваш экспортированный отчёт.smiling smiley
Quote
artur2013
[youtu.be] Выступление Оксаны Продан на заседании ВРУ 07.07.16 г

Как по мне, выступление не убедительное......маловероятно
Только что звонила на 0-800501007 в ДФС.Сказали ,что в 1-РА показывать только пиво с кодом 2203 /алкогольное/, а пиво б/а /код 2202/ не показывать в отчете.
iryna12,фрі звіт дійсно автоматично переводить в тис.дал.В електронному кабінеті можна подивитися всі здані звіти.
Quote
Иногда могу
Quote
artur2013
[youtu.be] Выступление Оксаны Продан на заседании ВРУ 07.07.16 г

Как по мне, выступление не убедительное......маловероятно


и по мне.
так, быренько брякнула, чтоб галочку поставить, мол, я брякнула))
это ж они на каникулы у..бут скоро, эти мать их "трудяги в поте"?
Quote
artur2013
Только что звонила на 0-800501007 в ДФС.Сказали ,что в 1-РА показывать только пиво с кодом 2203 /алкогольное/, а пиво б/а /код 2202/ не показывать в отчете.

Хоч з чимось вони визначились))
Скажіть мені тепер з цим пивом - прийшла окрема накладна на б/а пиво. Мені ж все-одно потрібно його через касовий продавати? Але акциз не накручувати, не сплачувати і в Деклар.по акцизу не включати?
Якщо Вы отримали його на того, хто працює на загальній системі - то так, через касовий апарат
Хоча я акциз накручую і плачу...просто щоб не возитися з ним окремо
Quote
Vitohka
Quote
dar_ya
Подскажите пожалуйста, если мы торгуем пивом в рознице и купили у поставщика бутылку пива за 10 гривен...по какой минимальной цене мы можем продать эту бутылку пива ?

На пиво ніколи мін цін і не встановлювали, тому теоретично можна продати за будь-яку ціну. Тільки потім треба сплатити всі податки з цього продажу. Тому, щоб не продати в "мінус", неплатник ПДВ має поставити ціну продажу = ціна придбання *5%(акцизний под.з роздрібного продажу)

на пиво нет минимально-розничных цен...это я уже поняла...а на сидр тоже нет или есть ?

Quote
Иногда могу
Якщо Вы отримали його на того, хто працює на загальній системі - то так, через касовий апарат
Хоча я акциз накручую і плачу...просто щоб не возитися з ним окремо
И я так же делаю.
Мне не даёт покоя тот факт, что с 01.07.2015 пиво является алкогольным напитком. И ведь нигде нет оговорки КАКОЕ пиво, алкогольное или БЕЗалкогольное. Просто пиво.
Блин....angry smiley
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Якщо Вы отримали його на того, хто працює на загальній системі - то так, через касовий апарат
Хоча я акциз накручую і плачу...просто щоб не возитися з ним окремо
И я так же делаю.
Мне не даёт покоя тот факт, что с 01.07.2015 пиво является алкогольным напитком. И ведь нигде нет оговорки КАКОЕ пиво, алкогольное или БЕЗалкогольное. Просто пиво.
Блин....angry smiley
Хм Пиво безалкогольное не относиться к алкогольным напиткам. Его можно продавать без лицензии и оно (пиво б/а ) не облагается акцизом 5%. Были в прошлом году разъяснения от ДФСов поищите . В зире тоже есть .
Quote
minibuh
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Якщо Вы отримали його на того, хто працює на загальній системі - то так, через касовий апарат
Хоча я акциз накручую і плачу...просто щоб не возитися з ним окремо
И я так же делаю.
Мне не даёт покоя тот факт, что с 01.07.2015 пиво является алкогольным напитком. И ведь нигде нет оговорки КАКОЕ пиво, алкогольное или БЕЗалкогольное. Просто пиво.
Блин....angry smiley
Хм Пиво безалкогольное не относиться к алкогольным напиткам. Его можно продавать без лицензии и оно (пиво б/а ) не облагается акцизом 5%. Были в прошлом году разъяснения от ДФСов поищите . В зире тоже есть .
Не хочу разъяснений от НИХ.
Хочу официальных разъяснений, как положено. По Закону.
Вот такая я.
Кстати, в безалкогольном пиве есть алкоголь.
Только что звонила на 0-800501007 в ДФС .Сказали ,что в 1-РА показывать только пиво с кодом 2203 /алкогольное/, а пиво б/а /код 2202/ не включать в отчет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 79 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7475767778798081828384НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054599999999999