Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 81 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7677787980818283848586НаступнаОстання
Quote
ivan1
Quote
Ira_Sirena
Я вчора взагалі прозріла - майже зробила звіт і зателефонувала постачальнику, бо в акті звірки не було однієї накладної. Це я перший раз просила акт звірки. І тут виявилось, що одна офіційна накладна вже не офіційна, бо торговий якогось біса перевів її на другу формуeye rolling smiley
І де тепер гарантія, що за попередні місяці такого не було? Ну капєц. То шо вже переживати за тих 17тис)))

Если у вас отчет с официальной накладной, с их печатью, то головы будет болеть у вашего поставщика,а не у вас.
Вы каждую свою цифру подтвердили накладной.

Другое дело что этих цифры уж больно долго считать.Большая вероятность ошибиться и исправлять неизвестно как.

Воно наче й так, та все ж не хочеться привертати до себе увагу)))
А податківці приколупуються, якщо до накладної немає квитанції про оплату чи ні? Бо ж постачальники роблять відстрочку, оплата через тиждень-два, а ми вже ставим той товар у витрати.
Quote
Blick
А что, разве вышестоящие органы нас штрафуют?
Я вижу ситуацию чуть иначе. Придет вказивка сверху проверять, побегут налоговики штрафовать как миленькие. Или придут и скажут - ну вы ж понимаете, мы все равно ошибку найдем и оштрафуем на 17 тыс, так что может договоримся и сойдемся на 10 тыс, и мы искать не будем...
Штрафовать могут и ваши налоговики, и департамент. По факту расскажу такую вещь: нынче департаменты не справляются даже с выдачей лицензий, не ездят на проверки, а местных все сокращают и сокращают. Считаю и надеюсь, что к моменту наступления периода штрафов эти отчеты уже отменят.
И есть еще письмо ГФС города Киева от 08.06.2016, в котором говорится, что штрафовать могут только по результатам налоговых проверок. Т.к. сейчас практически никто мелкую розницу не трогает, департамент проверяет только по факту выезда, то проверять сможет только ваш местный инспектор. Т.к. их сейчас везде оставили по одному на район (подскажите, может где есть больше), а то и на несколько, то добраться до вас, как по мне, просто нереально. Но это мое мнение, может кто считает иначе?


Quote
iryna12
Quote
nikon
iryna12, если Вы отправляли Сонатой, так ведь там можно увидеть импортированный файл!
неа не видно, соната безкоштовна
хм, так безкоштовною вже неможливо здати , ні -1РА-1РТ, ні акцизну декларацію
ми навіть і ліцензію купили, бо вже сили немає в тих безкоштовних прогах щось робити
як то воно увас здається?
сам звіт створюється в опз, в сонату імпортується і спокійно відправляється.
Quote
natali911
сам звіт створюється в опз, в сонату імпортується і спокійно відправляється.
то ви напевно не оновлювались
у мене після останнього оновлення в червні, не пустило відправити
Quote
Bircha
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
а у меня комп полетелsad smiley на самом интересном месте, заключительно разносила алкоголь по кодам и только хлоп!
благо на флешке все было, сегодняшние подсчеты не сохранило, но сохранило вчерашние
пью валерианку и готовлюсь к переустановке Винды
ужас
кошмааар... Вы хоть научены копировать на флешку, а у меня если полетит, то все с концами)

Нада просто настроить автосохранение документов в офисе и проблемы отпадут. А с концами это очень редко бывает, если знать где находятся файлы то и по посту выше можно его найти winking smiley
ХУ! переустановила
аж дым из головы за сутки
у меня такое впечатление, что "потеряны" по одному приходу по водке и пиву, минус образовался
что делать даже и не знаю
стріть стару версію, скачайте знову, але при загрузці зніміть галочку з автоматичних оновлень. ось і все.
Quote
buh!
у меня такое впечатление, что "потеряны" по одному приходу по водке и пиву, минус образовался
что делать даже и не знаю

Недостаючий літраж ні під яку накладну не підходить?
А вчора як було? Ви ж майже доробили.
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
у меня такое впечатление, что "потеряны" по одному приходу по водке и пиву, минус образовался
что делать даже и не знаю

Недостаючий літраж ні під яку накладну не підходить?
А вчора як було? Ви ж майже доробили.
оце ж іменно цього я і не встигла побачити
ні, не підходить
у нас основна закупка, це пиво и горілка
я в шоці, по пиву - 163літрів, по горілці - 71літр
це просто жах, зараз буду все по-новому перераховувати
може де нуля лишнього поставила, хоча навряд, я ж в екселі роблю, все по формулі
це ще директор не знає.......
может кто-нибудь подскажет, Нова звітна предусмотрена в этом отчете?

Quote
dar_ya
может кто-нибудь подскажет, Нова звітна предусмотрена в этом отчете?
на консультации налоговой сказали, что хотя и формы такой нет, но подавать можна с пометкой "Нова звитна" в программе, в систему втягивается путем замещения звитной
так что если нашли ошибку, то до понедельника включительно, еще можете все исправить
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
у меня такое впечатление, что "потеряны" по одному приходу по водке и пиву, минус образовался
что делать даже и не знаю

Недостаючий літраж ні під яку накладну не підходить?
А вчора як було? Ви ж майже доробили.
оце ж іменно цього я і не встигла побачити
ні, не підходить
у нас основна закупка, це пиво и горілка
я в шоці, по пиву - 163літрів, по горілці - 71літр
це просто жах, зараз буду все по-новому перераховувати
може де нуля лишнього поставила, хоча навряд, я ж в екселі роблю, все по формулі
це ще директор не знає.......

Багато хто вираховує цей звіт по кожній позиції в касовому окремо. Так відразу видно де чого не вистачає. Цього місяця знов продавець неправильно ввела кількість з накладної, то недовго прийшлось шукати. І протягом місяця можна помаленько вводити дані. У мене 230 позицій, небагато, а у Вас може й більше.
Переробляти - це пічально. І довго...
Я теж на свою голову звірилась. Спілкувалася з головним бухгалтером, одна накладна в червні (звірялась бо вже було, що на мене зареєстрували чужі податкові накладні), кількість не зійшлася по двох кодах із двох. Пояснення просто вбило: в мене так рахує машина, по одному коду пропустила одну позицію, по другому коду заокруглила неправильно. Я здала звіт по своїм даним, а тепер сиджу і думаю чи не відправити нову звітну. От так: без вини винувата.angry smiley . До речі в травні теж намагалася з ними звіритись, сказали давайте нам свої дані, бо ми ще не розібралися як робити цей звіт ( багато контрагентів), то ми будемо вносити дані тих, кого встигнемо порахувати і тих, хто нам дав свої дані. Інші в реалізацію, мабуть, не потрапили.
Quote
SvitZ
Я теж на свою голову звірилась. Спілкувалася з головним бухгалтером, одна накладна в червні (звірялась бо вже було, що на мене зареєстрували чужі податкові накладні), кількість не зійшлася по двох кодах із двох. Пояснення просто вбило: в мене так рахує машина, по одному коду пропустила одну позицію, по другому коду заокруглила неправильно. Я здала звіт по своїм даним, а тепер сиджу і думаю чи не відправити нову звітну. От так: без вини винувата.angry smiley . До речі в травні теж намагалася з ними звіритись, сказали давайте нам свої дані, бо ми ще не розібралися як робити цей звіт ( багато контрагентів), то ми будемо вносити дані тих, кого встигнемо порахувати і тих, хто нам дав свої дані. Інші в реалізацію, мабуть, не потрапили.

Гиии) ну й ділаааа) а ти сиди і думай, як показати - по їх, чи по свому. Але ж накладні у Вас є з підтвердженням оплати?
Уважаемые коллеги! Кто-нибудь сегодня отправлял отчёт? Квитанции кому-нибудь приходили?
Quote
SvitZ
Я теж на свою голову звірилась. Спілкувалася з головним бухгалтером, одна накладна в червні (звірялась бо вже було, що на мене зареєстрували чужі податкові накладні), кількість не зійшлася по двох кодах із двох. Пояснення просто вбило: в мене так рахує машина, по одному коду пропустила одну позицію, по другому коду заокруглила неправильно. Я здала звіт по своїм даним, а тепер сиджу і думаю чи не відправити нову звітну. От так: без вини винувата.angry smiley . До речі в травні теж намагалася з ними звіритись, сказали давайте нам свої дані, бо ми ще не розібралися як робити цей звіт ( багато контрагентів), то ми будемо вносити дані тих, кого встигнемо порахувати і тих, хто нам дав свої дані. Інші в реалізацію, мабуть, не потрапили.

Я бы на Вашем месте не исправляла, потому что в налоговой справке сказали, что нова звитна законом не предусмотрена. Только можно подать с новыми данными через письмо в налоговую, а там не факт, что они не начислят 17 тыщ штрафа.
Quote
Lana111
Уважаемые коллеги! Кто-нибудь сегодня отправлял отчёт? Квитанции кому-нибудь приходили?

Отправляла еще вчера до 23.00. Сервак у них все еще обновляется, квитанций пока нет. В техподдержке сказали, что ничего не видят и может к 16.00 обновят.
Отправила с утра до сих пор нет квитанций. Уже паника. Дозвонится не могу.
А если подана звитна нова сегодня, надо было письмо в налоговую нести?
Накладні є, квитанції теж. Але розходження у показниках звітності формальний привід для перевірки. Біда в тому, що не з усіма можна звіритись, та й де гарантія, що, наприклад, ця фірма не виправить показники в наступному звіті у примітках. Тому, не буду відсилати нову звітну, бо так у мене хоч є якісь документи на руках. До речі, остання перевірка з міської податкової була на підставі розходження показників у звітності. Але найбільш цікаво те, що помилка була не у мене, а у них "мабуть не так ввели дані". Але, на щастя, трапились адекватні податківці, хоч і перерили все, проте можна було з ними спілкуватись, доводити свою правоту на місці. Пачка законів, з якою вони прийшли, чесно кажучи здивувала.
Quote
Lana111
А если подана звитна нова сегодня, надо было письмо в налоговую нести?

В справке сказали, что через письмо. Вот телефон 0-800-501-007, позвоните. Время еще есть сбегать зарегить письмо в налоговую.
А какое письмо в налоговую надо нести?
Quote
mrevukaboscoua
А какое письмо в налоговую надо нести?
О не признании звитной, по таким-то причинам, с просьбой признать нову звитну.
Трижды на протяжении дня отправила отчет, ни одного уведомления, ни квитанции нет. На горячей линии оба телефона отвечают, что линия перегружена, или отключаются. Таким макаром и бюджет пополнят, с каждого по 17 тысяч - весело, только не бухгалтерамconfused smiley
С утра отправила запрос по НДС только что пришел ответ может уже разродились (((
Quote
sermax
Трижды на протяжении дня отправила отчет, ни одного уведомления, ни квитанции нет. На горячей линии оба телефона отвечают, что линия перегружена, или отключаются. Таким макаром и бюджет пополнят, с каждого по 17 тысяч - весело, только не бухгалтерамconfused smiley
У меня только что пришла первая квитанция!!!!!!!
Quote
Лиса Алиска
Quote
Lana111
Уважаемые коллеги! Кто-нибудь сегодня отправлял отчёт? Квитанции кому-нибудь приходили?

Отправляла еще вчера до 23.00. Сервак у них все еще обновляется, квитанций пока нет. В техподдержке сказали, что ничего не видят и может к 16.00 обновят.
А подскажите, пожалуйста, номер тех.поддержки?!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 81 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7677787980818283848586НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045000000000001