Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 95 з 139    Сторінки: ПершаПопередні90919293949596979899100НаступнаОстання
Quote
Ira_Sirena
А я в роддомі після кесаревого... І взагалі не уявляю, як мені їх зробити...
Якщо 8 відмінять, то закон відразу вступить силу чи потрібно буде ще чекати?
ОООООО!!!!!
Поздравляюgrinning smiley!
девочка-мальчик?
я тоже не представляю, как будучи в роддоме можна делать этот ужас, могу только посочувствовать
Quote
Ira_Sirena
А я в роддомі після кесаревого... І взагалі не уявляю, як мені їх зробити...
Якщо 8 відмінять, то закон відразу вступить силу чи потрібно буде ще чекати?

Приєднуюсь до вітань!!! От що головне в житті, а не якісь там звіти!

А якщо серйозно, у мене звіти по літражу получаються приблизно схожі... Так що, щоб не натрапити на явний штраф при НЕ здачі - здайте що-небудь... не перераховуючи... потім, як відмінять - і справді вже ніхто нічого звіряти не буде...
Але це тільки моя думка...
Згадую себе в пологовому - той справді - ні про що більше не могла думати...
Я чекала-чекала 5 вересня, а тепер так розумію треба сідати і рахуватиmoody smiley


Quote
Vitohka
Quote
Ira_Sirena
А я в роддомі після кесаревого... І взагалі не уявляю, як мені їх зробити...
Якщо 8 відмінять, то закон відразу вступить силу чи потрібно буде ще чекати?

Приєднуюсь до вітань!!! От що головне в житті, а не якісь там звіти!

А якщо серйозно, у мене звіти по літражу получаються приблизно схожі... Так що, щоб не натрапити на явний штраф при НЕ здачі - здайте що-небудь... не перераховуючи... потім, як відмінять - і справді вже ніхто нічого звіряти не буде...
Але це тільки моя думка...
Згадую себе в пологовому - той справді - ні про що більше не могла думати...
гы-гыgrinning smiley
я і не в пологовому, але може думати про все, тільки НЕ ПРО ЦЕЙ ЗВІТ
Quote
Tanya159
Я чекала-чекала 5 вересня, а тепер так розумію треба сідати і рахуватиmoody smiley
і я чекала, адже інформація була, що 5 вирішальний день, але похоже, шо то нам замилили очі в черговий раз, шоб не панікували
і треба сідати і робити.....
Ирочка! Поздравляю!!!!! Даже если отчет 8.09 отменят,за август все равно надо сдавать.
Quote
buh!
Quote
Tanya159
Я чекала-чекала 5 вересня, а тепер так розумію треба сідати і рахуватиmoody smiley
і я чекала, адже інформація була, що 5 вирішальний день, але похоже, шо то нам замилили очі в черговий раз, шоб не панікували
і треба сідати і робити.....
проект приказа про внесение изменений,новые формы [www.minfin.gov.ua]
Дякую)) тут про звіти думати не хочеться, але приходиться)
Що за зміни по тій ссилці? Я перший додаток з телефону відкрила, інші не грузяться. Пропонують внести зміни, а не відмінити?
Ото легше стане - кілька кодів виключать. І по новому прийдеться їх розносит .
Quote
Ira_Sirena
Дякую)) тут про звіти думати не хочеться, але приходиться)
Що за зміни по тій ссилці? Я перший додаток з телефону відкрила, інші не грузяться. Пропонують внести зміни, а не відмінити?
Ото легше стане - кілька кодів виключать. І по новому прийдеться їх розносит .

Вітаю)
В додатку 2 нова форма звіту, де є колонки Код продукції, Вид продукції, Всього реалізовано продукції у звітному місяці, Залишок на кінець звітного місяця, Примітки.
Quote
Ira_Sirena
А я в роддомі після кесаревого... І взагалі не уявляю, як мені їх зробити...
Якщо 8 відмінять, то закон відразу вступить силу чи потрібно буде ще чекати?
Поздравляю Вас с пополнением! smiling smiley
Quote
Tanya159
Прибрали дві колонки і все.....
Ну почему же...убрали еще градацию вин - теперь только столовые и крепленные. Если в такой редакции приказ примут - можно работать. Но отчет все равно надо переводить в разряд статистических - ну какие 17 тыс грн за него???
Quote
Kayras91
Quote
Tanya159
Прибрали дві колонки і все.....
Ну почему же...убрали еще градацию вин - теперь только столовые и крепленные. Если в такой редакции приказ примут - можно работать. Но отчет все равно надо переводить в разряд статистических - ну какие 17 тыс грн за него???

Да, градацию убрали...немного легче...
А пиво ведь по кодах УКТЗЕД не разбивается?
Quote
Tanya159
Quote
Kayras91
Quote
Tanya159
Прибрали дві колонки і все.....
Ну почему же...убрали еще градацию вин - теперь только столовые и крепленные. Если в такой редакции приказ примут - можно работать. Но отчет все равно надо переводить в разряд статистических - ну какие 17 тыс грн за него???

Да, градацию убрали...немного легче...
А пиво ведь по кодах УКТЗЕД не разбивается?

пиво не розбивається... Та градація і так непотрібна, краще б залишили просто - вино і все...
Quote
Vitohka
Quote
Tanya159
Quote
Kayras91
Quote
Tanya159
Прибрали дві колонки і все.....
Ну почему же...убрали еще градацию вин - теперь только столовые и крепленные. Если в такой редакции приказ примут - можно работать. Но отчет все равно надо переводить в разряд статистических - ну какие 17 тыс грн за него???

Да, градацию убрали...немного легче...
А пиво ведь по кодах УКТЗЕД не разбивается?

пиво не розбивається... Та градація і так непотрібна, краще б залишили просто - вино і все...

А ще краще, щоб його просто відмінили і вибачились за витрачені нерви і безсонні ночіspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
Quote
Tanya159
Quote
Vitohka
Quote
Tanya159
Quote
Kayras91
Quote
Tanya159
Прибрали дві колонки і все.....
Ну почему же...убрали еще градацию вин - теперь только столовые и крепленные. Если в такой редакции приказ примут - можно работать. Но отчет все равно надо переводить в разряд статистических - ну какие 17 тыс грн за него???

Да, градацию убрали...немного легче...
А пиво ведь по кодах УКТЗЕД не разбивается?

пиво не розбивається... Та градація і так непотрібна, краще б залишили просто - вино і все...

А ще краще, щоб його просто відмінили і вибачились за витрачені нерви і безсонні ночіspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
Я так понял, что отменять его уже в принципе никто не будет, ибо есть обязательство перед ЕС уменьшить контрафакт продукции алкогольно-табачного толка. Это один из методов. Это как с акцизом. Есть у меня знакомый фл-п, акциз которого 25-30 грн в месяц. Естественно, что к нему едут на проверку. А есть те, кто платит по "среднему тарифу" - к ним вообще не едут уже второй год (тьфу-тьфу!).
Другое дело, что всмотревшись в этот отчет, уже новый, понимаю, что ничего-то и не меняется толком. Нам все равно придется вести учет купленной и проданной продукции, т.к. остаток без этого не вывести.
У меня подруга бухгалтер ФОПа, который торгует исключительно табачной продукцией, у него акциза за 2015 год было 3,3 млн.грн. Проверки каждый год, вот недавно была проверка, доначислили 700 тыс грн НДФЛ на акциз.

По поводу отчета, мне кажется без этих колонок еще сложнее будет. А вопрос единиц измерения нигде не поднимается? Идиотизм, что опт в декалитрах сдает, а розница в тысячах декалитров, от этих нулей после запятой уже в глазах рябит.
Не могу понять так можно относить стоимость лицензий в затраты ФОП на ОС или нет. Объясните,кто понял,пожалуйста.

Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування. Однак даний перелік не містить сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених фізичною особою – підприємцем на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Таким чином, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткуванняне має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Quote
artur2013
Не могу понять так можно относить стоимость лицензий в затраты ФОП на ОС или нет. Объясните,кто понял,пожалуйста.

Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування. Однак даний перелік не містить сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених фізичною особою – підприємцем на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Таким чином, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткуванняне має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Что вас смущает? Там же написано, что "фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткуванняне має право включити до складу своїх витрат". Вас, наверное, отсутствие пробела после "оподаткування" смутило?
Quote
Dimona777
Quote
buh!
Quote
Tanya159
Я чекала-чекала 5 вересня, а тепер так розумію треба сідати і рахуватиmoody smiley
і я чекала, адже інформація була, що 5 вирішальний день, але похоже, шо то нам замилили очі в черговий раз, шоб не панікували
і треба сідати і робити.....
проект приказа про внесение изменений,новые формы [www.minfin.gov.ua]

значит так, мне непонятна такая логик:

1) как это понимать, что до 10 числа уточнюючи, а почему не "нови звитни"?

2) и эти изменения "5. Цей наказ набирає чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування" - это + еще 30 дней волокиты

3) ІІ. Порядок заповнення форми № 1-РА «Звіт про обсяги реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі»
..............................
4. У графі 5 надаються необхідні пояснення.- КАКИЕ ПОЯСНЕННЯ ТУТ МОЖНА И/ИЛИ НУЖНО ПИСАТЬ?

4) согласно порядков заполнения 1Ра-1Рт - тыс. далл получается оставили без изменений, а сигареты теперь в штуках? в отчете "литры"

вот налицо, что лепили абы слепить хоть что-то, а вопросов получается еще больше чем было
Quote
artur2013
Не могу понять так можно относить стоимость лицензий в затраты ФОП на ОС или нет. Объясните,кто понял,пожалуйста.

Пунктом 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування. Однак даний перелік не містить сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених фізичною особою – підприємцем на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Таким чином, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткуванняне має право включити до складу своїх витрат суму сплачених податків, зборів (крім суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) та витрат, понесених на придбання ліцензій, інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для провадження господарської діяльності.
Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області
вы название темы видите???
просьба для вопросов, которые не касаются этой темы, создавать отдельную тему
так штраф в 17тыс.грн остался
получается, что убрали две графы, изменил ед. измерения, уточненку до 10 можна подать.
И ВОТ ЭТО ВСЕ ИЗМЕНЕНИЯ??? ЭТО ВМЕСТО ОБеЩАННОЙ ОТМЕНЫ?

гады ползучие, нужно им сюда писать
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення (тобто до 02.10 2016 р.) за наступними адресами:
Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008, e-mail: pavlyuksg@minfin.gov.ua.
Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.
Дааа, покращення суттєве) аж смішно)) ну не буде якогось там коду, це аж десять хвилин часу нам зекономить. Все інше потрібно рахувати так само, щоб мати з чим звірити залишок, а не слати наосліп. Ну таке шось... Як з гарячки... Чи на островах перевіддихали, чи покусало їх шо...
Quote
Ira_Sirena
Дааа, покращення суттєве) аж смішно)) ну не буде якогось там коду, це аж десять хвилин часу нам зекономить. Все інше потрібно рахувати так само, щоб мати з чим звірити залишок, а не слати наосліп. Ну таке шось... Як з гарячки... Чи на островах перевіддихали, чи покусало їх шо...

Я так розумію, що це все тільки в проекті...
Зміни не прийняті ще?
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Дааа, покращення суттєве) аж смішно)) ну не буде якогось там коду, це аж десять хвилин часу нам зекономить. Все інше потрібно рахувати так само, щоб мати з чим звірити залишок, а не слати наосліп. Ну таке шось... Як з гарячки... Чи на островах перевіддихали, чи покусало їх шо...

Я так розумію, що це все тільки в проекті...
Зміни не прийняті ще?
все-таки надіюсь на здоровий глузд в цій країні.....
Підтримуємо ЄДИНУ петицію про скасування алкогольно-тютюнової звітності.Потрібно оперативно зібрати 25000 підписів.Максимальний репост і підтримка!!! [petition.president.gov.ua]
Извините, что не в тему. Написала на другой ветке никто не отвечает... sad smiley Очень срочно нужна консультация по организационным (кадровым) вопросам работы кафе. 2 ФОПА - общ.сис-ма (алкоголь) + ед.нал. 2 гр. (кухня). Официанты числяться в штате кого из них? Аренда помещения под столиками и дискотекой у кого из них? Готова оплатить консультацию. Ведением учета кафе ранее не занималась.. Могут возникать еще вопросы... Возьмите кто-нибудь шефство плиз.. smiling bouncing smiley За вознаграждение. В целом опыт работы большой, поэтому, надеюсь много глупых вопросов задавать не буду. Заранее спасибо.
Quote
slava_m
Підтримуємо ЄДИНУ петицію про скасування алкогольно-тютюнової звітності.Потрібно оперативно зібрати 25000 підписів.Максимальний репост і підтримка!!! [petition.president.gov.ua]

підписала!
+1



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 95 з 139    Сторінки: ПершаПопередні90919293949596979899100НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053300000000001