Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 96 з 139    Сторінки: ПершаПопередні919293949596979899100101НаступнаОстання
Quote
slava_m
Підтримуємо ЄДИНУ петицію про скасування алкогольно-тютюнової звітності.Потрібно оперативно зібрати 25000 підписів.Максимальний репост і підтримка!!! [petition.president.gov.ua]
подписала
содержательная петиция
и от мужа подписала
щас еще буду всех бомбить, что опять подписывали
хотя уже подписывали подобное , и не раз, но что-то никак с этими петициями не получается


Quote
Tanya159
Quote
slava_m
Підтримуємо ЄДИНУ петицію про скасування алкогольно-тютюнової звітності.Потрібно оперативно зібрати 25000 підписів.Максимальний репост і підтримка!!! [petition.president.gov.ua]

підписала!
И я подписала.Не хочу никого расстраивать,но вспомните сколько мы этих петиций подписывали в апреле-мае.Штуки 4 точно.И что на выходе? Ни одна не набрала 25 тыс.
но эта петиция реально грамотно написана
Доброго дня!
Хтось уже відправляв ті довбані звіти???
А то я відправила ще в обід і досі кит №2 нема??
Підкажіть, будь ласка, можливо у когось таке було у звіті за липень помилково пропустила один нуль у пиві у залишку на початок місяця відповідно не сходиться кінець і звіт за серпень вже буде не правильний. Я можу зараз якось виправити дані за липень відправити звітний новий?
Здравствуте. Я владелец кафе с подобной разбивкой ответсвенности, учет веду сам, редко на форуме но чем смогу помогу
В мене також немає квитанції №2
Quote
nonstopbux
В мене також немає квитанції №2
Шо робити, мені іхати у відрядження а квитанції нема, сво...чі!!!!!!!!!
Подписал петицию очередную но походу толку не будет как и с предидущими
Quote
Roksolana
Підкажіть, будь ласка, можливо у когось таке було у звіті за липень помилково пропустила один нуль у пиві у залишку на початок місяця відповідно не сходиться кінець і звіт за серпень вже буде не правильний. Я можу зараз якось виправити дані за липень відправити звітний новий?
такої можливості немає
Я отчет сдала в понедельник, квитанция 2 пришла не сразу, а на много позже, все приняли!
по ЄСВ 2 квитанції теж будуть йти пару днів, як в минулому місяці? Хтось вже здавав?
Quote
Kisulya
4958 Прийнято за основуsmileys with beer
Це про шо? Про зміни чи про відміну?
Quote
Vitohka
по ЄСВ 2 квитанції теж будуть йти пару днів, як в минулому місяці? Хтось вже здавав?
Я уже сдала ЕСВы ...ещё 2-го сентября. Квитанции № 2 пришли быстро - минут через 10-15. ( Сдавала в самом конце раб. дня, около 17.00).
Эти квитанции теперь другие, чуть не такие, как в прошлом месяце. Это такой гибрид классической кв. № 2 "от податковой" + внизу стандартные фразы из кв. № 2 "от ПФ " : Результат обробки...Дані завантажено...
А, главное - вот там внизу кв. № 2 опять есть 00 !smiling smiley
Quote
Kisulya
4958 Прийнято за основуsmileys with beer

ще марно радіти... І навіть читати не буду зміни, поки не надрукують, а то можуть прийняти зовсім не те, що планували...
Quote
Ira_Sirena
Quote
Kisulya
4958 Прийнято за основуsmileys with beer
Це про шо? Про зміни чи про відміну?
Про відміну
Прочитала законопроект и выводы комиссии, речь идет только об опте. Похоже, что отмена этих отчетов для розницы.
Quote
metiz_t
Прочитала законопроект и выводы комиссии, речь идет только об опте. Похоже, что отмена этих отчетов для розницы.


Знайшла в проекті закону на сайті ВР таке:

7) статтю 18 доповнити новою частиною такого змісту:
«Штрафи за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, передбачені абзацом вісімнадцятим частини другої статті 17 цього Закону, не застосовуються до суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами з дати виникнення зобов’язання щодо подання такого звіту.»;
Это, наверное, что штрафов за поданные с апреля отчеты с ошибками не будут применяться?
Quote
Ira_Sirena
О, Боже, люди, тримаєм кулаки.

В пояснювальній записці до законопроекту йдеться про повну відміну для роздрібних процавців
А в общем, читаю сравнительную таблицу, там черт ногу сломит, ничего не понятно, что с розницей.
А когда второе чтение? Еще через пол года?
Quote
metiz_t
А когда второе чтение? Еще через пол года?

а ще буде 2 читання?
Почему в эту петицию не попадают голоса,которые были в предыдущем прошении...они , что списываются и не учитываются..на сайте под петицией всего 124 голоса ?...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 96 з 139    Сторінки: ПершаПопередні919293949596979899100101НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046099999999999