Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 109 з 139    Сторінки: ПершаПопередні104105106107108109110111112113114НаступнаОстання
Пропоную вашій увазі програмне забезпечення для друку цінників.
Програма працює з апаратами МІНІ-Т400МЕ.
Вартість програми 200 грн. Вартість шнура для з"єднання каси з компьютером 50 грн.
Є можливість вводу цінників вручну та роздрукування без зчитування з касового апарату.




Якщо інформація зацікавила-пишіть на адресу home159@ukr.net
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Quote
artur2013
Новое дело.Регистрация в Госпотребслужбе .[chp.com.ua]
Це ще з початку року потрібно робити. Я один магазин реєструвала в січні.
Добре, що нагадали) знову потрібно туди йти.

Що це таке? Перший раз чую...

Ну це нова мулька))
Зараз не потрібно всім підряд купувати експлуатаційні дозволи, як раніше. Вони потрібні лише, якшо виготовляєш продукцію з м'яса і ще в якихось там випадках. А прості магазини повинні безкоштовно зареєструватись у цій новій службі.


Quote
Ira_Sirena
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Quote
artur2013
Новое дело.Регистрация в Госпотребслужбе .[chp.com.ua]
Це ще з початку року потрібно робити. Я один магазин реєструвала в січні.
Добре, що нагадали) знову потрібно туди йти.

Що це таке? Перший раз чую...

Ну це нова мулька))
Зараз не потрібно всім підряд купувати експлуатаційні дозволи, як раніше. Вони потрібні лише, якшо виготовляєш продукцію з м'яса і ще в якихось там випадках. А прості магазини повинні безкоштовно зареєструватись у цій новій службі.

Сроки для реєстрації є якісь?
Я так розумію, що ресторани також реєструються?!
Девочки! Кто из Киева уже регистрировались,подскажите ,где эта потребслужба находится,телефон и какие документы прилагать к Заявлению.
Quote
artur2013
Девочки! Кто из Киева уже регистрировались,подскажите ,где эта потребслужба находится,телефон и какие документы прилагать к Заявлению.

доброго дня. подати лише заяву про держ реєстрацію потужності в каб № 6 вул. Некрасівська 10/8
4861734
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Quote
artur2013
Новое дело.Регистрация в Госпотребслужбе .[chp.com.ua]
Це ще з початку року потрібно робити. Я один магазин реєструвала в січні.
Добре, що нагадали) знову потрібно туди йти.

Що це таке? Перший раз чую...
теж питання
хоч би якось інформували чи що та Держспоживслужба
звідкіля це потрібно було дізнатися? це ж на заборі не пишуть
а де дізнаватись по Києво-Святошиснькому районі
здам сьогодні баланси, буду гуглити
Quote
question
Quote
artur2013
Девочки! Кто из Киева уже регистрировались,подскажите ,где эта потребслужба находится,телефон и какие документы прилагать к Заявлению.

доброго дня. подати лише заяву про держ реєстрацію потужності в каб № 6 вул. Некрасівська 10/8
4861734
це воно чисто по Києву, чи по області, бо немає часу дзвонити

це ж треба так назвати роздрібну торгівлю - "потужність"
Наша служба на свльські ради передавала оголошення, щоб повідомити сільські "потужності"))
А що в містах - не знаю.
Може створимо якусь тему "Балакучка" чи що і будем там говорити про що кому заманеться? Тут наче стабільний колектив, зазвичай, то будем там сидіти. А то тема про РА, РТ, а ми пишем, що хочем.
Quote
Vitohka
7.7 датою та часом надання податкового документа в
електронному вигляді до органів ДПС є дата та час, зафіксовані у
першій квитанції.


а потім зранку приходить друга квитанція, де пише - час прийняття звітності минув учора...

не дай, Боже, такого кошмару...
Та да. Тепер прийдеться в перших числах все здавати. Пинька нам під зад дають. Зате пів місяця вільного буде)))
Quote
Ira_Sirena
Наша служба на свльські ради передавала оголошення, щоб повідомити сільські "потужності"))
А що в містах - не знаю.
У нас во Львове сказали, что сейчас регистрируют большие торговые центры, большие магазины и больших "производителей".
Такую мелочь, как ФОПы, будут регить попозже, типа должны прислать Повидомлення, и на протяжении 30 дней с дня получения этого Повидомлення ФОП должен будет пойти и зарегиться.
Ira_Sirena, а Балакучка уже ж типа есть, есть же Бензиновый, там можно про что хошь балАкать...eye rolling smiley
Но тут-то вкуснее!!! grinning smiley
И про работу пообщались, и сразу про ещё что-то....Ну точно как в жизни , как в женском коллективе !Никто ж никуда не выходит из комнаты, чтобы обсудить рецепт....или фасончик....или чью-то покупку...
Только что дозвонилась до Госпродпотребслужбы в Киеве.Сказали и маленьким магазинам и ФОПам ,которые торгуют продтоварами нужно завести Заявление на Некрасовскую10/8. Если доверенное лицо-Доверенность.Можно отправить по почте с уведомлением о вручении и с описью.
Quote
artur2013
Только что дозвонилась до Госпродпотребслужбы в Киеве.Сказали и маленьким магазинам и ФОПам ,которые торгуют продтоварами нужно завести Заявление на Некрасовскую10/8. Если доверенное лицо-Доверенность.Можно отправить по почте с уведомлением о вручении и с описью.
спасибо. вопросы:
А что заявлять-то?
Если все арендуемое,то арендодатель пишет заяву?
Quote
sim
Quote
artur2013
Только что дозвонилась до Госпродпотребслужбы в Киеве.Сказали и маленьким магазинам и ФОПам ,которые торгуют продтоварами нужно завести Заявление на Некрасовскую10/8. Если доверенное лицо-Доверенность.Можно отправить по почте с уведомлением о вручении и с описью.
спасибо. вопросы:
А что заявлять-то?
Если все арендуемое,то арендодатель пишет заяву?
Ні, Ви.
Девочки,а что ж писать в том повидомлени? есть бланк? сроки?
Мне в Киеве сказали по телефону,что если магазин торгует продтоварами и при магазине есть бар или кофетерий,то нужно подавать 2 заявления.В одном ставим птичку напротив кафе,бара,в другом- напротив роздрібной торгівлі харчовими продуктами.
Ставите птичку напротив кафе и сдаете.Не имеет значения арендованное помещение или нет.Пишите адрес,по которому находится ваше кафе,чтобы они знали куда приходить с проверкой.
так, поставим птички, галочки, звездочки и по-почте отправим, холодно нинче по улице бегать с ненужными бамажками
от бляха-муха, еще одни проверяющие на нашу голову
Підкажіть а куди подавати: діяльність в обному місті а реєстрація в іншому????
Quote
buh!
так, поставим птички, галочки, звездочки и по-почте отправим, холодно нинче по улице бегать с ненужными бамажками
от бляха-муха, еще одни проверяющие на нашу голову

Я так розумію, що якщо це ресторан чи кафе, де є продукти тваринного походження, то треба якийсь експлуатаційний дозвіл брати???
Quote
Tanya159
Quote
buh!
так, поставим птички, галочки, звездочки и по-почте отправим, холодно нинче по улице бегать с ненужными бамажками
от бляха-муха, еще одни проверяющие на нашу голову

Я так розумію, що якщо це ресторан чи кафе, де є продукти тваринного походження, то треба якийсь експлуатаційний дозвіл брати???
Я думаю, що ні, але дізнавайтесь в самій службі.
Это все должны регится или новосозданные?
Перезвонила в Черкасскую ГОСПРОДПОТРЕБСЛУЖБУ - сказали обращаться в местную ветеринарку. Перезвонила сказали принести только заполненное заявление, а если укажем ел.адрес то пришлют нам сканкопию с присвоенным номером. Сказали что мы им ничего сдавать не будемsmiling smiley)
Quote
Наталья К
Перезвонила в Черкасскую ГОСПРОДПОТРЕБСЛУЖБУ - сказали обращаться в местную ветеринарку. Перезвонила сказали принести только заполненное заявление, а если укажем ел.адрес то пришлют нам сканкопию с присвоенным номером. Сказали что мы им ничего сдавать не будемsmiling smiley)
Да какое там "сдавать", Вы о чём ?
Это новое формирование , типа 3 в 1 (Ветслужба + Санстанция + Споживач), а замашки и требования у него - старые.
И регистрироваться нас заставляют для того, чтобы чётко знать, куда идти за штрафамис проверками.angry smiley
Или оштрафуют за нерегистрацию, там тоже штрафы - мама не горюй.....
а до какого числа надо зарегится?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 109 з 139    Сторінки: ПершаПопередні104105106107108109110111112113114НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000552