Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 124 з 139    Сторінки: ПершаПопередні119120121122123124125126127128129НаступнаОстання
Всем удачного приема отчетов.Чтоб успели отослать.

Делаю во фризвите (удобно),но когда что-то делаю в первый раз: первый отчет 1РА,первую уточненку по деке акцизной ( ну наворочено там сильно),то делаю в ОПЗ. Использую контроль: структуры и камеральную проверку.Это официальная программа ДФС.
Я бы с КОАТУ поэкспериментировал бы в ОПЗ.
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Допоможіть, хто знає, що робити.
Вчора помилково по еквайрингу перечислили на рахунок гроші (продавець якось промахнувся), а касовий взагалі не вмикали і чеків нема.
yawning smiley
Ну, проведите чеком сегодня !
Эквайринг, если его вчера провели, вряд ли вчера зашёл на р/счёт.
Наверное, сегодня зайдёт....или даже в понедельник может...
Це я побачила суму, а на дату не звернула уваги(
Розрахувались позавчора, на рахунок впали вчора.
По еквайрингу в мене нічого "не продається". В банку кажуть, щоб я перерахувала гроші другому ФОПу з призначенням "помилково перераховані кошти".

Дівчата, то що краще зробити? Можна перерахувати ФОПові, якому вони призначались?
Як і де їх показати?
Я сьогодні вперше зайшла в ел.кабінет з ключами Привату. Цікаво там. На радостях почала робити там 1-РТ. Спочатку не могла роздуплитись, як вводити цифри - чогось кому не приймало. Потім все ввела, хотіла зберегти, а воно закрилось. Створювала новий - нє тут-то било. Зробила через Приват. Правда, теж не з першого разу. Таке враження, що в них айтішніки по сумісництву працюють.


Quote
Ira_Sirena
Я сьогодні вперше зайшла в ел.кабінет з ключами Привату. Цікаво там. На радостях почала робити там 1-РТ. Спочатку не могла роздуплитись, як вводити цифри - чогось кому не приймало. Потім все ввела, хотіла зберегти, а воно закрилось. Створювала новий - нє тут-то било. Зробила через Приват. Правда, теж не з першого разу. Таке враження, що в них айтішніки по сумісництву працюють.
так вони ж аЙ-тІшники, а не бухгатера, от тішаться з того що творять
мені, наприклад, страшенно не подобається, що в Сонаті неможливо Ентером перескочити в сусіднє поле, тільки мишкою курсор переставляти, чого так незрозуміло. А в Арт-Звіті не подобається єфект "вспливаючого вікна", але за багато років користування привикла, наловчилась. Кожен має своє бачення одного і того самого дійства.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Допоможіть, хто знає, що робити.
Вчора помилково по еквайрингу перечислили на рахунок гроші (продавець якось промахнувся), а касовий взагалі не вмикали і чеків нема.
yawning smiley
Ну, проведите чеком сегодня !
Эквайринг, если его вчера провели, вряд ли вчера зашёл на р/счёт.
Наверное, сегодня зайдёт....или даже в понедельник может...
Це я побачила суму, а на дату не звернула уваги(
Розрахувались позавчора, на рахунок впали вчора.
По еквайрингу в мене нічого "не продається". В банку кажуть, щоб я перерахувала гроші другому ФОПу з призначенням "помилково перераховані кошти".

Дівчата, то що краще зробити? Можна перерахувати ФОПові, якому вони призначались?
Як і де їх показати?
позавчора, то кажись запізно, якби це вчора, то я своїх заставляю пробивати через касу сьогодні, тому що гроші, все-рівно день в день не заходять і получається, що одним днем усе, хто його там буде звіряти ті копійки -пачку цигарок чи бутилку пива, але 333рахунок не буде червоним світитись і то добре

якщо перераховувати ФОП-ві, то як це буде виглядати? на підставі чого? як повернення? але ж гроші надійшли від покупця, а не від ФОПа. Хіба що на підставі службового пояснення з описом ситуації, що склалася.

Я б пробила по касі
Quote
Ira_Sirena
Я сьогодні вперше зайшла в ел.кабінет з ключами Привату. Цікаво там. На радостях почала робити там 1-РТ. Спочатку не могла роздуплитись, як вводити цифри - чогось кому не приймало. Потім все ввела, хотіла зберегти, а воно закрилось. Створювала новий - нє тут-то било. Зробила через Приват. Правда, теж не з першого разу. Таке враження, що в них айтішніки по сумісництву працюють.


Привіт. Я роблю спочатку у фрізвіті, потім імпортую в кабінет. Там хитро імпортується. Якщо. наприклад це декларація з акцизного податку з додатком, то імпортується так: спочатку відкриваєш в кабінеті чистий з бланк самої декларації. і імпортуєш відповідний файл, потім переходиш на бланк додатку, щоб був на екрані, і імпортуєш відповідний файл. пакетом не імпортує. Потім обовязково потрібно зберегти чернетку. а потім підписувати і воно автоматом відправе. Квитанції мені приходять навіть вночі через 15 хвилин максимум.
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Я сьогодні вперше зайшла в ел.кабінет з ключами Привату. Цікаво там. На радостях почала робити там 1-РТ. Спочатку не могла роздуплитись, як вводити цифри - чогось кому не приймало. Потім все ввела, хотіла зберегти, а воно закрилось. Створювала новий - нє тут-то било. Зробила через Приват. Правда, теж не з першого разу. Таке враження, що в них айтішніки по сумісництву працюють.
так вони ж аЙ-тІшники, а не бухгатера, от тішаться з того що творять
мені, наприклад, страшенно не подобається, що в Сонаті неможливо Ентером перескочити в сусіднє поле, тільки мишкою курсор переставляти, чого так незрозуміло. А в Арт-Звіті не подобається єфект "вспливаючого вікна", але за багато років користування привикла, наловчилась. Кожен має своє бачення одного і того самого дійства.

Я в сонаті не працюю, але спробуйте перескакувати по полям клавішою ТАВ
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Допоможіть, хто знає, що робити.
Вчора помилково по еквайрингу перечислили на рахунок гроші (продавець якось промахнувся), а касовий взагалі не вмикали і чеків нема.
yawning smiley
Ну, проведите чеком сегодня !
Эквайринг, если его вчера провели, вряд ли вчера зашёл на р/счёт.
Наверное, сегодня зайдёт....или даже в понедельник может...
Це я побачила суму, а на дату не звернула уваги(
Розрахувались позавчора, на рахунок впали вчора.
По еквайрингу в мене нічого "не продається". В банку кажуть, щоб я перерахувала гроші другому ФОПу з призначенням "помилково перераховані кошти".

Дівчата, то що краще зробити? Можна перерахувати ФОПові, якому вони призначались?
Як і де їх показати?
позавчора, то кажись запізно, якби це вчора, то я своїх заставляю пробивати через касу сьогодні, тому що гроші, все-рівно день в день не заходять і получається, що одним днем усе, хто його там буде звіряти ті копійки -пачку цигарок чи бутилку пива, але 333рахунок не буде червоним світитись і то добре

якщо перераховувати ФОП-ві, то як це буде виглядати? на підставі чого? як повернення? але ж гроші надійшли від покупця, а не від ФОПа. Хіба що на підставі службового пояснення з описом ситуації, що склалася.

Я б пробила по касі
Та й я думаю, що запізно. Тим більше - це єдиний рух по рахунку, то його звірити не важко буде. Напишу якусь довідку від продавця і перерахую, а там вже як буде.
Quote
Dimon1978pl
А чому не відправляете напряму через ZvitOk? (завантажити тут)

Нажаль там токмо як скачать музику в контакті eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик,натисніть "Перейти на сайт" і відкриється файл для загрузки.
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, закривається кафе, є залишки алкоголю, якщо я правильно розумію перепродати його я не можу (ліцензія на роздрібний продаж), необхідно його пробити по касовому апарату і тоді знімати касовий апарат з реєстрації?
Я не пробивала...залишила для власного використання smiling smiley)
А як тоді зі звітом 1-РА (є залишки а ліцензію потрібно буде здати)? І тут уже писали про те, що підприємець купляв тютюн (здається) для власного використання а потім перевірка нарахувала акцизний податок
Я писала заяву, про припинення дії ліцензії......а про нарухування акцизного податку??? як може бути - продажі ж не було
Quote
lora55
А як тоді зі звітом 1-РА (є залишки а ліцензію потрібно буде здати)? І тут уже писали про те, що підприємець купляв тютюн (здається) для власного використання а потім перевірка нарахувала акцизний податок
То він не закривався, а просто купляв по першій формі і не брав в приход.
Податківці кажуть, що залишки можна залишити собі, АП не платити, бо реалізації не було.
Але не знаю, чи потрібно якусь бумажку писати, що і скільки Вам лишилось.
Дзвоніть на гар.лінію ДФС і уточняйте.
Это от радости,что я возобновила подписку на эту тему!
Quote
artur2013
Это от радости,что я возобновила подписку на эту тему!
Мене теж періодично звідси викидає (
Quote
Иногда могу
Я не пробивала...залишила для власного використання smiling smiley)
А як ви їх показувала, робили якийсь документ, що вони у вас для власного використання?
Уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, департамент аннулировал лицензию на табак за продажу несовершеннолетним 13.12.2016. Новую лицензию получим только в январе. Как быть с остатками в отчете по аннулированной лицензии, я же не имею права их переносить на новую лицензию? Спасибо.
Quote
Nata11111
Уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, департамент аннулировал лицензию на табак за продажу несовершеннолетним 13.12.2016. Новую лицензию получим только в январе. Как быть с остатками в отчете по аннулированной лицензии, я же не имею права их переносить на новую лицензию? Спасибо.

Я бы сделала инвентариз-ю на 13.12. и ост. списала актом "для власного використування" или сроки,или бой.И когда будете за дек.подавать 1-ра укажете кол-во списанного в реализации, а в 7 графе"примитки" напишите :списано 0,123456 тыс.дал. с-но акта списания №.....Я так сделала.Сама не знаю правильно или нет
Quote
GlaOks
Quote
Иногда могу
Я не пробивала...залишила для власного використання smiling smiley)
А як ви їх показувала, робили якийсь документ, що вони у вас для власного використання?

Честно говоря, никак...наверное надо какой то акт подложить
Quote
Иногда могу
Quote
GlaOks
Quote
Иногда могу
Я не пробивала...залишила для власного використання smiling smiley)
А як ви їх показувала, робили якийсь документ, що вони у вас для власного використання?

Честно говоря, никак...наверное надо какой то акт подложить


А в 1 -ра как Вы их показали?
Quote
Nata11111
Уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, департамент аннулировал лицензию на табак за продажу несовершеннолетним 13.12.2016. Новую лицензию получим только в январе. Как быть с остатками в отчете по аннулированной лицензии, я же не имею права их переносить на новую лицензию? Спасибо.

ИМХО. А чем это вариант отличается от такого варианта.
У вас 13.12.16 закончилась старая лицензия. Вы обязаны сдавать отчет 1РА по старой лицензии за декабрь укажете остаткам 1000 штук сигарет. Оформляете новую лицензию с разрывом между датами .Например с 5.01.2017г .Вы подаете отчет 1РА за январь по новой лицензии.
Какие у вас будут начальные остатки товара на 1.01.17? Такие какие еже остатки на 31.12.16г. Те же 1000 штук.

Вы не делаете перенос между отчетами 1РА. Вы делаете инвентаризацию товара на складе. Зачем списывать куда-то, если через месяц вы продадите на законных основаниях?
Quote
ivan1
Quote
Nata11111
Уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, департамент аннулировал лицензию на табак за продажу несовершеннолетним 13.12.2016. Новую лицензию получим только в январе. Как быть с остатками в отчете по аннулированной лицензии, я же не имею права их переносить на новую лицензию? Спасибо.

ИМХО. А чем это вариант отличается от такого варианта.
У вас 13.12.16 закончилась старая лицензия. Вы обязаны сдавать отчет 1РА по старой лицензии за декабрь укажете остаткам 1000 штук сигарет. Оформляете новую лицензию с разрывом между датами .Например с 5.01.2017г .Вы подаете отчет 1РА за январь по новой лицензии.
Какие у вас будут начальные остатки товара на 1.01.17? Такие какие еже остатки на 31.12.16г. Те же 1000 штук.

Вы не делаете перенос между отчетами 1РА. Вы делаете инвентаризацию товара на складе. Зачем списывать куда-то, если через месяц вы продадите на законных основаниях?
+1
Quote
ivan1
Quote
Nata11111
Уважаемые коллеги! Подскажите, пожалуйста, департамент аннулировал лицензию на табак за продажу несовершеннолетним 13.12.2016. Новую лицензию получим только в январе. Как быть с остатками в отчете по аннулированной лицензии, я же не имею права их переносить на новую лицензию? Спасибо.

ИМХО. А чем это вариант отличается от такого варианта.
У вас 13.12.16 закончилась старая лицензия. Вы обязаны сдавать отчет 1РА по старой лицензии за декабрь укажете остаткам 1000 штук сигарет. Оформляете новую лицензию с разрывом между датами .Например с 5.01.2017г .Вы подаете отчет 1РА за январь по новой лицензии.
Какие у вас будут начальные остатки товара на 1.01.17? Такие какие еже остатки на 31.12.16г. Те же 1000 штук.

Вы не делаете перенос между отчетами 1РА. Вы делаете инвентаризацию товара на складе. Зачем списывать куда-то, если через месяц вы продадите на законных основаниях?
Затем, что в период с 14.12.16 -05.01.17. у ФОПа не будет лицензии и хранить алког/табак в магазине(складе)он не имеет права
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 124 з 139    Сторінки: ПершаПопередні119120121122123124125126127128129НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050899999999998