Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 120 з 139    Сторінки: ПершаПопередні115116117118119120121122123124125НаступнаОстання
Quote
elena_ma
А как можно узнать, аннулировали или нет? Я имею ввиду не поход в налоговую, а сайт какой-нибудь?
Сумніваюсь. Зателефонуйте, щоб не йти.
Quote
elena_ma
А как можно узнать, аннулировали или нет? Я имею ввиду не поход в налоговую, а сайт какой-нибудь?
я находила в 2014 году реестр по выданным лицензиям, со сроками и видами деятельности, правда меня интересовал только Киев, не знаю есть ли информация по все регионам
Quote
Котег :-)
А чего вы посылаете к консультантам, мы же вроде все тут на форуме общаемся, не просим платной консультации
Из приведенного отрывка ст 14, так из этого вытекает, что продавать в розницу можно конечному потребителю, а не сказано, что розничный ресторан не может купить в магазине. То есть стосуется правил продажи, а не закупки.
ну зачем вытак на меня
я совсем не посылаю, а советую обратиться к специалистам, которые все толково объяснят, видно же что человек хочет слышать только то, что хочет слышать


Quote
Котег :-)
А чего вы посылаете к консультантам, мы же вроде все тут на форуме общаемся, не просим платной консультации
Из приведенного отрывка ст 14, так из этого вытекает, что продавать в розницу можно конечному потребителю, а не сказано, что розничный ресторан не может купить в магазине. То есть стосуется правил продажи, а не закупки.
а с другой стороны, да пусть покупает где хочет, хоть на базаре у бабушекgrinning smiley
Документ 854-96-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.01.2014, підстава 924-2013-п
[zakon5.rada.gov.ua]

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 30 липня 1996 р. № 854
Київ

Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями

ПРАВИЛА
роздрібної торгівлі алкогольними напоями
.....................................................................................
8. Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
.......................................................................................
Я трохи не в тему, але чогось асоціація виникла)) - всі знають, що єдинщик 2гр. не має права здавати загальносистемнику приміщення в оренду?

buh, я до 8 пункту не дойшла)
Мені вистачає визначення поняття "реалізація..." - якщо можна продавати лише кінцевому споживачу для власного некомерц.використання, то покупець ПОВИНЕН бути кінцевим споживачем, який купує товар для некомерційного використання. Чи пройде чек з роздрібу перевірку податківців і чи визнають вони це витратою, і чи не пристроять на штраф - питання людяності податківців, але я впевнена, що правда на їх боці.
Quote
buh!
Документ 854-96-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.01.2014, підстава 924-2013-п
[zakon5.rada.gov.ua]

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 30 липня 1996 р. № 854
Київ

Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями

ПРАВИЛА
роздрібної торгівлі алкогольними напоями
.....................................................................................
8. Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
.......................................................................................
о ну вот это уже дело. А какая за это ответственнлсть?
Quote
Ira_Sirena
Я трохи не в тему, але чогось асоціація виникла)) - всі знають, що єдинщик 2гр. не має права здавати загальносистемнику приміщення в оренду?

buh, я до 8 пункту не дойшла)
Мені вистачає визначення поняття "реалізація..." - якщо можна продавати лише кінцевому споживачу для власного некомерц.використання, то покупець ПОВИНЕН бути кінцевим споживачем, який купує товар для некомерційного використання. Чи пройде чек з роздрібу перевірку податківців і чи визнають вони це витратою, і чи не пристроять на штраф - питання людяності податківців, але я впевнена, що правда на їх боці.
какая еще людяность? Только законы.
Quote
Котег :-)
Quote
buh!
Документ 854-96-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.01.2014, підстава 924-2013-п
[zakon5.rada.gov.ua]

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 30 липня 1996 р. № 854
Київ

Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями

ПРАВИЛА
роздрібної торгівлі алкогольними напоями
.....................................................................................
8. Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
.......................................................................................
о ну вот это уже дело. А какая за это ответственнлсть?

Навскидку пишу:
1.. Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
Во- первых, ресторан не принимает для продажи водку, а покупает водку для продажи в розничном магазине и это подтверждено чеком РРО. Покупки не запрещены!

2. Вот ответ на то, что для отчета 1РА приход в рознице должен совпадать с отгрузками у оптовиков. Нет он может отличаться: на закупки напрямую у изготовителей , на закупку у импортеров, возможно на величину импорта произведенного самим этим розничным магазином ( магазин на границе с Польшей или Россией).
И я пока нигде не вижу на запрета на покупки в другом розничном магазине.

3. Правила пункт31. «Контроль за дотриманням цих Правил здійснюється посадовими особами органів виконавчої влади у межах їхньої компетенції та в установленому порядку.»
Вот вам контроль и какие штрафы. Вроде бы у них нет штрафов по 17000 грн?! Спросите у своего хозяина какие ТАМ «штрафы».
Добрий день! В мене таке питання. ФОП здав ліцензію і в жовтні вона вже була не дійсна. Звіт 1-РА за жовтень не подавався, бо ліцензія не дійсна, але залишки є. Як бути в цьому випадку?
Quote
Anfisa8
Добрий день! В мене таке питання. ФОП здав ліцензію і в жовтні вона вже була не дійсна. Звіт 1-РА за жовтень не подавався, бо ліцензія не дійсна, але залишки є. Як бути в цьому випадку?
На гар.лінії казали, що ФОП може їх використати для власного споживання.
Тобто звіт не подає, залишки висять, а як запитають, то випив сам. Я правильно зрозуміла?
\\\ресторан не принимает для продажи водку, а покупает водку для продажи в розничном магазине и это подтверждено чеком РРО. Покупки не запрещены!\\\\

ivan1 , это словоблудие !
ФОП купил водку в розничном магазине ( магазин НЕ ИМЕЕТ оптовой лицензии). Нарушение № 1.
Дальше он должен эту водку оприходовать, потому что это для него в данной ситуации - товар. Он принял эту водку как товар !!! Нарушение № 2 (забороняється приймати для продажу ).
Дальше - он эту водку ПРОДАЁТ. Нарушение № 3 (забороняється приймати для продажу).
Quote
Ira_Sirena
Я трохи не в тему, але чогось асоціація виникла)) - всі знають, що єдинщик 2гр. не має права здавати загальносистемнику приміщення в оренду?

buh, я до 8 пункту не дойшла)
Мені вистачає визначення поняття "реалізація..." - якщо можна продавати лише кінцевому споживачу для власного некомерц.використання, то покупець ПОВИНЕН бути кінцевим споживачем, який купує товар для некомерційного використання. Чи пройде чек з роздрібу перевірку податківців і чи визнають вони це витратою, і чи не пристроять на штраф - питання людяності податківців, але я впевнена, що правда на їх боці.
ви впевнені, я впевнена, а хтось хоче не так, як ми впенені
та й "людяність податківців" також має межі....
Quote
Котег :-)
Quote
buh!
Документ 854-96-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.01.2014, підстава 924-2013-п
[zakon5.rada.gov.ua]

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 30 липня 1996 р. № 854
Київ

Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями

ПРАВИЛА
роздрібної торгівлі алкогольними напоями
.....................................................................................
8. Суб'єкту господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями, забороняється приймати для продажу та зберігання алкогольні напої від юридичних і фізичних осіб, які не мають ліцензії на виробництво або на право імпорту чи оптової торгівлі алкогольними напоями.
.......................................................................................
о ну вот это уже дело. А какая за это ответственнлсть?

я не юрист, я бухгалтер, но уверена, что пару статей из Кодекса об административных нарушениях при проверке применить можна будет, выше кто-то давал информацию по НКУ, там тоже есть подобное ограничение и налоговики думаю об этом тоже знают.
Но в любом случае, каждый вправе принимать свое решение - покупать или не покупать
Quote
nikon
\\\ресторан не принимает для продажи водку, а покупает водку для продажи в розничном магазине и это подтверждено чеком РРО. Покупки не запрещены!\\\\

ivan1 , это словоблудие !
ФОП купил водку в розничном магазине ( магазин НЕ ИМЕЕТ оптовой лицензии). Нарушение № 1.
Дальше он должен эту водку оприходовать, потому что это для него в данной ситуации - товар. Он принял эту водку как товар !!! Нарушение № 2 (забороняється приймати для продажу ).
Дальше - он эту водку ПРОДАЁТ. Нарушение № 3 (забороняється приймати для продажу).
100% согласна
да второй день объясняем ivan1, но человек слышит только себя
Quote
Ira_Sirena
Quote
Anfisa8
Добрий день! В мене таке питання. ФОП здав ліцензію і в жовтні вона вже була не дійсна. Звіт 1-РА за жовтень не подавався, бо ліцензія не дійсна, але залишки є. Як бути в цьому випадку?
На гар.лінії казали, що ФОП може їх використати для власного споживання.
Тобто звіт не подає, залишки висять, а як запитають, то випив сам. Я правильно зрозуміла?
Quote
buh!
Quote
nikon

да второй день объясняем ivan1, но человек слышит только себя

Вы пишите, что я слышу себя. Нет я слышу другого.

Назад в прошлое [club.dtkt.com.ua]
Возникла проблема:
Ira_Sirena [ Відповісти приватно ]
Re: Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!
05 December, 2016 10:15
Quote
Иногда могу
Я розумію, що я робила не правильно, але .......знайшла тільки такий вихід:
1. ті позиції, де виходив мінус - продаж розкидала по тим, що був нормальний залишок (наприклад: горілка "-", я трохи продажу кинула на настоянки)
2. недопоказала продажу в минулому місяці, але включила його в наступний
Я розумію, що все це не правильно.....але хоть щось
Я теж більше схиляюсь до думки не показати реалізацію...
Щоб не заплутатись, не буду нічого кидати на інші коди.
Просто не покажу лишню реалізацію за листопад.
В грудні дозамовлю і покажу за два місяці.
В мене дві ліцензії, то надіюсь це їх трохи заплутає.


Я дал свое решение ее проблемы

van1 [ Відповісти приватно ] Re: Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!
05 December, 2016 14:35 Quote Ira_Sirena


ИМХО. Вариант непоказать реализацию мне "не по душе".
1. Ну а если вы покажете все продажу по РРО, а приход по налу в мелкооптовика , а не от постоянного поставщика пол безналу
Или купили в какой-нибудь сети в рознице, ….
2.Тогда проблемы только ту вас. При проверке выкосят из отчета 1РА приход алкоголя, но это не штраф 17000 грн за отчет 1РА.
При проверке это уменьшение затрат, как не подтвержденные первичкой. И если «вы идете навстречу просьбам трудящихся показать налоговую нагрузку по прибыли единичку» ,то у вас есть непоказанные затраты: аренда,зарплата,…. ,тогда налоговый инспектор проверяя вас будет обязан их включить в затраты. Это штрафы уже будут другому отчету: по прибыли.
Короче надо считать…


3.А теперь разрешите вопрос всему форуму и модератору. Какое лучше решение ? При каком варианте сумма штрафа меньше?

Первое : не показать объемы проданного алкоголя и при проверке 100% штраф 17000 грн.

Второе, предложенное мною: купить алкоголь для розничного магазина в рознице. И уплатить штраф за нарушение правил продажи алкоголя в рознице.
А если учесть, с большой долей вероятности, что все равно найдут нарушение
ПОСТАНОВЫ КМУ від 30 липня 1996 р. № 854, то одним больше нарушением, одним меньше..
Но это не штрф 17000 грн.!!!

Привожу интересные пункты:
1. Етикетки на алкогольні напої, які реалізуються в закладах ресторанного господарства, повинні бути марковані штампом (печаткою) цього підприємства
16. Зберігання алкогольних напоїв здійснюється в місцях зберігання алкогольних напоїв, внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, які відповідають вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці, здоров’я та навколишнього природного середовища, протипожежної безпеки, а також санітарних норм і правил. Місця зберігання алкогольних напоїв повинні добре вентилюватися, не мати стороннього запаху, бути непроникними для прямих променів світла, обладнані охоронною сигналізацією.
17. Закорковані пляшки з алкогольними напоями зберігають у горизонтальному положенні з метою запобігання висиханню корку, а пляшки з іншою укупоркою - у вертикальному положенні.
18. Алкогольні напої зберігають при температурі:горілку та горілку особливу - від -5 °С до +25 °С;лікеро-горілчані вироби - від +10 °С до +25 °С і відносній вологості повітря не більш як 85 відсотків;вино - від +8 °С до +16 °С (напівсолодке, напівсухе - від -2 °С до +8 °С);коньяк - не менш як +5 °С.
21. Суб'єкт господарювання повинен забезпечити інформування споживача про роздрібні ціни на алкогольні напої за допомогою ярликів цін (цінників) на зразках напоїв, що перебувають у продажу. На ціннику чітко зазначається назва напою, місткість, ціна за одиницю товару у грошовій одиниці України. На зворотному боці цінника повинен бути підпис особи, відповідальної за визначення ціни, і дата, скріплені печаткою або штампом суб'єкта господарювання..
23. Технологічні, калькуляційні картки на коктейлі погоджуються із санітарно-епідеміологічною службою, затверджуються керівником підприємства, бухгалтером та скріплюються печаткою.
Прейскуранти на алкогольні напої підписуються керівником та бухгалтером суб'єкта господарювання, скріплюються печаткою і повинні бути доступні для ознайомлення споживача.
Теж дозволю собі процитувати "Правила торгівлі алк.напоями" - п31. Контроль за дотриманням цих Правил здійснюється посадовими особами органів виконавчої влади у межах їхньої компетенції та в установленому порядку."

так от, щось мені підказує, що перевірка дотримання цих правил є в посадових інструкціях Департаменту по підакцизним товарам (ті, що видають ліцензії) і вони можуть за порушення правил - анулювати ліцензію... Хіба ні?
Quote
ivan1
А если учесть, с большой долей вероятности, что все равно найдут нарушение
[/b]

А якщо врахувати, що порушення в звіті 1-РА можна знайти в кожного, хто його хоть раз здавав... то можна не паритись зовсім!

Але при "мінусових" продажах я би показала менші продажі... важче знайти, не відразу видно, не проходить камеральна перевірка з постачальниками...
Quote
Vitohka

А якщо врахувати, що порушення в звіті 1-РА можна знайти в кожного, хто його хоть раз здавав... то можна не паритись зовсім!

Але при "мінусових" продажах я би показала менші продажі... важче знайти, не відразу видно, не проходить камеральна перевірка з постачальниками...
И не одно нарушение можно найти !!!>grinning smiley<
Легко !
Мабуть, заднім числом чек мені ніхто не виб'є і тим більше - не випише накладну на ФОПа.
Тай третіх осіб підставляти неохота.
Якщо звірку з 1-ОА все-таки роблять, то це лишня увага.
Quote
nikon
Quote
Vitohka

А якщо врахувати, що порушення в звіті 1-РА можна знайти в кожного, хто його хоть раз здавав... то можна не паритись зовсім!

Але при "мінусових" продажах я би показала менші продажі... важче знайти, не відразу видно, не проходить камеральна перевірка з постачальниками...
И не одно нарушение можно найти !!!>grinning smiley<
Легко !
у меня в этом месяце (да и в прошлых месяцах не лучше) даже искать не нужно, лежит просто на поверхности
нашли в магазине накладную на вино 20 бутылок от 18 мая, просто нашли и передали мне. ГДЕ ТОТ МАЙ??? сейчас ноябрь, включила приход в ноябрь, а что делать, это реально купленное, ну немножко не в том месяце попало в приход - 17000штраф

теперь обнаружила ошибку в остатке на начало по 33 коду, неправильно проссумированы 34-36-37 коды и теперь неправильно остаток на конец, - штраф 17000,00

потом опять набили лишнего, приходится уменьшить реализацию и перекинуть на "глухие" апрельские коды - штраф 17000,00
я не знаю, как еще можна с этим бороться, я сама уже начинаю путаться в этих колонках, и строчках, и кодах
Вопрос по отчету 1Ра и 1Рт
2-й РРО уже зарегили и вторая пара лицензий (алк.+таб) на подоходе,
как две лицензии на алкоголь и две на табак вписать в эти отчеты?
Quote
buh!
Quote
nikon
Quote
Vitohka

А якщо врахувати, що порушення в звіті 1-РА можна знайти в кожного, хто його хоть раз здавав... то можна не паритись зовсім!

Але при "мінусових" продажах я би показала менші продажі... важче знайти, не відразу видно, не проходить камеральна перевірка з постачальниками...
И не одно нарушение можно найти !!!>grinning smiley<
Легко !
у меня в этом месяце (да и в прошлых месяцах не лучше) даже искать не нужно, лежит просто на поверхности
нашли в магазине накладную на вино 20 бутылок от 18 мая, просто нашли и передали мне. ГДЕ ТОТ МАЙ??? сейчас ноябрь, включила приход в ноябрь, а что делать, это реально купленное, ну немножко не в том месяце попало в приход - 17000штраф

теперь обнаружила ошибку в остатке на начало по 33 коду, неправильно проссумированы 34-36-37 коды и теперь неправильно остаток на конец, - штраф 17000,00

потом опять набили лишнего, приходится уменьшить реализацию и перекинуть на "глухие" апрельские коды - штраф 17000,00
я не знаю, как еще можна с этим бороться, я сама уже начинаю путаться в этих колонках, и строчках, и кодах

ой, ну шо ж ви так... зразу. Це ж треба спочатку вичислити, кого перевіряти (на всіх інспекторів не хватить), треба знати місце, де шукати, а ще треба дуже ретельно і прискіпливо перерахувати всі контрольні стрічки, розібрати все по кодам, скинути в ексель і написати правильні формули... І при тому при всьому - доказати, що це ВИ зробили неправильно..

Але це все балачки.
Насправді ніхто цим заморочуватись не буде.
Насправді прийдуть і будуть домовлятися про відкат. Як завжди.
Quote
buh!
Вопрос по отчету 1Ра и 1Рт
2-й РРО уже зарегили и вторая пара лицензий (алк.+таб) на подоходе,
как две лицензии на алкоголь и две на табак вписать в эти отчеты?
Где-то попадалось на глаза, что в таком случае пишется просто, что лицензий ДВЕ.
Поднимите Порядок заполнения этих отчётов, вроде там было....
Quote
buh!
Вопрос по отчету 1Ра и 1Рт
2-й РРО уже зарегили и вторая пара лицензий (алк.+таб) на подоходе,
как две лицензии на алкоголь и две на табак вписать в эти отчеты?

ви маєте на увазі за грудень? Ставите у віконечко з номером циферку "2", термін дії лишаєте порожнім
Quote
buh!
Вопрос по отчету 1Ра и 1Рт
2-й РРО уже зарегили и вторая пара лицензий (алк.+таб) на подоходе,
как две лицензии на алкоголь и две на табак вписать в эти отчеты?
Там де номер ліцензії ставите просто цифру 2 і по двох магазинах сумуєте коди.
Quote
Vitohka
Насправді прийдуть і будуть домовлятися про відкат. Як завжди.
1 000 000 % !!!thumbs up
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 120 з 139    Сторінки: ПершаПопередні115116117118119120121122123124125НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001