Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 117 з 139    Сторінки: ПершаПопередні112113114115116117118119120121122НаступнаОстання
Quote
Vitohka
Дивлюся я на табличку з мінімальними цінами і не можу зрозуміти, по якому принципу розділили "вина натуральні" і "вина натуральні з додаванням спирту та міцні"

Коди УКТ ЗЕД одинакові - 2204, іншого роз'яснення немає. Це що, читати кожну етикетку і знову самому відділяти міцні від неміцних, дочитуватись, чи є в складі спирт, чи ні??? ЗАДОВБАЛИ!!!!
а на тих етикетках хіба можна щось прочитати? там мікроскопічний шрифт, у мене навіть збільшуване скло є велике
Quote
Ira_Sirena
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?
Тут цікавіше)

і відповідають швидше )

Може, якусь тему треба створити суто алкогольну?
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?

А у нас тут сформировался свой коллективчикsmileys with beer.Можно сказать практически все знакомы друг с другом,можно пообсуждать разные вопросы


Quote
olga680521
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?

А у нас тут сформировался свой коллективчикsmileys with beer.Можно сказать практически все знакомы друг с другом,можно пообсуждать разные вопросы

Жаль, шо лайки ставити не можна)))
Quote
Ira_Sirena
Quote
olga680521
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?

А у нас тут сформировался свой коллективчикsmileys with beer.Можно сказать практически все знакомы друг с другом,можно пообсуждать разные вопросы

Жаль, шо лайки ставити не можна)))

ні, тут можна тільки "поскаржитися" )))
Quote
Vitohka
Quote
Ira_Sirena
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?
Тут цікавіше)

і відповідають швидше )

Може, якусь тему треба створити суто алкогольну?
сепьемся раньше времениgrinning smileysmileys with beer
Quote
buh!
Quote
Vitohka
Quote
Ira_Sirena
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?
Тут цікавіше)

і відповідають швидше )

Може, якусь тему треба створити суто алкогольну?
сепьемся раньше времениgrinning smileysmileys with beer
сопьемся хотела написать
Привіт НАРОД!! Перший раз пишу.Постійно читаю ВАС. Мені вчора 23.11.16 дзвонили з Профспілки((((()???????????))))) повідомили що з 02.12.16 піднімається індикатив.
ОТКРЫЛА "ШАМПУСИК" С НОВЫМ ИНДИКАТИВОМ ЗАКУСЫВАЮ 1 -РА С 1-РТsmileys with beer
Quote
nadiushka78
Привіт НАРОД!! Перший раз пишу.Постійно читаю ВАС. Мені вчора 23.11.16 дзвонили з Профспілки((((()???????????))))) повідомили що з 02.12.16 піднімається індикатив.
Добро пожаловать в нашу алкоголическую компанию !smiling smiley
Да, с 2 грудня поднимаем цены. Всё правильно.
Вот ссылка на УрКурьер [ukurier.gov.ua]
Після свят в лютому буду їхати в Київ. Цікаво б було зустрітися нам ...ПО ІНДИКАТИВУ!!!!))))) після всіх долбаних звітівsmiling bouncing smiley
Quote
nadiushka78
Після свят в лютому буду їхати в Київ. Цікаво б було зустрітися нам ...ПО ІНДИКАТИВУ!!!!))))) після всіх долбаних звітівsmiling bouncing smiley

В лютому саме річну звітність здавати будемо))))))))))))))
Quote
Vasin
Алкогольно – табачная отчетность. Фискалы игнорируют мнение ГРС?!

[news.dtkt.ua]

Немного выше на форуме высказывались надежды, что ГРС отменит алкогольные отчеты.

Прочитал статью по этой ссылке [hubs.ua]
и сложилось мнение: этого не произойдет, увы.

Как говорил мой папа : решение ГРС - это «до чего-то дверцы».



Редаговано разів: 2. Востаннє 25/11/2016 14:35 користувачем МарГГо.
Добрый день всем!

Что будем делать с этими дурацкими отчетами? Сдаем или не сдаем? У кого то есть какие то новости?
Quote
Иногда могу
Добрый день всем!

Что будем делать с этими дурацкими отчетами? Сдаем или не сдаем? У кого то есть какие то новости?
фіскали просто мовчать і роздають на ЗІРі консультації, якт типу нічого не сталося
Насколько я читала и там, и там, и везде, где могла grinning smiley, налоговики очень против отмены) Само собой((

Поэтому я не расслабляюсь, сдаю как и сдавала. Ну их, портить себе конец года.
аналогічно. Буду здавати доти, доки будуть приймати... спокійніше спати буду.
Дуже не хочеться, але штрафи ніхто не відмінив, рівно як і самі звіти
тому прийдеться здавати
Доброго вечора! У мене таке запитання: фоп з листопада перейшов із загальної системи на єдиний податок, РРО закрили 1 листопад, ліцензія на алкоголь і тютюн ще дійсна, що робити з залишками і як показувати у звітах 1-РА і 1-РТ?
Quote
GlaOks
Доброго вечора! У мене таке запитання: фоп з листопада перейшов із загальної системи на єдиний податок, РРО закрили 1 листопад, ліцензія на алкоголь і тютюн ще дійсна, що робити з залишками і як показувати у звітах 1-РА і 1-РТ?
Что значит как показывать ? Как есть, так и показывать. Приход по нулям, реализация по нулям, а остатки на начало листопада равны остаткам на конец листопада.
Если, конечно, не делали возвратов поставщикам.
А вот что делать с остатками - про это надо было думать раньше....когда ФОП надумал уходить с ОС.
Пока действительны лицензии - возвращайте поставщикам.
Ну а списати можна, наприклад товари стали непридатними чи термін придатності закінчився? Або ж прочитала таке: "Відповідно до консультації податківців, розміщеної у ЗІР, підкатегорія 115.031, нереалізовані тютюнові вироби, що залишилися у власності суб'єкта господарювання після закінчення терміну дії ліцензії, відповідно до норм чинного законодавства не можуть реалізовуватися (передаватися) іншим особам (як фізособам, так і суб'єктам господарювання), але можуть бути використані їхнім власником для власного споживання". Чекати поки ліцензію анулюють, і у власне споживання. Чи у податківців виникнуть запитання?
Единщики не имеют права торговать подакцизным товаром, выходит лицензия уже недействительна, хоть ее срок и не закончился?
Как-то стремно и поставщикам возвращать.
Quote
Blick
Единщики не имеют права торговать подакцизным товаром, выходит лицензия уже недействительна, хоть ее срок и не закончился?
Как-то стремно и поставщикам возвращать.
я бы вернула, это не продажа, а возврат не проданного
потому как лицензия уже будет не действительна, будет поздно уже и возврат делать
Quote
GlaOks
Доброго вечора! У мене таке запитання: фоп з листопада перейшов із загальної системи на єдиний податок, РРО закрили 1 листопад, ліцензія на алкоголь і тютюн ще дійсна, що робити з залишками і як показувати у звітах 1-РА і 1-РТ?
А как он перешел на ЕН с ноября, если не вновь созданный? Переход-то поквартальный в таком случае...
Ой, з жовтня (щось я місяці попутала). Ну суть, запитання не міняє...
Кто подскажет отменили это или как?
Quote
Bircha
Кто подскажет отменили это или как?

Имхо ,ответ «Или как».
Как писали классики:
«Пилите, Шура, пилите…Она золотая.»
Quote
Bircha
Кто подскажет отменили это или как?
да никак
это безоговорочно доказывает, что им плевать на всякие управления по регуляторной политике, у них своя держава и свои правила
Quote
GlaOks
Ну а списати можна, наприклад товари стали непридатними чи термін придатності закінчився? Або ж прочитала таке: "Відповідно до консультації податківців, розміщеної у ЗІР, підкатегорія 115.031, нереалізовані тютюнові вироби, що залишилися у власності суб'єкта господарювання після закінчення терміну дії ліцензії, відповідно до норм чинного законодавства не можуть реалізовуватися (передаватися) іншим особам (як фізособам, так і суб'єктам господарювання), але можуть бути використані їхнім власником для власного споживання". Чекати поки ліцензію анулюють, і у власне споживання. Чи у податківців виникнуть запитання?
А чого не зробили "умовний продаж" перед закриттям РРО? Тоді можна було б у власне споживання. Або питайте зараз в податківців, що робити, бо анулювання ліцензії, ніби, не означає, що вони залишаються у вас без проблем. Потрібно все по закону зробити.
Це повна п...а...
В мене просто руки опускаються..
Хто підкаже, що робити?
Взяли новий касовий, не знаю вмикала продавець чи ні "слідкувати за залишками", але він не слідкував... Стільки лишнього напробивали, шо я готова їх роздерти...
Я різницю дозамовлю, а от що робити відносно 1 РА? Не показати продаж?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 117 з 139    Сторінки: ПершаПопередні112113114115116117118119120121122НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00067600000000001